Opinie o Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j. w Łódź

były Nowy wpis

NIe wiem jak takie coś może funkcjonować ale, syn właścicieli to człowiek mem niestety w nagorszym tego słowa znaczeniu. Nie umie sobie zrobić jedzenia do pracy (chyba że mu tata przyniesie), więc jak jakiś pracownik coś przyniesie to na bezczela potrafi zjeść. WIem że zabrzmi to zabawnie (ale niestety nie jest to zabawne) gdyż wiecznie pierdzi, beka, pluje jak mówi. Jest to kłopotliwe szczególnie jak mówi do Ciebie. W firmie są 2 programy do obsługi gdyż on nie umie się nauczyć nowego :| Jest bardzo stresująca atmosfera gdyż ciągle na wszystkich wrzeszczy na pracowników jak i klientów. Codziennie stan kasy się nie zgadza gdyż mając problemy z nauką jednego z programów ciągle popełnia błędy, a obarcza nimi pracowników, a wg niego on nigdy nie jest winny. Omijać tą firmę z daleka

Wostex

Bardzo fajnie właściciele i to tyle jeżeli chodzi o pracę nie polecam chyba że (usunięte przez administratora)zmieni nawyki pracy z ludźmi. nie można traktować ludzi którzy pracują w dziale sprzedaży jakiś (usunięte przez administratora) natomiast pan (usunięte przez administratora) i celowo używam tu imienia i nazwiska człowieka zachowuje się tak jakbym był właścicielem firmy steel-box niestety jest tylko z (usunięte przez administratora)który non-stop ma kłopoty któremu non-stop nie zgadzają się pieniądze na koniec dnia i który obarcza za wszystkie swoje problemy pracowników firmy bardzo fajna ekipa pracuje w dziale sprzedaży i są to fajne chłopaki natomiast atmosferę w tej firmie psuje jedna osoba jeżeli ktoś chce się tam zadomowić nie polecam pracy w dziale sprzedaży ze względu na to że może dojść do 5 ja miałem takich w okresie trzech tygodni około pięciu pan (usunięte przez administratora)uważa że jest najmądrzejszy że wszystko wie i że wszyscy inni którzy pracują niżej niż on to są (usunięte przez administratora) aż esemesów przysłanych do mnie wynika (usunięte przez administratora)także jeżeli możecie uniknąć kontaktu z tą firmą nie polecam tam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j. - Łódź

Firma Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Sprzedawca - Handlowiec, Łódź - Czerwiec 2023

Czy pracujesz w firmie Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j.
  • Traktorowa 23 A
    91-116 Łódź

Steel Box M. Stępień S. Urbański sp.j.