Opinie o Abc Model Hobby w Bytom Odrzański

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Abc Model Hobby. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Abc Model Hobby o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abc Model Hobby w Bytom Odrzański

Poirytowany klient

Czy ktoś wie jak nazywa się właściciel tej psełdo firmy/sklepu?

Klient
@Poirytowany klient

Mogę pomóc w uzyskaniu informacji.

Urszula Nowy wpis
@Klient

a co się dzieje ze potrzebujesz jego danych, są jakies problemy z tą firmą, mozesz się podzielić innformacjami ?

Ble Nowy wpis
@Poirytowany klient

(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Omijać szerokim łukiem

Czy według ciebie firma Abc Model Hobby w mieście Bytom Odrzański zasługuje na miano super pracodawcy? Wypowiedz się. Rynek pracy czeka na twoją opinię.

Agnieszka1974990@wp.pl

Tak polecam, zamawiam tam od kilku lat zawsze wszystko kompletnie i pięknie zapakowane. Można też zamówić telefonicznie bez problemu. Polecam abc modelhobby ????

niziel

Zdecydownie nie załuguje na miano nawet przeciętnego sprzedawcy. Zasługuje na miano, delikatnie mówiąc nie uczciwego człowieka. Dostałem po miesiącu (!!!) nie kompletną przesyłkę, po drugim miesiącu stwierdził, że nie ma brakującego towaru i że zwróci pieniądze. minęły już 3 tygodnie, pieniędzy nie zwrócił, telefonu nie odbiera, na emaile nie odpowiada.

nizel
@niziel

Zdecydowanie polecam, towar zamówiony szybkom dotarł, zamówiłem już tam kilka razy i osobiście też odwiedziłem ten sklep. Polecam SUPER obsługa i wiedza. Wyposażenie sklepu BAJKA

Ble

Adam Gawlik miesiąc temu zobowiązał się odesłać mi mój model oraz arkusz z planami, które otrzymał w ramach barteru, z którego się nie wywiązał. Zero kontaktu, nie odbiera telefonu ani nie odpisuje. Zdecydowanie nie polecam, omijać "sklep" i "modelarnię" z daleka.

Klient Nowy wpis
@Ble

To ty jesteś tym gościem co przekazał model do pracowni a kiedy zaczęli go remontować i puścili fotki z remontu to zacząłeś żądać zwrotu. Ale ale trzeba być (usunięte przez administratora) żeby dawać a później żądać zwrotu

Olga Nowy wpis
@Klient

Poważnie?XD Już prędzej po kobiecie bym się tego spodziewała, bo my takie "niezdecydowane". Ale ciekawe czemu nagle chciał zwrotu, może to zdjęcie mu się nie spodobało? Ogólne to trochę czasu minęło od tego zdarzenia, jakoś to się rozwinęło jeszcze?

Severyn

Stanowczo nie polecam. Po 6 miesiącach czekania otrzymałem od firmy informacje ze wysyłają zamówiony towar przez Orlen mimo ze zaznaczyłem przez kuriera na mój adres. Przesłany towar rzekomo był w kiosku, lecz nie miałem informacji o tym. Dowiedziałem się od przewoźnika ze firma abc model hobby nie podała mojego tel i maila. Tym samym nie mogli mnie powiadomić. Towar wrócił a ja zarzynadłem zwrotu kosztów za nie otrzymane przesyłki. Odpowiedz była ze zwrócą koszty gdy ja zwrócę towar!!!

@Severyn

Minęło dopiero 3 dni od Twojego wpisu, ale czy coś w tym temacie się rozwinęło?

100D

Stanowczo nie polecam. Czekam już miesiąc na przesyłkę. Nie odbierają telefonów. Jak przez przypadek odbierze jedyny tekst to "niemożliwe i sprawdzę". I tak kilka razy. Jak można tak prowadzić sklep? Wstawiać o tym sklepie opinie na wszystkich forach modelarskich i ostrzegać przed zakupami w tym sklepie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abc Model Hobby? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Radek

@Klient A jaki związek z opinią o pracy w firmie ma ten wpis? Chyba tylko taki, że konkurencja inspiruje żeby zaszkodzić!

Klient

ABC Model Hobby sklep w którym kupilem towar jest nierzetelne. 7dni czekania na przesyłkę, w końcu tel. do sklepu a paczka dalej leży nie wysłana, następne 7 dni przyszła ale niekompletna, sprzedawcą nie odbiera, nie odpisuje, brak paragonu, sklep amatorka dostępność produktów w sklepie jest A w rzeczywistości nic tam nie ma. Nie pozostaje nic innego jak droga prawna Plus zgłoszenia do skarbówki. Odradzam

@Klient

Za brak paragonu jak najbardziej zgłosiłbym go do skarbówki. Pytanie czy leniwe urzędasy kiwną palcem dla małej pewnie kwoty.

niziel
@Klient

Miałem identyczną sytuację z tey sklepem. Miesiąc oczekiwania na przesyłkę, przyszła nie kompletna, przez następny miesiąc szukał brakującego towaru i w końcu stwierdził że odda pieniądze, na które czekam już prawie 2 tygodnie !!! omijać szerokim łukiem.

Don

Jaki poziom języka obcego jest wymagany (o ile w ogóle) ?

Kris

Uwaga!! (usunięte przez administratora) Omijać z daleka ten sklep!! Zakupiłem pewną rzecz, miała być wysyłka w 24 godziny. Od trzech tygodni zupełnie nic! Facet nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonu (rzekomo jebanny nie ma zasięgu i prosi o sms). Gdy napisałem sma z zapytaniem, co z moim towarem, nie odpisał, na następne też. Przestrzegam przed tym oszustem!!

Klient2

Również odradzam zakupy w tym sklepie. Miałem podobną sytuację, zamówienie otrzymałem niekompletne, Sprawa zgłoszona na policję

Zostaw merytoryczną opinię o Abc Model Hobby - Bytom Odrzański

• Jak się pracuje w Abc Model Hobby?

Zobacz opinie na temat firmy Abc Model Hobby tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abc Model Hobby?

Abc Model Hobby
  • Szeroka 26