Opinie o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku w Prudnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku w Prudnik

A ja mam pytania o pracę jako aparatowy obróbki surowca. Napisali, że oferują umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt b2b, czyli do wyboru rodzaj umowy. A wiecie, finansowo, to która umowa sie opłaca, na której można dostać najwięcej?

S. Nowy wpis

Dzień dobry Poszukuję sladów historii produkcji sera harceńskiego na Śląsku. Czy ktoś pamięta, czy z Prudniku (lub najbliższych mleczaranich) w latach 1968-1975 lub innych produkowano ten ser? Będę wszystkim bardzo wdzięczna za informacje. A może ktoś ma stare zdjęcia mleczarni/jaj produktów? Czy w mleczarni była kronika? Stare zdjęcia?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku?

Spódzielca Nowy wpis

Gdzie mieliście radę , przewodniczacego rady,komisje rewizyjną,jak nadzorowali zarząd?wynagrodzenie przyznali 46 tyś Pani prezes ?To był ich cały nadzór?sa i takie spoldzielnie gdzie rada przyznała prezesowi 140 tyś miesiecznie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Były dostawca

Pewnie możesz śmiało złożyć . Przyjmują wszystkich a szczególnie osób potrafiących zadłużać zakład na kilkanaście milionów

Maria
@Były dostawca

Co, do czego pijesz? Możesz wyjaśnić normalnie, zamiast jakichś przytyków. Ja nie jestem taka wtajemniczona w życie firmy... To może napiszesz jednak na spokojnie, kogo szukają teraz?

Czy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku zapewnia kartę multisportu?

Były dostawca

Przecież ta firma jest bankrutem . Rolnicy nie otrzymali pieniędzy za mleko a ty się pytasz o kartę Multisport. Chyba jedyne co może teraz zafundować ludziom to kolejkę do pośredniaka a prezes godne życie

Pani F już nie jest Prezesem Osm Prudnik

@Klient

Wiem teraz trzeba czekać jak tą panią F wywiozą do zakładu karnego o najgorszym rygorze

@Były dostawca

Czemu miałoby do takiej skrajności dojść?

@Klient

Czy to oficjalna informacja? Co dalej z OSM?

@poszkodowany

Zobaczymy został wybrany nowy prezes Osm Grażyna Fitowska nie reprezentuje już osm Prudnik ani nie może podejmować żadnych decyzji. Pieniądze za mleko będą wypłacane ale kiedy nie wiadomo rolnicy są pierwsi do odzyskania swoich pieniędzy . Jeszcze jest jedną możliwość podać do sądu Fitowska pozwem cywilnym

Były Klient
@Były dostawca

Gratuluję inteligencji osób, które wybrały nowego Prezesa......

@Były Klient

Ja inteligencji tym co wybrali Fitowską i ja popierali w złodziejskich czynach

@Były Klient

Kto jest teraz prezesem?

@poszkodowany

Nie wiem ale Grażyna Fitowska już nią nie jest . Toczą się w prokuraturze sprawy związane z defraudacja

Były dostawca

Zadań jedno pytanie pani prezes jak się teraz czuję dopuszczając kolejna firmę do upadku . Ile kosztowało rolników na dzień dzisiejszy utrzymanie pani i jej (usunięte przez administratora) Ile dostanie pani odprawy ilu ludzi stracą pracę. Na jaki koszt (usunięte przez administratora) pani rolników i ich rodziny . Na czyj koszt odbywały się wycieczki zarządu księgowej .

Rolnik
@Były dostawca

Szkoda ze jesteś taki niedouczony.Nasze pieniądze to dostawslimy za mleko to była cena ,nie ma nic wspólnego z zarobkami i szkoleniami.PF nie mozesz przeboleć co .nachapales się .masz mało wiedzy wydaje ci się że pozjadałeś rozumy.jakim trzeba być zdesperowanym żeby robić własny samochód żeby dostać odszkodowanie.Ubexpieczenie się poznalo sie na tobie i masz figę ha ha,ha.Osxukujesx ludzi naprawiając samochody.panietaj na cwanima zawsze znajdzie się większy (usunięte przez administratora) to kwestia czasu

@Rolnik

Nasz jeden pech nie jestem PF tylko rolnikem poszkodowanym przez panią Grażynę Fitowską i jej złe e zarzadzni firma .

@Rolnik

Klient

Niech teraz wypowie się mleczarnia w sprawie upadku. Gratulacje a tu wasz link do zadłużenia (usunięte przez administratora) Cały zarząd łacznie z Panią Prezes do więzienia

Ej co jest? Jak to możliwe, że aż tyle? Skąd to się wzięło? :o

@Gabriela

To nie wszystkie długi jakie pani prezes zrobiła są jeszcze inne firmy które ma zadłużenie

@Były dostawca

Aha? No i co teraz z tym wszystkim w takim razie?

@Gabriela

I nic firma już faktycznie nie istnieje przejął ja osm Bieruń . Udziały rolników przepadły. A prezes będzie na emeryturze cieszyć się jak dziecko że kolejna firmę dopuściła do upadłości i będzie pobierać dobra kaskę

@Były dostawca

Aha, no to faktycznie już po temacie. Ale skoro ktoś inny ją przejmuje to teoretycznie profil działalności firmy może zostać ten sam? Mogłoby to funkcjonować podobnie tylko pod nowym szyldem?

@Gabriela

Witam osm Prudnik przejmuje osm Bieruń i dalej będzie produkował ale tylko twaróg.

@Były dostawca

A pracownicy zostali ci sami? I zostaje tylko twaróg, bo koszty będą mniejsze? Innych rzeczy nie opłacało się robić?

@Gabriela

Lambinowicach jest tylko produkcja sera . Prudnik już nie istnieje pozostała tylko pani f by dokończyć swego dzieła . Czyli dokończyć upadek mleczarni

@Gabriela

A co innego kiedykolwiek produkowały Łambinowice twarogi znawco,twarogi czasem masło.A rolnicy to wy porzuciliście ta firmę dla kasy a teraz chcecie aby była produkcja z wody,?Obrzucacie ludzi błotem skoro wiecie to się podpiszcie. Nic nie wiecie o tej firmie.

Dominisia
@Klient

Półtora roku prokuratura pracowała i co ?Nic nie znaleźli więc nie oczerniaj ludzi nie strasz bo nikt niczego nie ukradł.podpis się skoro jesteś taki odważny i wiesz.zaraz synuś będzie miał sprawę w sądzie bo to on kradł.jak za jakiś czas nie dostaną chłopy kasy to wtedy się żeladkuj ,nasz bardzo niskie poczucie własnej wartości skoro potrzebujesz się dowartościować.czyzbyz też miał chorobę dwubiegunowa.

@Dominisia

Rolnicy już pieniędzy nie dostają zostali (usunięte przez administratora) okradzeni przez prezes Osm Prudnik. Co do prokuratury jest to firma w rękach (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora) a jak każdy wie Grażynka kręci się z pewnymi osobami z tych kręgów

Gabriela

Czy ta wypowiedź miała być skierowana do mnie? Bo chyba nie bardzo rozumiem odniesienia.

Alchem

Dzień dobry Spółdzielnia zalega nam z płatnościami od 50 dni. Kwota to około 400,00 zł. Pewnie spotkamy się w sądzie, ale to pokazuje w jakiej kondycji jest Mleczarnia. Ostrzegam wszystkich klientów przed kontaktami z tak nierzetelnym kontrahentem. z poważaniem Alchem Grupa Sp.zo.o.

@Alchem

400,00 zł czy wartość jest wpisana poprawnie? Czy chodziło o 40 000 lub 400 000 zł

@Alchem

Rolnikom również np po kilkanaście tysięcy za miesiąc czerwiec i 10dni lipca . Prośby i groźby nic nie dają jedynie nadzieja w sądzie i mediach ale nie lokalnych bo to sługusy pewnej partii

Aktualność
Oświadczenie
   Jako Spółdzielnia  bardzo długo przyglądaliśmy się sytuacji na forum, gdzie oszczerczo komentowano naszą działalność. Doszliśmy jednak do wniosku, że dużej nie możemy bezczynnie obserwować jaką skalę osiągnął poziom hejtu wymierzonego w nas.
Podejmując kroki mające na celu zaprzestania aktywności pewnej grupy osób nastawionej na bezkarne i ordynarne szkalowanie naszej spółdzielni, pracowników oraz zarządu.
Oświadczamy że przejmujemy kontrole na wątkiem który stał się miejscem obrzydliwie agresywnego i nakłaniającego do nienawiści ataku na Okręgową Spółdzielnie Mleczarską w Prudniku.
Oznajmiamy również,  że znane nam są personalia prowodyrów wyżej wymienionych poczynań, w związku z tym osoby zaangażowane w notoryczne nękanie, pomawianie i wszelkie insynuacje związane z działalnością spółdzielni będą pociągane do odpowiedzialności karnej.
Mając na celu ochronę dobrego imienia OSM  jak i ludzi związanych z nią informujemy że każdy przejaw agresji skierowany w naszą stronę będzie blokowany. Komentarze zawierające fałszywe stwierdzenia, noszące miano pomówień, zdradzające tajemnice handlowe, zdradzające personalia lub wskazujące konkretną osobę również będą kwestionowane. To samo tyczy się niemerytorycznych i intencyjnych wpisów dodawanych przez anonimowych użytkowników.
Jesteśmy otwarci na konstruktywną dyskusję która ma na celu poprawę warunków współpracy i nie mamy zamiaru uchylać się od odpowiedzi pod warunkiem że osoba zainteresowana nie będzie anonimowa.

Wszystkie zamieszczone wpisy sugerujące jak bardzo źle jest w naszej firmie są generowane przez byłych pracowników z którymi musieliśmy się pożegnać z powodów utraty zaufania oraz działania na niekorzyść pracodawcy.

Świadomi jak bardzo dotknie to osoby zainteresowane perfidnym zniesławieniem Okręgowej Spółdzielni  Mleczarskiej  nie będziemy biernie przyglądać się jak ludzie którym brakuje cywilnej odwagi, wykorzystujący internetową anonimowość dopuszczają się skandalicznych zachowań, noszących znamiona przestępstwa takie jak celowa dezinformacja lub niejednokrotnie pojawiające się groźby.
 Mamy za to nadzieję że znajdą teraz więcej czasu dla siebie i swoich rodzin co powinno korzystnie wpłynąć na redukcje poziomu frustracji jaką wylewają w Internecie.

Z poważaniem

Były dostawca

Witam was serdecznie ale wasze bajki a szczególnie bajki prezes Fitowskiej możecie sobie opowiadać w swoim otoczeniu. Zarząd z prezes dopuścił się do upadku wielopokoleniowej firmy rolniczej z branży mlecznej. (usunięte przez administratora) obecnej władzy doprowadziła do upadku firmy . Zadań teraz kilka pytań do Grażyny Fitowskiej jak się czuje doprowadzając kolejna firmę do upadku. Ile wynosi jej odprawa za pracę ile pieniędzy przygarnęła (usunięte przez administratora)z kasy mleczarni . Na czyj koszt odbywały się wycieczki zarządu i ostatnie kiedy wreszcie ludzie dostaną pieniądze za dostarczone mleko. Czy musi sprawa zostać oddany a do firm windykacjnych

_________

Niezły wynik , jak wynika z linku już przeszło 2,5 mln oficjalnych długów - Pani Prezes - może czas podwinać rękawy i na produkcję do Łambinowic do twarogów ..do tego się Pani pewnie nadaje … bo do zarządzania .. to raczej nie ..

@_________

Ta pani nawet do pasienia krów się nie nadaje. Arogancja (usunięte przez administratora) brak szacunku dla ludzi udawanie wielkiej bizneswoman a tak naprawdę nieudacznik.

Klient

Ta firma przetrwała dziesięciolecia naprawdę ciężkich czasów … ludzie mieli pracę… a jakość wyrobów była doceniana w kraju i zagranicą.. lecz zachłanność .. i pycha .. to najcięższe grzechy .. Pani Prezes pozbyła się z firmy ludzi .. którzy patrzyli na ręce .. i wystarczyło kilka lat .. aby wszystko doprowadzić do ruiny … a jak mawiają wtajemniczeni :WYSTARCZYŁO TYLKO MNIEJ KRAŚĆ !!!!!!

Ile jest zmian w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku?

at4

Jedna

@at4

Od której do której?

Piotr Fitowski

Witam ;) skoro zostałem już wezwany do tablicy to chętnie sprostuję kilka rzeczy. Jest to mój drugi wpis na tym portalu. Poprzedni onickowany był "Panem F". Tyle tytułem wstępu. Analizując informacje które mimowolnie do mnie dochodzą, widzę że rzeczywiście zakład ma duże problemy... zresztą te kontrole, niezadowolenie ludzi czy zachowanie pseudo rządzących nie rodzą we mnie żadnego zdziwienia. Patrząc przez pryzmat samej strony można już wnioskować wiele, np. jak nisko można upaść stając się moderatorem strony jednocześnie usuwając komentarze prawdziwe oczywiście nieprzychylne i zastępując je wyimaginowanymi pozytywnymi. Bardzo się cieszę, że mimo mojej chwilowej nieobecności na zakładzie, ludzie o mnie pamiętają. To znak, że nie potrafią beze mnie żyć ;) Ale uspokoję wszystkich, wrócę i to z wielkim impetem. Co do samej sytuacji zakładu to wiąże mnie tajemnica z tytułu sprawowanych funkcji więc spuentuję to, krótkim komentarzem: wszystko zostało już tutaj napisane. P.s widzimy się niebawem :)!

Olga
@Piotr Fitowski

Marzenia dobra rzecz.Ale żeby je spełniać trzeba mieć i lub pieniądze.U ciebie ani jednego -bo mamuni nie ma za plecami ,drugiego też brak-chwalisz się warsztatem, który nie jest twój.Zejdz na ziemię chłopczyku.

Alsia

Jedyni mądrzy to na produkcji pracujący- reszta to, czym wyższe stanowisko tym mniej inteligentne osobniki ...

Dominika Zielińska

Na szczęście do tej pory byłam tylko obserwatorem tego cyrku, nie zamieszczałam tu żadnych komentarzy, więc proszę tu nie oskarżać bezpodstawnie Ludzie mają inne zajęcia i pracę, na mleczarni świat się nie kończy, jak niektórzy myślą ???? Tak więc niech każdy się zajmie swoim życiem Pozdrawiam

Obiektywny

Pomimo kryzysu w gospodarce ciągle mamy rynek pracownika. Nieprawdopodobnymi wydają się opowieści o złym traktowaniu pracowników w dzisiejszych czasach. Rzeczywiście pracodawca niedoceniający pracowników może w przyszłości utracić wartościowe kadry i nie pozyskać nowych. Co do niżej zamieszczonych opinii to również jest tak, że pracownicy słabi często czują się niedoceniani i zamieszczają podobne wpisy. Osoby wartościowe po prosu się zwalniają i znajdują pracę w takim miejscu, w którym są doceniani.

@Obiektywny

Witaj @Obiektywny, z Twojego wpisu trudno wywnioskować, czy jesteś zatrudniony w OSM czy nie. Opisz swoje ewentualne doświadczenia związane z firmą, atmosferę wśród personelu, rotację pracowniczą.

Zadowolony Klient

Produkty z mleczarni a w szczególności prawdziwe bardzo dobre masło, ser imperial czy krajanka, nie mają sobie równych. Rjażenka to jogurt w swojej klasie - bardzo smaczny inny niż wszystkie dostępne jogurty na rynku. Te produkty bronią się same nie trzeba ich reklamować.

@Zadowolony Klient

Cześć @Zadowolony Klient, dobrze wiedzieć, że produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Prudniku są wysokiej jakości, jednak forum gowork przeznaczone jest dla osób zainteresowanych pracą w firmie, jak i jej pracowników. Jeżeli masz jakieś informacje dotyczące ofert pracy, nadchodzących rekrutacji, lub zmian w strukturze firmy- podziel się nimi na forum.

Pracuje w Osm parę lat i nie mam żadnych zastrzeżeń do pracodawcy. Pensja na czas a to najważniejsze. Ludziom się w głowach poprzewracało jeśli chcieliby krytykować tego pracodawcę !!! Oprócz tego jestem konsumentem naszych wyrobów i uważam że są bardzo dobre. Widzę na co dzien jak ludzie starają się aby produkty były najwyższej jakości. Dodatkowo Osm nie stosuje żadnej chemii dzięki czemu nie dość że jest smacznie to zdrowo

Wanda

Hej @Pracownik, skoro pracujesz w OSM od kilku lat powiedz proszę: czy przez ten okres dostałeś propozycję podwyżki, bądź awansu? Taka informacja pozwoli na określenie możliwości rozwoju zawodowego w firmie.

Wanda

Cześć, powiedzcie, czy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku ma do zaoferowania jakieś stanowiska pracy dla osób ze stwierdzonym ADHD? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku - Prudnik

• Jak się pracuje w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku?

Zobacz opinie na temat firmy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Prudniku