Opinie o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

kasanowa

wiadomo może kiedy podwyżki będą?- bo wszystko drożeje, inflacja galopuje, za dojazdy nie płacą nam..., prąd, gaz i węgiel drogi !

Mb

Może ktoś mi napisać coś więcej o tej firmie?Może nawet tulplast Paczkowo. Jaka jest atmosfera,czy płacą itp.

nick
@Mb

atmosfera do kitu,

Witam Co myślicie o wprowadzen
@Mb

Witam Co myślicie o wprowadzeniu jakiegoś stażowego bądź więcej etapów awansów w firmie?? Patrząc z perspektywą czasu po przepracowaniu 3 lat praktycznie pracownik produkcyjny osiąga maximum możliwości większych zarobków ( pomijam podwyżki roczne, które są jakie są...) wprowadzając powiedzmy stażowe, które moim zdaniem jest ciekawym rozwiązaniem, daje się pracownikowi mobilizacje do pracy i chęci nawiązania współpracy z firmą na dłużej.

wentylator
@Witam Co myślicie o wprowadzen

tak- niegłupi pomysł z tym stażowym- np co rok dokładać 100zł do pensji - choćby to - już by sie inaczej pracowało.

ogór

Nierówne traktowanie pracowników w firmie- i ich pensje- każdy pracownik ma inaczej płacone, na tym samym stanowisku każdy powinien mieć tyle samo, bo i to samo robi- a tak nie jest :(:P

hiacynt
@ogór

powinni to poprawić- nieudolność zarządu ?

Dzejzi
@ogór

A jak to zwerifikowales? Pytasz się każdego? Jak to można sprawdzić? To tylko produkcja czy inne działy też?

lajkonik
@Dzejzi

nie pytaj o takie rzeczy! - wszyscy to wiedzą bez weryfikacji- bo wiedzą ole zarabiają i ile mają inni :P ty teżdo nich należysz- nieeee martw się!

Socjal w tp jest na dobrym poz

Socjal w tulplast jest na dobrym poziomie - dodatki świąteczne, grusza. I premie wpadną. Jedyne co to trzeba byc robotnym a nie tylko narzekać.

świąteczne, grusza
@Socjal w tp jest na dobrym poz

hmmmm- "świąteczne i grusza" - ciekawe...

wczasy
@świąteczne, grusza

A- właśnie - po ile w tym roku na wczasy pod gruszą dają? - też 2000zł netto jak zeszłego roku ? czy coś podnieśli?

Brunet
@wczasy

2000 to (usunięte przez administratora) dostały chyba

hue
@Brunet

he he - wiadomo - na pewno więcej niż reszta :)

@hue

A co to za jakieś niesprawiedliwości tu macie? :/ Kto więcej dostaje i dlaczego?

Grusza
@Weronika

Niedługo wczasowe ciekawe ile dadzą?

@Grusza

A w tamtym roku ile było?

2tys

2 tys

Lolit
@Socjal w tp jest na dobrym poz

Ważny socjal jak przelew o miesiąc na konto. Spoko żal mi Was.

@2tys

A ok faktycznie też ktoś pisał. No to mniej bankowo dać nie mogą, co nie? Kiedy info o tym wam dają?

bayraktar

a czy to ważne? - na pewno przed wczasowym XD

fikumiku
@Weronika

Weronicza czyzbys była nowa? Dziwne ze tak bardzo się interesujesz.

fikumiku
@Lolit

nooo. wiadomix. wszyscy chyba w firmie zyja od wyplaty do wyplaty, a gdzie jakies oszczednosci?

Operator produkcji

ogłoszenie na "olx" odpisanie pracodawcy zaproszenie na rozmowę - na korytarzu w firmie od następnego dnia można pracować- nawet na "czarno bez umowy" potem jakieś badania- na początek byle gdzie.

brak szczególnych

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Abaryt

Orientuje się ktoś kiedy podwyżki ?

inżynier
@Abaryt

a ty tam wogóle jeszcze robisz?! - więc na co liczysz?

bambo

@Paulina Jeżeli nie masz lepszej alternatywy i potrzebujesz pracę na już to wysyłaj. Praca raczej poniżej średniej. Więcej minusuw niż plusuw. Większość negatywnych komentarzy w tym temacie jest prawdziwa. Z plusuw: - ludzie, o ile trafisz do fajnego teamu Z minusuw - podejście do pracownika - duża rotacja, braki kadrowe a co za tym idzie duży zapierdziel - baaardzo stresująca robota - w sklepach multum papierologii, co chwila jakieś decyzje i komunikaty, trzeba się na wszystkim znać - paczki w dostawach do sklepów nie są małe i lekkie, są to bardzo duże kartony, bywają dostawy z dużą ilością i trzeba się nadzwigać - kasa słabo-przeciętna - bardzo znikome możliwości rozwoju, kursy, szkolenia? zapomnij - słabe benefity

Orientuje się ktoś kiedy kapusta wraca z chorobowego???

ksiegowy

ludzi do roboty brakować zaczyna-czas dać znowu ogłoszenia...

@ksiegowy

Czemu tak jest? Jakieś zwolnienia ostatnio były?

bonbon

Jak tam przyjmuja teraz do pracy? jakie zarobki na start?

ALOJZY Bąbel
@bonbon

Najniższa krajowa....

pensja
@bonbon

na początek 3200 netto na magazynie

@pensja

To potem można liczyć na wyższą pensję czy ciężko z tym?

Ed Sheeran
@Zuzanna

Niby można ale nie za wiele, na innych stanowiskach\działach zdecydowanie lepiej płacą

magazynier
@Zuzanna

magazyn to nie najlepiej płatne stanowisko w tej firmie

Witam

(usunięte przez administratora) i złodziejstwa na uczciwych pracownikach, za nadgodziny nie wiadomo ile jest, lewe pieniądze rozdawane niektórym, brak informacji ile na święta bo każdy dostaje inaczej! Typowe przywary prywaciarstwa. Ludzie nie chcą tam chętnie pracować, nikt nowy nie przychodzi, firma (usunięte przez administratora) roboty kupe by chcieli mieć zrobione, a ludzi jak najmniej najlepiej wcale! :p, poza tym nieruwnomierny podział pracy, jedni robią prawie nic, a inni prawie wszystko, i zarabiają tyle samo albo mniej, firmowe kolesiostwo i konszahty rodzinne panują w tej firmie.

Pracownik były
@Witam

Czyli nic się nie zmieniło. Kolesiostwo nadal. Oni w kopertach mają więcej. Za nadgodziny tak samo. Nic nie robią. Ściemniają i w (usunięte przez administratora) włażą. Kablują na całą resztę ludzi i trzymają się dobrze. A pracuje jeszcze z wami Aleksandra? Ta to dopiero w (usunięte przez administratora) szefostwu właziła. Przynosiła swojej produkcji jabole z winogron dla całej rodzinki i kwadratowe pomidory ????

kwadratowy pomidor
@Pracownik były

kwadratowe pomidory ????!!!! że jak ?

Jasio
@kwadratowy pomidor

Taka odmiana pomidorów.

@Pracownik były

Tak robi to coś grube.

omnibus

Ona nie gruba ino kwadratowa jest - jak to sie potocznie mówi "w kubik się nie mieści" - czyli metr sześcienny :P

Bzyk
@omnibus

Tak

don

O!!

O! - "weszło" ogłoszenie na magazyniera :P: Tulplast Sp. z o.o. S. k. Spółka TULPLAST jest ponad 30-letnim przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujekandydata na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: okolice Kostrzyna Wlkp, Zakres obowiązków: - kompletowanie zamówień do wysyłki, - przyjmowanie i wydawanie towarów, - dbanie o prawidłowy obrót towaru w magazynie, - rozmieszczenie produktów na półkach magazynowych, - dbanie o porządek i czystość w magazynie, - kontrolę stanów magazynowych. Oczekujemy: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składu - doświadczenie w pracy przy obsłudze wózka widłowego będzie dodatkowym atutem, - bardzo dobra komunikatywność - bardzo dobra organizacja pracy - odpowiedzialność Oferujemy: - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie - atrakcyjne wynagrodzenie - umowę o pracę

Guzik

tak
@O!!

tak mało płacą -że nikt nie chce przyjść :P

sasha rusland

czy przyjmujecie na magazyn pracowników z ukrainy, bo dziś widziałem weszło ogłoszenie...? (z opcją tłumaczenia na język ukraiński)...?

nik
@sasha rusland

i jak ?

zeus

ja bym jeszcze wymienił paru z magazynu. Nie wiem co taka osoba robi na stanowisku kierowniczym p. PE

ch

chmiel do zwolnienia i /lub do zastąpienia "lepszym modelem" :P

fox
@ch

racja racja- popieram- wy_e_ać go na zbity pysk - szukać kogoś innego !! troche obiektywizmu zarządzie ! :)

ZORRO
@fox

Dokładnie. Jego to już dawno powinni anulować. Zbija bąki, kasę bierze i to grubo w kopercie. Do kobiet ma podejście masakryczne. Było już skarg na niego w związku z jego zachowaniem w stosunku do kobiet i nic się nie dzieje. Facet jest bezkarny i nadal z niego ch. am. Kierownictwo ocknij się. (usunięte przez administratora) ć na zbity r... yj. Skargi, uwagi i nic z tym nie robicie. I do tego w komplecie taki mały człowieczek z odstającymi uszami, razem tworzą duet donosicieli na innych..

@ZORRO

Ten dżentelmenik z tymi uchami też nie ma szacunku dla kobiet. WAŻNIAK!!!!

@Anonim

Fajnych kolegów tam macie... Nie myśleliście żeby coś z tym zrobić i porozmawiać z szefem?

molik
@Zuzanna

zrub coś lepiej ze sobą :P

Duszek

Piszę się " Zrób" a nie ZRUB

molik
@Duszek

duszku- a co to za ruznica? - ważne ze wszyscy wiedzom o co chodzi ;):P no nie ?:)....

Duszek
@molik

Różnica a nie rusznica i wiedzą a nie wiedzom. Proponuję się cofnąć do szkoły podstawowej.

Bayraktar
@Zuzanna

Trza by pomówić i conieco pozmieniać w szykach tam na górze- chociaż tam i tak same znajomości i układy- także ten...- ano !- tulplast :P - faktycznie

@Bayraktar

Czyli podmianka nic nie da? A jakieś inne sugestie czy temat do zakopania w dziurze?

Operator
@molik

Molik siedź lepiej na tym zwolnieniu bardzo dluuuugo. Nikt za Tobą nie tęskni. Uwierz.

zajączek

będą w tym roku bony na wielkanoc ? i co z dodatkiem paliwowym- papiery podpisywaliśmy i nic?

bonbon

Bony od początku stycznia rozdawali.

kaczyński

Super praca dobre zarobki dzięki czemu można wziąć kredyt i budować własny dom.

skubaniec
@kaczyński

tia- kto se wybuduje to se wybuduje .... :):P

ober

Wiadomo coś kiedy zamykają hale - na wczasowe? Bo kwiecień za pasem ludzie chcą rezerwować wczasy?! - ale nie wiadomo na kiedy? Kiedyś już było wiadomo , a teraz ?

bayraktar
@ober

no właśnie- kiedy ??? - mam do rezerwacji bilety lotnicze !

ludzie

ludzi do roboty brakować zaczyna-czas dać znowu ogłoszenia...

pączek

po ile pączków na tłusty czwartek?

bąk
@pączek

po cztery

Zostaw merytoryczną opinię o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Paczkowo k. swarzędza

• Jak się pracuje w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 1 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kandydaci do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Wiosenna 27