Opinie o Piotr Wiergowski VBCH Design w Byszwałd

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piotr Wiergowski VBCH Design. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piotr Wiergowski VBCH Design o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Wiergowski VBCH Design w Byszwałd

Dawid

Pracuje na produkcji. Jest nieraz ciężko bo są trzy zmiany, ale płaca się zgadza.

Paulina
@Dawid

A ile w takim razie ona wynosi? Macie jakieś nagodziny? Ile one są płatne?

Makumba
@Dawid

Jak już to Pracowałeś... od dłuższego czasu niema 3 zmian

Grażyna
@Makumba

To w jakim trybie teraz pracujecie? Zmian jest mniej? Czy wszyscy chodzą na ta samą godzine?

Joanna

Gdy weszłam na stronę firmy pojawił się komunikat o jej zablokowaniu i kontakt do jakiejś windykacji, ktoś wie o co chodzi? Firma normalnie funkcjonuje, zatrudnia?

Norbert G
@Joanna

Tak,. Rozstaliśmy się z firmą, która prowadziła nam stronę internetową. Na chwilę obecną mamy niedostępną domenę internetową do czasu rozwiązania z nimi do końca umowy współpracy. Moze Pani nas poszukać pod nowym adresem www.vbch.eu. Cały czas pracujemy i zatrudniamy. Pozdrawiam, Norbert, przedstawiciel handlowy.

Urszula
@Norbert G

Skoro cały czas zatrudniacie, to jakie są aktualne stanowiska? Można wiedzieć, czy jest coś biurowego dla osoby z kilkuletnim doświadczeniem? Będę bardzo wdzięczna.

Iwona

Dostałam możliwość awansu za swoje osiągnięcia. Jest super

@Iwona

Tego nie pisała prawdziwa Iwona, (usunięte przez administratora)

@Norbert

W sensie nie rozumiem chyba czemu nie? Nie pracuje ich tu więcej?

Bartek

Polecam każdemu w Lubawie

Norb
@Bartek

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Piotr Wiergowski VBCH Design się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jan

Piąteczka, praca jest, pieniążki są, jest dobrze.

@Jan

A z ludźmi jak idzie się dogadać? Są tu integracje jakieś?

Jan
@Karolina

Mamy jakby dwie strefy. Góra - biura i dół produkcja. Jednak atmosfera między pracownikami jest wybitna. Mamy wyjścia wspólne na piwko.

Jak szefostwo w Piotr Wiergowski VBCH Design traktuje ludzi?

Inga

Bardzo źle w każdym aspekcie.

Prac

W porządku. Z mistrzami idzie się dogadać

Janusz

Jeżeli pracujesz uczciwie i wywiązujesz się ze swoich zadań to szefostwo to docenia

@Janusz

Tak? A w jaki sposób? ;)

Januszalepszawersja

Wypłaca pensje XD

@Januszalepszawersja

Haha, no to pięknie, gratuluję w takim razie. A w jakiś jeszcze sposób? ;p Czy po prostu aż tak wysoka, że nie trzeba nic dodawać?

Januszlepszawersja
@Karolina

Oprócz pensji podstawy możesz co miesiąc otrzymać 30% dodatku za nienaganną pracę. Dodatek może odebrać Tobie mistrz produkcji jak coś naprawdę ciężkiego przeskrobiesz narazisz firmę na stratę finansową. Zrobisz złe wiercenie załóżmy w 100 elementach XD Naprawdę asy tylko mogą to stracić. Więc jak ogarniasz i nawet zrobisz jakiś błąd i nie starasz się go ukryć "bo może nie wyjdzie" to Twojemu dodatkowi nic nie grozi.

@Januszlepszawersja

A to super, brzmi przychylnie, to pewnie faktycznie nikt tego nie traci. Ale to odnośnie finansów i profitów, a jak sama relacja ludzi z szefem?

Werka

Rozmowa przebiegła pozytywnie... teraz czekanie za wynikami. :)

Natalia

Praca jest mrauuu

Dobrze jest

Norbert

Pracę zacząłem w czerwcu. Wrażenia pozytywne. Przejrzyste warunki współpracy utrzymane od rozmowy kwalifikacyjnej, która odbyła się z właścicielem firmy. Firma rozwojowa działająca na dwóch płaszczyznach - produkcja mebli oraz hurtownia płyt. Polecam.

@Norbert

Bardzo dobra firma zgadzam się, jestem tutaj już 5 lat.

Jest ok

Iwona

:) !!!!

Bonapetite pipita

Błażej

Rozmowa przebiegła szybko i sprawnie. Omówiliśmy warunki, dostałem posadę do obsługi maszyn

Oksana

Trzymaj się jak najdalej !!! Przydatne we wszystkich przypadkach. Moje sugestie dla Piotr Wiergowski VBCH Design: Zamknij fabrykę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie bądź chciwy.

Oleh
@Oksana

Ekspluatatsiya pratsivnykiv ye osnovnym pryntsypom tsiyeyi kompaniyi. Nemaye povahy do lyudey. Shakhraystvo, hroshi vyplachuyutʹsya chastynamy, chekayuchy misyatsʹ i bilʹshe

były prac

jest w porządku

Beata
@były prac

Napiszesz coś więcej o pracy? Opinie są podzielone, jedne negatywne a drugie pozytywne z tym że są to pojedyncze zdania i tak na prawdę nie wiadomo o co chodzi.

@Oksana

Pracuje pięć lat i czasem zdarza się opóźnienie w wypłacie co tygodnia jak firma ma sezon urlopowy i mniej zamówień., ale tak od samego początku mam uczciwe warunki zatrudnienia. Pięć razy w tygodniu po 8h, za naprawdę godne pieniędzy. Polecam

Gadasz głupoty

Pracuje w firmie od 5 lat. Zawsze, ale to zawsze mogłem przyjść z problem do szefa. Nigdy nie pozostawił mnie samego. Oczywiście jest nieraz problem z terminem płatności, opóźnienie do tygodnia, ale wtedy widać, że firma nie ma zleceń a szef i tak się stara wszystko wyprostować. Pracownik może otrzymać awans jak ja i naprawdę dobre pieniążki.

Czy w Piotr Wiergowski VBCH Design wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Norbert

Umowa o prace lub zlecenie

@Pracownik nie ma szansy na normalną umowę?

Weronika
@Michał

Jest umowa

Bardzo miła atmosfera , wesoło , z chęcią idzie się do pracy , z każdym można się dogadać. Serdecznie polecam

Rnia

Firma Pan Wiergowskiego jest miejscem dla osób chcących pracować. Stworzone warunki do pracy są super. Jeżeli chcesz pracować i poświęcić czas na pracę , a nie przyjście do pracy - TO JESTEŚ DOCENIONY.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Piotr Wiergowski VBCH Design odbywa się również w języku angielskim?

VBCH Design

Nie, rekrutacja odbywa się w języku polskim

Praca na czarno nawet przez urząd pracy Ukraińcy tez pracują na czarno oczywiście są osoby co umowy maja pieniądze marne i oszustwa na nadgodzinach papierowy Mistrz bardzo niemiły omijać z daleka ochrona tez na czarno przyjęta gdzie prawo policja i sądy????????

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Wiergowski VBCH Design - Byszwałd

• Jak się pracuje w Piotr Wiergowski VBCH Design?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Wiergowski VBCH Design tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Wiergowski VBCH Design?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 12 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piotr Wiergowski VBCH Design
4.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • 23J
    14-260 Byszwałd