Opinie o Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. w Dąbrowa Górnicza

Markos

Niestety BCOE jest bardzo słabo zorganizowana i nie prowadzi szkoleń dla pracowników. BCOE ma złą reputację i wcale jej nie polecam.

Piratka z karaibów
@Markos

Niestety to racja. Jedyny obszar w jakim można się "rozwinąć" to osiągnięcie tytułu "miszcza" w szybkość generowania zamówień i osiągania miesięcznych targetów. Lubisz się rozwijać, lubisz klarowność i jasną komunikację interpersonalną - szukaj pracy gdzie indziej. Tutaj tego nie znajdziesz. Ale jeżeli nie przeszkadza Ci kiedy tzw manager (nie piszę tutaj i teamleaderze, tylko o osobie level wyżej) używa na zebraniach słów uważanych potocznie za wulgarne, nie przeszkadza Ci niekompetencja teamleadera, czujesz się dobrze kiedy nic nie wiesz, a sprawy delikatne są załatwiane w białych rękawiczkach na niekorzyść poszkodowanego - nie krępuj się! Aplikuj ! Zapraszamy.

Grażyna
@Piratka z karaibów

a jest jakaś ścieżka rozwoju? Czymś może dodatkowo motywują do pracy? No i najważniejsze...czy wspomniay menager nadal urzęduje?

Piratka z karaibów
@Grażyna

z dziennika Pirata: Tak. Ten Manager dalej urzęduje i nadal parują mu okulary podczas noszenia maseczki. Czym motywują tutaj do pracy? Zrób target, a być może rzucą Ci jakieś resztki ze stołu Pana i usłyszysz dobre słowo podczas zespołowego calla. Niedawno pojawiła się jednak nowość. Motywacja do czegoś innego: Zakeczupuj się dwoma dawkami (jeżeli jeszcze nie jesteś) to dostaniesz 2K extra. Co do rozwoju, to nie ma tutaj wyznaczonej ścieżki rozwoju, którą się podąża. Są rozmowy oceniające, na których naobiecują Ci zostanie minimum Kwatermistrzem na statku. Ale na tego typu bajkach zazwyczaj się kończy. Zwolni się gdzieś miejsce, to możesz aplikować wewnętrznie (z reguły w teamach inno-języcznych). Z moich obserwacji, Ci którzy mieli awansować już dawno awansowali, a stanowiska które były do obsadzenia są już z reguły poobsadzane. Jeżeli brak Ci jakiegokolwiek doświadczenia, a znasz język obcy i chciałabyś poznać pracę np. w zakupach, to BCOE jest na prawdę dobrym miejscem na start: poznasz proces zakupowy, poznasz SAPa, wypłatę otrzymasz na czas+ dodatki świąteczne+ karta Lunchpass 150pln/mc, Multisport. Jeżeli jednak jesteś weteranem i myślisz nad zmianą bandery na tzw "lepszą" - przemyśl aplikowanie tutaj.

Ryszard
@Piratka z karaibów

A co wchodzi w skład tych dodatków świątecznych, pieniądze czy coś innego? Powiem szczerze zaciekawiły mnie te dodatki :D

Stachur
@Markos

Tak jest i tyle

Praca z pozoru fajna ale organizacja pracy jak za komuny, serwery na ktorych nie ma miejsca, nigdzie żadnej rzeczowej instrukcji. Brak oficjalnej komunikacj trzeba się dowiadywać z plotek i w kuchni. Działy It i hr kompletnie oderwane od rzeczywistości i mało przydatne. Kierownictwo słabo reaguje na zmiany i zgłaszane problemy nie wiadomo dlaczego.

lider

Nadal nic sie nie zmieniło .... podwyżki jak były o 100 zł tak są. Cała firma liczy ok 160 tys pracowników obracają pieniędzmi jakimi sie wielu nie śniło milionowe konktrakty, Model zarządzania nie istnieje... co roku te same brednie...

marita
@lider

a jak jest w dziale purchasing?

Nick Johnson
@lider

To czemu jeszcze pracujesz? Serio nie ma co tkwic w takiej zalosnej organizacji- szkoda czasu a ofert jest duzo na rynku! Go go go

Bronisław
@Nick Johnson

A Ty pracujesz lub pracowałeś w Arcelormittal Business Center Of Excellence? Co sądzisz o tej firmie, jakie są jej plusy i minusy? Czy to dobre miejsce dla młodych do zbierania doświadczenia?

Bartosz
@lider

100 zł podwyżki to nie tak mało szczególnie jak jest przyznawana co jakiś czas. To, że firma obraca dużymi pieniędzmi nie oznacza, że będzie je rozdawać wśród pracowników. Na pewno każdy dostaje według swoich zasług i zajmowanego stanowiska, nie?

Brajmbut
@Bartosz

No niektorzy jeszcze za lizanie 4 liter szefostwu, nie? Bartoszu?

Nie polecam. Lista minusów jest bardzo długa. Szczerze odradzam pracę w tej "firmie" - OMIJAĆ Z DALEKA!

Klocek_Lego

Dziwna sprawa. Aplikowałem na purchasing Agenta, a podczas rozmowy okazało się, że miałem zostać przydzielony do jakiegoś projektu onboardingowego, który nie dość, że nie ma nic wspólnego z zakupami to w dodatku ma trwać tylko pół roku....Na moje pytanie, co będzie ze mną jak się ten projekt zakończy, otrzymałem odpowiedź: o to proszę się nie martwić, zobaczymy za pół roku, ale pracy jest u nas wystarczająco...Dobrze, że moja koleżanka pracująca na jednym z działów, powiedziała mi zawczasu kilka intymnych rzeczy dot firmy, m.in że część procesów jest przenoszona do Indii. Sorry, ale budzić się codziennie z niepewnością co do mojej przyszłości za pół roku nie zamierzam...Nie podjąłem pracy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Senior RTR Specialist? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.? Chętnie zatrudniają?

Maurycy4

Nie polecam nic sie nie nauczysz a i tak Cie wywala potem bo tylko tna koszty. W tym sa dobrzy.

Bronisław
@Maurycy4

Długo tam pracowałeś? Jak oceniasz atmosferę w Arcelormittal Business Center Of Excellence? Czy relacje z innymi pracownikami są w porządku? I jak szefostwo traktuje tu ludzi? :) Liczę na Twoją odpowiedź!

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Tina

Bardziej biznesowy. Ogólnie zależy do którego zespołu ktoś idzie. Z R2R sporo osób odeszło, dużo zmian i dużo NADGODZIN, więc pewnie w potrzebie i sytuacji braku ludzi nawet zwykły angielski wystarczy. Pytanie inne czy ktoś lubi dużo zmian i nie wiadomo konkretnie co będzie robić. Czy proces jest w Polsce czy Indiach. Trochę za duży chaos...

@Tina

A z jakich konkretnych powodów te osoby odeszły? I jak wspomniane nadgodziny są rozliczane w Arcelormittalu? Są płatne? Ile ich miesięcznie trzeba wyrabiać?

Maurycy4
@Ewa

Z powodu ciecia kosztow i przenoszenia procesow do indii oraz slabego skilla managementu.

shared
@Maurycy4

management bez szału. Praca dobra dla studentów, zdobyć doświadczenie i iść dalej

(Jeszcze) Pracownik

Zalety: solidne wynagrodzenie jeśli zna się inny język obcy poza angielskim (jeśli nie ma postojowego ????), bogata oferta socjalna (busy pracownicze, premia miesięczna, dofinansowanie do nauki języków i posiłków na stołówce) Minusy: ogromny nawał obowiązków (1 osoba wykonuje średnio pracę za 3 osoby z za granicy), brak jasno wytyczonych zadań (dodatkowa praca może być narzucona z dnia na dzień), brak szacunku do ludzi ze strony nieudolnego managementu, ciągła presja na robienie więcej (jawna forma mobbingu), ignorowanie zgłaszanych problemów przez pracowników. Lista minusów jest znacznie dłuższa. Szczerze odradzam pracę w tej "firmie" - jeśli nie macie ciśnienia na finanse OMIJAĆ Z DALEKA!

AP
@(Jeszcze) Pracownik

czyli nie ma nawet co aplikować. ciekawe ile jeszcze pociągną z takim zarządzaniem ludźmi

Byly pracownik
@AP

Niezbyt długo.

seriooo
@Byly pracownik

oferty pracy bardzo dużo, firma się rozwija ? czy jest po prostu duża rotacja ?

kopiej
@(Jeszcze) Pracownik

Nie ma już dofinansowania do posiłków od prawie roku (oficjalnie "zawieszone") a dofinansowania do języków nie było chyba wcale, są zajęcia dla osób którym to "niezbędne" ale tylko do poziomu B1

Czy w obrębie jednego działu w Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Rafał

Zakładam, że nie pracujesz więc pytanie, tak daleko idziesz z planowaniem drogi kariery czy tak wymiatasz że Cię zrekrutują z zewnątrz w toku wewnętrznej rekrutacji? Obie opcje spoko

@lider

Odpuść sobie... poczytaj treści na forum historyczne....ta firma jak i cała branża to jakaś porażka.... rynek i inne firmy daja lepsze mozliwości....

Nick Johnson

Niestety firma się zagubiła- to już nie to co kiedyś. Dziwne ruchy są wykonywane.

Kruk
@Nick Johnson

Co masz na myśli?

Mrówka

Po zamknięciu roku obrotowego 2020 firma chętnie będzie się pozbywać pracowników. Najbezpieczniej jest w działach, które nie podlegają tranzycji procesów(np. pracownicza kasa zapomogowo pożyczkowa). Ten kto tam przeszedł ma głowę na karku i dobre znajomości(choć mało ambicji).

yfy
@Mrówka

gdybys ty przeszedl inaczej bys mowi

było...

BCOE to niestety już nie to co było. AM jedzie na opinii sprzed 15 lat, gdzie wtedy może a i owszem, byli pracodawcą, do którego marzeniem było iść. Teraz marzeniem, jest znaleźć lepszą pracę gdzie indziej, ale o to chyba niestety nie trudno. Jedyną zaletą BCOE to ludzie, których nigdy bym tu nie obraził. Ciągłe gadanie o kryzysie, który na hucie trwa już chyba 10 lat, ciągłe obcinanie kasy, proponowanie 100 zł podwyżki pracownikom z kilkuletnim stażem, brak umów na czas nieokreślony, o które dużo osób z mojego działu postawiło jako warunek konieczny i tym samym z tego powodu poszło do konkurencji w Katowicach. Nie wspominając, że firma pozwoliła odejść ponad 5 osobom z jednego teamu, gdzie osoby te stworzyły zespół gdzieś indziej... Zmierza to w złym kierunku i wróżę, że za około 2, może max 3 lata firma będzie w 80% działać z Indii - bo taniej :) Kiedyś bym polecił - teraz, szkoda czasu.

yfy
@było...

nie zgadzam sie z Toba ale ok

Były Pracownik

Nie polecam, praca dla ludzi bez ambicji. Menadżerowie z "dolnej" półki - PRowcy, nIe wspomnie już o tych z Indii. Zdarzyło mi sie kilka nieprzyjemnych sytuacji... tj. szykanowanie, mobbing, a wśród pracowników z zespołu nagrywanie na telefon.... osób. Generalnie masakra.

Dramat
@Były Pracownik

Nie sposob sie nie zgodzic. Odradzam ta firme.

Alan

@Merytorycznie to zostały tylko osoby z umową o pracę?

Henry

Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja w całej gospodarce i przyszłość nie sprawia wrażenia dobrej więc cieszmy się z tego co jest i pracujmy żeby nie było gorzej.

przyjaciel
@Henry

Za stan w jakim jest AM i BCOE SSC odpowiadaja menadżerowie wyzszego szczebla z Luxemburga, Londynu, Belgii. 12 lat temu w czasach kryzysu był ten sam bełkot marketingowy wygłaszany przez azjatyckich "menadzerow". Dopoki firma nie zrobi restrukturyzacji i bedą zarządzać niekompetetni ludzie nic z tego nie wyjdzie.

mikiii
@Henry

nie ma się z czego cieszyć. W miesiąc udało się dostać ofertę z podwyżką 30% na tym samym stanowisku. Firma raczej nie zatrzymuje pracowników, także jeśli ktoś liczy na „ciepły kącik” nawet z obniżonym wynagrodzeniem to lepiej uważać.

Dramat
@Henry

Tak i dajmy sobie odbierac pieniadze, bonusy i inne dodatki bo przecież kryzys i zle i buuu. W AM kryzys jest nonnstop.

czy to jest rzeczywiscie Center of Excellence (struktura organizacyjna, która zajmuje się działalnością naukową i procesami rozwoju nowoczesnych technologii) czy raczej marketingowa nazwa dla Shared Service (wewnetrzne centrum wykonujące różne czynnosci administracyjne np. z zakresu IT i finansów zlokalizowane w kraju który pozwala na niższe koszty pracy)?

leader
@Kandydat

to shared service center, nazwa dla zmyłki.

Co jaki okres czasu w Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

Lilianna

Podwyżkę? Nie obniżyli Ci pensji o 20% , nie zabrali dodatków? Chcą ten stan przedłużyć , jak długo się da! Teraz mówią o następnych 3 miesiącach. Ptaszki ćwierkają , że to "zmyłka" i tak naprawdę , to chcą przedłużyć nawet do 9 miesięcy. Następne 3 miesiące obniżki ( do listopada) pewne. Nawet wyrównania "inflacyjnego" nie będzie. To , co się dzieje w BCOE, zakrawa na kpiny. Programiści szukają nowej pracy, za chwilę , będzie dużo wakatów . Nie polecam.

Czy w Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. są paczki/bony świąteczne?

Ola

Tak, są wypłacane świadczenia świąteczne w gotówce, nie w bonach czy paczkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.
1.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Al. Piłsudskiego 92
    41-308 Dąbrowa Górnicza
  • NIP: 6292191397 REGON: 277529763 KRS: 0000484031

Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.