Opinie o Bank Spółdzielczy w Kornicy w Stara kornica łosice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bank Spółdzielczy w Kornicy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Spółdzielczy w Kornicy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Kornicy w Stara kornica łosice

Czy to prawda że prezes tego banku ma romans z dwa razy młodsza pracownica?

a na takich normalnych warunkach to w jaki sposób można się dostać? nie chodzi mi ze przez znajomość jak tu sugerujesz. Ciężko jest? opowiecie jak teraz rozmowy są prowadzone, bo ciekawa jestem?

Byłam na rozmowie o prace w tym miejscu, to była najdziwniejsza rozmowa a jakiej byłam, zero pytań fachowych o wiedzę czy umiejętności, tylko same ogólniki, szef tego banku mówił ze nie uzywaja żadnych programów wspomagających prace, na moje pytania o stanowisko każda odpowiedzią było nie wiem, okazało się nawet że nikt tam nie umie wykorzystać excela do automatyzacji procesu, tylko używaja kalkulatora, zarobki na poziomie 4500 brutto, straciłam tylko czas, nie polecam nikomu tam aplikować, ale w sumie żadnej wiedzy i umiejętności mieć nie trzeba, ten bank jest jednym z najgorszych w spółdzielni

Żaba Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Witam. Czy to prawda że do pracy przyjmowane są tylko ładne dziewczyny? Że grube pasztety pomimo doświadczenia i wiedzy nie mają żadnych szans na dostanie pracy.

Zuzia Nowy wpis

Widziałam to stwierdzenie, że w banku są organizowane staże. jeśli faktycznie tak jest to możecie napisać jak konkretnie wygląda przebieg? I przede wszystkim czy można gdzieś znaleźć ofertę czy raczej maila musze napisać? chce wstępnie upewnić się co do warunków

Teresa Nowy wpis

Od tygodnia poprzednik czeka już na „coś pozytywnego o tym miejscu pracy”? :D mnie zarobki by interesowały a raczej to jakie podwyżki mogły teraz wystąpić? Jeszcze w ubiegłym roku pewna Pani pisała o proponowanej jej kwocie wynagrodzenia na rozmowie sięgającej 4,500 zł. czy teraz na spokojnie można się spodziewać 5,000 zł lub więcej?

Okeej, czyli doświadczenie i zaangażowanie nie mają wpływu na wysokość wynagrodzenia? Wszystko zależy od sympatii, tak? A podwyżki? Zaangażowany w obowiązki pracownik może na nie liczyć?

Dawid

Czy jest tu ktoś kto może powiedział coś pozytywnego o tym miejscu pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bank Spółdzielczy w Kornicy spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Mirka

Zakład się odradza? Nie wiem na ile ten ostatni komentarz nawiązuje do aktualnej sytuacji w Banku ale co wam wiadomo o pracy w dziale IT? ciężko mi było teraz o oferty z internetu a zastanawiam się jaki teraz pracuje tu zespół oraz na jakie stanowiska mogą być przewidywane nabory?

W Placówce zatrudniają się obecnie „prawie same kobiety”? czyli panowie także maja szanse by przyjść na doradcę? Średnia wieku teraz tez by mnie interesowała, a raczej nie konkretnie to a fakt czy wpływa ewentualnie na obecna kulturę pracy? jaka teraz występuje?

Czy to prawda że prezes tego banku ma romans z dwa razy młodsza pracownica?

Jozue

Człowieku tam to się takie Kongo dzieje że głowa mała, prezesik zatrudnia swoich ziomków bez żadnej wiedzy ani umiejętności potem siedzą i nic kompletnie nie umieją zrobić, kazdy każdemu tam (usunięte przez administratora) obrabia za plecami, masakra

@Jozue

I to wpływa na atmosferę według Ciebie? A co z wynikami z pracy? jaka do teraz może być reakcja klientów i co z jakimiś premiami? Czy wcześniej były przyznawane od wyniku lub cokolwiek?

Czy ten bank organizuje staże dla studentów?

@Karolina

Brak odp oznacza, że nie czy to jednak zależy? Mimo wszystko byłaby opcja, żeby tego typu staż był jak najbardziej płatny? Mają tu tego typu możliwości? Ile osób tak właściwie obecnie się zatrudnia i jak się tu ludzie organizują podczas pracy?

@Karolina

Jeżeli chcesz się czegokolwiek nauczyć albo dowiedzieć jak wygląda praca w banku, to lepiej poszukaj stażu w innym miejscu. Tam poziom wiedzy jest zerowy.

@Karolina

Coś w tym jest bo jak byłam w tym miejscu i rozmawiałam z prezesem oraz analitykiem to na każde moje pytanie odnośnie tematu analiz kredytowych odpowiadali że nie wiedzą co to jest albo że tego nie robią bo nie po prostu, także to trochę słabe miejsce do stażu, a szkoda bo mam tam blisko.

@Karolina

A pozostali współpracownicy? Poznałaś któregoś? Możliwe, że to któryś z nich by do stażu bardziej się przyczyniał? Biorą prowadzących?

Jerzyk

Nie polecam zakładać tam konta osobistego. Na pierwszym miejscu w tym zakładzie są plotki i obrabianie tyłka, każdy przelew klienta jest żywo omawiany i także zero prywatności.Ludzie zaczęli plotkować o tym ile mam na koncie i skąd pochodzą pieniądze a źródłem plotek był ten zakład.

Witam, Chcę zapytać o wasze przeświadczenia w sprawie miejsca zatrudnienia w Bank Spółdzielczy w Kornicy. Czy firma zapewnia szkolenia? Czy jest możliwość podjąć pracę na 3/4 etatu? Czy warunki zatrudnienia są w porządku? Dziękuje za wskazówki.

Olisadebe

To że ten zakład ma w nazwie bank to jedna wielka pomyłka, to zwykły (usunięte przez administratora) zarządzanie leży, zarobki na poziomie 4k brutto xD, brak perspektyw rozwoju, o bankowości nic się nauczyć nie da bo nikt nic nie wie, każda kontrola masakruje i wykrywa multum błędów xD

M

pracowałam tam ponad 5 lat, pracy nie polecam, zarobki niskie, perspektywy do rozwoju żadne, poziom wiedzy i umiejętności skandalicznie niski, czas tam zatrzymał się tam w latach 2000, nie zycze nawet najwiekszemu wrogowi pracować w takim miejscu

Raffonix

To nic nie ma co spólnego z bankiem, jedna osoba musi mieć wiedzę z kilku obszarów, nie ma tak że pracujesz tylko na swoim stanowisku, zarządzanie tym bankiem leży

Mała m

Nie polecam, warunki pracy fatalne, brak pomocy , zrobienie czegokolwiek nowego to wysiłek nie do pokonania, zarobki marne

@Mała m

jeśli faktycznie tego typu warunki tutaj występują to czy mogę prosić o więcej szczegółów na ich temat? z czego wnika ten cały wysiłek, co konkretnie się robi?

@Dominika

Jakie konkretnie szczegóły Cię interesują? Właśnie o to chodzi że nic nowego się nie robi, wszystko jest tylko kopiuj wklej, o jakimkolwiek rozwoju czy perspektywach zapomnij

@M

no właśnie sama specyfika pracy. co konkretnie kopiowałaś na swoim stanowisku w takim razie? poważnie przez 5 lat to było dosłownie to samo? niczego nie wprowadzali przez tak długi okres czasu?

Czy można prosić więcej szczegółów na temat pracy w tym banku? Widzę same negatywne opinie o tym miejscu, czy zatem warto składać tu CV?

X

Ten parabank to zakała spółdzielni

Noname

Praca w tym miejscu niszczy człowieka

Klauda

nie warto składać CV do tego banku, mimo 5 lat doświadczenia w pracy w banku, nikt nie oddzwonił po 30 min rozmowie

Basia

Czy to prawdę że tam pracę tylko idzie dostać po znajomości? Szczególnie z Prezesem?

Sąsiad

Hahahaha wiedziałem że źle się tam dzieje bo ludzie mówili ale żeby takie rzeczy się tam działy, nie do wiary

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy w Kornicy - Stara kornica łosice

• Jak się pracuje w Bank Spółdzielczy w Kornicy?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Spółdzielczy w Kornicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Spółdzielczy w Kornicy?

Bank Spółdzielczy w Kornicy