Opinie o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

Majonez

Mam nadzieję że związki wywalczą duża podwyżkę, jeśli nie to trzeba strajkować. Rysiu dostaje szału do głowy a liczba ma rosnąć z każdym tygodniem. Więc dużo podwyżka sie należy a jak nie to trzeba stac i walczyć o swoje. tego co już się rozeznałem, to wyjątkowe to wcale nie jest wyjątkowe, druga sprawa tak masz 10 dni elastyki, wcale nie na najlepszych warunkach. Później zakład za kolejne soboty daje dodatki i ludzie przychodzą więc na jedno wychodzi i tak pracujecie na okrągło. Więc wolę 4 brygadowke, przynajmniej mam pewny jeden cały weekend w domu, a nie takie może, będzie sobota z elastyki która muszę przyjść lub nie będzie . W takim waszym układzie właśnie

orientacyjna

bardzo nierówne traktowanie pracowników, kolesiostwo, (usunięte przez administratora)- jak wszędzie w sumie są -równi i równiejsi.

@orientacyjna

A wyjaśnisz konkrety, gdzie niby tu w firmie tak się dzieje? I w czym się przejawia? :(

Inflacja
@Weronika

Ale czego ty tu nie rozumiesz?!

rusland

warto składać na magazyniera do was?- czy jest szansa sie dostać? czy tylko osoby "po znajomości" mają szanse, a z zewnątrz nie? Jeszcze gdzieś potrzebujecie ludzi do pracy?

kandydat

dlaczego w waszym ogłoszeniu na stanowisko: Ślusarz Narzędziowy- Utrzymanie ruchu Wtryskowni jest w "oferowanych"- pakiet pracowniczy- i co on obejmuje? (premie, dodatki?) a np. na stanowisku magazynier- nie ma jużtej pozycji? - magazyn nie ma pakietu pracowniczego?

Operator produkcji

ogłoszenie na "olx" odpisanie pracodawcy zaproszenie na rozmowę - na korytarzu w firmie od następnego dnia można pracować- nawet na "czarno bez umowy" potem jakieś badania- na początek byle gdzie.

brak szczególnych

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
jaszczomb

No wreszcie jakieś szkolenie dla operatorów wózków, którzy zatrudnili się na to stanowisko, a robią co mogą, żeby migać się od pracy albo wręcz deklarują, że nie będą jeździć bo ta praca im nie leży... swoją drogą kto rekrutuje tych ludzi...Jestem ciekawy frekwencji na tym szkoleniu, czy znowu ci co nie muszą, czy rzeczywiście obecność będzie obowiązkowa dla wszystkich i faktycznie nauczą się czegoś te osoby, które już dawno powinny...

zapp

Praca coraz cięższa, normy coraz bardziej wyśrubowane, ilość osób redukowana, a kasa jak była słaba tak jest... No cóż, szczęście w nieszczęściu, że nieopodal otwiera się niemiecka konkurencja, a tam teraz operatorzy mają na start ~4500zł brutto bez dodatków. Dostali podwyżki rzędu 600-800zł, a u nas co? A u nas będzie powitanie nowego prezesa, gorące okrzyki i gromkie brawa, słodki poczęstunek, a o podwyżkach pewnie ani słowa... Bareja... ;) Ale za to można gadżety z logo wygrać zmieniając kolor tła na pulpicie.

biały

Jeżeli lubisz filmy Barei oraz azjatyckie horrory klasy B i chciałbyś połączyć te klimaty, Huawei to z pewnością miejsce dla Ciebie. Tutaj żałosne przeplata się ze strasznym i śmiesznym, a prawie nikt nie traktuje swojej pracy poważnie. To wszystko doprawione tonami beznadziejnie wykonanego e-learningu który odbijasz BO TRZEBA ZBIERAĆ GODZINY (:D Tak!, są nawet plakietki za to dla wytrwałych :D)

bolo

Ta firma sięgnęła dna. Przez zatrudnianie niekompetentnych menadżerów którzy są oderwani od rzeczywistości i nie nadążają za realiami rynku pracy niszczą tą firmę od wewnątrz. Mają w tych swoich główkach mit że każdy pragnie pracować w CC. To już nie wróci, ludzie zaczynają odchodzić do normalnych firm w których na start mają lepsze warunki niż w HBC po latach pracy. Przykro się patrzy na tą sytuacje. Zakład z 30-sto letnią tradycją to już tylko budynki, bo ludzie już na pewno nie. Ludzie którzy tworzyli tą firmę, tworzyli jej historię i jej wizerunek są traktowani jak zbędny mebel choć to oni robią całą robotę tego zakładu. Tegoroczne podwyżki pokazały gdzie jest ich miejsce w szeregu. Zastanawiam się czy to jest porażka HBC, czy porażka marnego zarządu, a może to jest porażka nas wszystkich? Czas pakować walizki i z uśmiechem na twarzy przenieść się do (usunięte przez administratora) tam ludzie z doświadczeniem przyjmowani są z otwartymi ramionami.

pierog
@bolo

Pierogi ruskie Szklanka ma u mnie pojemność 250 ml. Do zrobienia pierogów potrzebujesz również: czysty blat lub stolnica do wałkowania ciasta; wałek; okrągła wykrawaczka do pierogów lub szklankę średnica około 7-9 cm; bawełniana ściereczka; szeroki garnek; i cedzak do łowienia pierogów. Kalorie policzone zostały na podstawie użytych przeze mnie składników. Jest to więc orientacyjna ilość kalorii, ponieważ Twoje składniki mogą mieć inną ilość kalorii niż te, których użyłam ja. Podczas liczenia kalorii nie uwzględniłam dodatków w postaci cebulki podsmażonej na maśle, której użyłam do okraszenia ruskich pierogów po ugotowaniu. Z podanej ilości składników wyszło mi 60 pierogów ruskich. Ruskie pierogi bardzo mocno osiadły w naszej polskiej tradycji. Coraz częściej szykujemy je na świąteczny stół obok lub nawet zamiast pierogów z kapustą i grzybami. Pierogi ruskie są wspaniałe na obiad, na każdą okazję. Uwielbiają je i dzieci i dorośli. Gorąco polecam mój przepis i zapraszam do szykowania ich razem ze mną. Pierogi ruskie, 1 Pierogi ruskie, 2 Farsz na pierogi ruskie Obierz około 650-700 gramów ziemniaków i ugotuj do miękkości w osolonej wodzie. Odlej wodę, dokładnie osusz i zmiel ziemniaki lub ubij tłuczkiem na puree. Powinno Ci wyjść nie więcej niż 500 gramów masy ziemniaczanej. Puree odstaw do przestudzenia. Do miski ze zmielonymi ziemniakami dodaj też po pół płaskiej łyżeczki soli i pieprzu. Porada: Ugotowane ziemniaki najlepiej jest zmielić w maszynce lub przepuścić przez praskę jeszcze lekko ciepłe. Pamiętaj o tym, że ciepłe ziemniaki łatwiej jest przepuścić przez praskę niż zimne z lodówki, które robią się wtedy twarde. Jeśli jednak mielisz

paprykarz szczeciński

podobno mieliście coś na inflacje ...? ($$$)

(g)Abaryt

Zapomnijcie o podwyżkach !- teraz gaz i węgiel i prąd drogi - szef musi płacić więcej za grzanie, a nie podwyżki wasze :P - a ja se siedze ,a kasiorka leci....

dżem ze świni
@(g)Abaryt

tak tak tak ....

koń

Już w 2022 r. rekordowo wzrośnie także wynagrodzenie średnie nauczycieli wchodzących do zawodu. Zwiększy się ono (w stosunku do stażysty) rok do roku, czyli styczeń 2023 do stycznia 2022, o 35,1 proc., tj. o 1240 zł brutto. Średnie wynagrodzenie nauczyciela dyplomowanego, czyli z najwyższym stopniem awansu, wzrośnie rok do roku, czyli styczeń 2023 do stycznia 2022, o 816 zł brutto, tj. o 12,5 proc

$ salceson $

To jak tam w końcu- były aneksiki za lipiec czy nie? $$$

aneksik
@$ salceson $

aneksiki-sreksiki to macie wiecie gdzie XD - podwyżek nie będzie !

kasa

Co z tego że podwyżki były na początku roku jak wszystko jest x razy droższe, rachunki, żywność, paliwo, raty kredytu.. z wypłaty odciągane coraz więcej, najnormalniej w świecie te podwyżki płac się nam należą

fikumiku
@kasa

może zastanów się nad zmianą pracy, może gdzieś dają więcej.

kucharz
@fikumiku

może zastanów się nad tym co mówisz :P hehe

kwazar
@fikumiku

płacą ci?- trolu ?:P

@kwazar

A Tobie? ;p

A Tobie? ;p

@Weronika

Ej, bo teraz nie wiem czy to mi się coś zacięło, czy ktoś trolluje? Ale wracając to tutaj wszystko jest ok?

trol
@Weronika

a czytać komenty umiesz? ... - jeśli tak to pewnie wiesz ,żę nie bardzo jest okej...

dodatek

dodatek do pensji w wysokości 8 tysięcy złotych brutto dostaną wszyscy pracownicy Volkswagena w Wielkopolsce. To dodatek w związku z rosnącą w Polsce inflacją. - a wy ? ani grosza ? XD

gerot

Dzień dobry, Zapraszam chętne Panie do pracy na plantacji przy zbiorze: - malin - fasolki szparagowej - możliwość innych drobnych prac polowych. Gwarantujemy domową i przyjazną atmosferę w zamian za dokładność i precyzyjność. Gospodarstwo z dostępem do komunikacji miejskiej oraz dworca PKP

słuszny

za mało ludzi robi tam- zbyt sterylna firma

canal+
@słuszny

chyba zbyt "kolesiowa" chciałeś mówić :P

kolo
@canal+

Ludzie nie są traktowani adekwatnie do wykonywanej pracy i temu jest jak jest.

marek
@słuszny

To nie można kogoś nowego przyjąć tylko szefowie zamiast zarządzaniem robią robotę podwładnych? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Serio tak jest?

Pytanieiodpowiedz
@kolo

Oooo to to to. Osoba która się stara, tak nic z tego nie ma, a osoba która ma zwis na pracę jeszcze ma pchane w kopertę, bo super pracownik. Ktos z szefostwa wytłumaczy mi dlaczego tak jest?

ptak
@Pytanieiodpowiedz

powinno według logiki być odwrotnie...

Dominika

Jeśli chodzi o kwestię współpracy z firmą Tulplast, to wszystko jest w porządku

doktor

Kiedy pułk wojsk powietrzno-desantowych z Woroneża zdjął obuwie po ćwiczeniach w 2018 roku w okolicach Irkucka (odbywających się pod kryptonimem "U kraja bolszaja"), to won onuc był tak intensywny, że w promieniu 50 km pospadały na ziemię wszystkie ptaki, a ryby z jeziora Bajkał wypłynęły śnięte do góry brzuchami na powierzchnię wody. - Kto wie! Może ta zabójcza, tajna broń - putinowskiego imperium - pomoże uratować świat przed zagładą z kosmosu…? - He! He!

wątrobianka

Zaangażowanie pracownika jest doceniane? - jeśli tak to w jaki sposób ?

baniek

Praca jak to praca, słabo wzbogaca he he- Ludzie nie są traktowani adekwatnie do wykonywanej pracy i temu jest jak jest.

@baniek

No to właśnie trochę słabo a zastanawiam się czy to takie trudne by było do zastosowania, żeby jednak otrzymywali to na co sobie zasłużyli? Jak firma stoi jeśli chodzi o kondycję finansową?

baleronik
@Weronika

firma ma kupe siana - prywaciarze mercedesami za ponad 500 tys zł jeżdżą ! - także o to sie nie martw - kasy jest full.ino trza dać gdzie trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Paczkowo k. swarzędza

• Jak się pracuje w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 1 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kandydaci do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Wiosenna 27