Opinie o Piotr Wiergowski VBCH Design w Byszwałd

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piotr Wiergowski VBCH Design. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piotr Wiergowski VBCH Design o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Wiergowski VBCH Design w Byszwałd

Lucjan - samogon

Usuwają wpisy. Bo nie jest słodko. Prawda jest taka że Cabaj z (usunięte przez administratora)robi wszystko żeby było źle. (usunięte przez administratora)nowego mistrza specjalnie. Bardzo nie dobrzy ludzie. Panie szefie, ogarnij się. Bez nich robota ruszy. To zakładowi truciciele. Pałają nienawiścią. Proponuję pozbyć się tego elementu. Piotr przejrzyj na oczy. Zrób coś dobrego dla firmy. Bez nich będzie sto razy lepiej. Każdy ci to powie ..

@Lucjan - samogon

Nigdy nie będzie dobrze w tej 'firmie"Tam tylko wazeliniarstwo,obłuda,kłamstwo i zawiść.Wszedzie są zgrzyty w pracy,ale to co się dzieje w tym zakładzie w głowie się nie mieści.Pan Cabaj z ukochaną myśla że to ich prywatny (usunięte przez administratora) i robią co chcą.Mam nadzieję że @Pracodawca w końcu "obudzi się " i zrobi porządek.Wytrwałości

Sprośny Zenek

Sytuacja jeśli chodzi o pracę nie jest zła. Atmosfera między ludźmi jest ok. Tylko jak wszędzie walka o przetrwanie. Firmy borykają się z brakiem pracy. Tu jeszcze nie zdarzyło się że nie było roboty. Cierpliwości wszystko ruszy na dobry tor. Trzeba myśleć pozytywnie. Pozdrawiam koleżanki i kolegów.

Irmina
@DC

możesz mi napisać jaka część wynagrodzenia płacona jest na konto, a jak do ręki? jakbyś był w stanie podać widełki zarobków to też byłabym wdzięczna...

Kacha Nowy wpis

O pracę pracownika biurowego pytać tu ? W firmie znaczy. Czy może do urzędu pracy trzeba iść, bo ja widzę że większość ofert to właśnie tam wstawiają, no i nie wiem w sumie. To ogłoszenie o które pytam to już jakieś było stare, tam już nawet jest komunikat że nieaktualne. Ale może teraz też coś akurat jest, jakiś nabór? Mam nadzieję.

Piniakolada Nowy wpis

Mistrzem, kontrolerem, technologiem jest nasz osobisty wódz. Nasz władca Byszwałdzki. Sytuacja bez zmiany wypłata na raty. Pod stołem. Niby tak ma być tylko dwa miesiące tak twierdził do operatorów. No chyba że na wczasy zbiera.

Piniakolada Nowy wpis

Skąd wiesz że nie pracuję. Wiadomości na 100% aktualne. Nic się nie zmieniło jak było tak jest. Zero organizacji. Brak szacunku. Nerwy i brak 10 wypłaty.

Jest już nowy mistrz? Ilu Was przypada na tego nowego? Mnie to ciekawi, że niby nie macie wypłat, a nie widać, aby firma szukała nowych czyli co, nie odchodzicie chyba. A kto mi powie jeszcze, jak się pracuje na tych chińskich automatach, czy długo się trzeba przyuczać na produkcję?

aż tak źle z terminową zapłatą? a czy to dotyczy administracji firmy także, czy produkcji mebli? było tutaj ogłoszenie dla pracownika biurowego, ktoś tam się zatrudnił zapewne od lutego i może napisze, co zastał na miejscu? pierwsza wypłata była cała i o czasie?

Nipless

Tu wypłata tylko dla wybranych. Reszta czeka. Pinol się bawi. Płaci jak mu zostanie. Lubi balet więc mu nie zostaje. Haha.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Piotr Wiergowski VBCH Design się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ciasny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Cześć. Czy warto składać CV na stanowisko mistrz produkcji? Podobno zwolnił się etat. Jak z kasą na tym stanowisku? Może ktoś coś podpowie bardzo proszę.

Cześć ludziska. Będzie wypłata za styczeń w lutym czy pod koniec marca?. Bo już słów brakuje. Żercia nie ma za co kupić, paliwa. Raty w banku. A pracodawca nic sobie z tego nie robi. Wiadomo kiedy będzie?

Hania

Aż tak długie jest opóźnienie wypłaty wynagrodzenia? Czytałam w komentarzach, że nawet na raty płacili... A teraz? Dostaliście chociaż jakąś część wynagrodzenia? Z góry dziękuję za informację, bo zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce jakby była możliwość.

Fioletowy Pinol
@Hania

W standardzie na raty wypłata. I nie wszystko i nie dla wszystkich. Są wybrańcy . Trzeba u jaśnie pana byszwałdowskiegi zasłużyć to taka nagroda wypłata.

@Sprośny Zenek

Wiadomo ze pozytywne myślenie może zdziałać cuda. Praca jest dla wszystkich na 8 godzin czy jeszcze dodatkowo można zostawać dłużej i robić nadgodziny, co? A co z wypłatami? Poprawiło się jesli chodzi i terminowość czy nadal kasa na raty?

DC

Samo pozytywne myślenie nie wystarczy ,żeby cokolwiek zmieniło się na lepsze.Odnośnie płatności nic się nie zmieniło.Nadgodzin nie ma,bo jest tylko jedna zmiana.Poza tym płatności nieterminowe,na raty i jeszcze wyrabiać nadgodziny????

@DC

To miesięcznie ile rat jest płaconych? Ta jedna zmiana w jakich godzinach jest? A weekedny wolne?

Izka
@DC

I w ratach płacą do ręki czy na konto są małe przelewy? Co szefostwo mówi na temat tych opóźnień? Mąż chciał aplikować, ale mamy kredyt i ciężko tak z tą niewypłacalnością. W drodze wyjątku mógłby mu płacić o czasie?

DC
@Izka

Część płacona na konto,część do ręki.Wyjatki pewnie są,tylko nie sądzę że dla nowych pracowników.Zasadnicze pytanie czy potrzebują nowych pracowników,skoro swoim stałym nie płacą.Nie mam pojęcia z czego opłaty robić,wyżywić rodzinę.

@DC

Kumam, każdy ma swoje zobowiązania, opłaty. Ciężko mieć pensje podzielona na kilka części. Od zawsze było tak czy teraz dopiero? A chociaż całość to dobre pieniądze? Jaki social/benefity oferuje firma?

Irmina

Sprośny Zenek

Czy to prawda że potrzeba technologa produkcji? Dobra kasa?

@Sprośny Zenek

Hej, i jak tam? Dostałeś stanowisko? Z tego co widzę szukali nawet w grudniu technologa. Niby z możliwością przyuczenia. Ty miałeś już doświadczenie? Jeśli pracujesz dasz znać jak obecnie sytuacja wyglada? Nadal mało roboty, czy wszystko wróciło na dobre tory?

Bulgulator

Cześć ekipa. Co słychać u was. Robota jest u was? Płaca na czas?

Romek

Jak to namawiają? To godziny nie są dobrze płatne i ludzi sami nie chcą dorobić? Mistrz musi się prosić żeby ktoś został? Nie jest tak że jak jest więcej roboty to trzeba zostawać obowiązkowo?

Słodki
@Romek

A kto chce pracować za darmo?wypłata na raty wypłacana, wszędzie nie jest dobrze bo czasy są takie jakie są.Ale żeby wiecznie czekać w nieskończoność na swoje zapracowane pieniądze??co dać dzieciom jeść,z czego opłacić rachunki.Ludzie nie mają za co zatankować aut,na wodzie niestety nie chcą jeździć.

Wika
@Słodki

Trochę mnie to martwi, bo sporo tutaj piszecie, że problem z wypłatą jest....to w jakich kwotach i co ile wypłacają wynagrodzenie? Podali w ogóle powód wypłacania pensji w częściach? Ktoś to zgłaszał do PIPu?

Słodki
@Wika

Wypłaty płacone są z poślizgiem.w dwóch transzach.Wszedzie jest ciężko,sytuacja w branży stolarskiej nie jest najlepsza Z tym że inne zakłady starają się wypłacać na czas pieniążki.Miejmy nadzieję że sytuacja poprawi sie

Lucjan - samogon

@Lucjan - samogon

Burak Halyna

Zaczynając od początku. W każdej opini jest ziarnko prawdy. Jeżeli chcesz podjąć pracę w VBCH. Przygotuj się: Na brak szacunku, Kolesiestwo kadry z góry plus parę (usunięte przez administratora) tzw. Mistrzów. Święta rada, która tylko sobie słodzi. BRAK TERMINOWYCH WYPŁAT NAJNIŻSZA PENSJA

Kornel
@Burak Halyna

No właśnie czytałem że ludzi się żalili na wypłaty z poślizgiem. Nadal tak jest czy się unormowało? Wolałbym wiedzieć jakbym się chciał zatrudnić. O co chodzi z brakiem szacunku? Kierownictwo nie może się doagdać z ludźmi? Są jakieś konflikty?

@Kornel

Nic się nie zmieniło,do tej pory nie ma wypłaty za czarwiec.Za kilka dni powinna być za lipiec,więc pewnie też będzie poślizg .Żyć i opłaty trzeba robić -pytanie z czego???

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Piotr Wiergowski VBCH Design? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na InfoPraca.pl pojawiło się 2 marca kilka ogłoszeń.

kandydat

Witam, jak jest z atmosferą i wypłatami w firmie?

Piotr Wiergowski VBCH Design poszukuje pracownika na Technolog produkcji. Czy stanowisko Technolog produkcji wymaga nadgodzin?

Artur

W ogóle? Może tylko do ciebie bo coś im nie podpasowało z CV. Na jakie stanowisko aplikowałeś? Dawno wysyłałeś papiery?

6.02 a nie ma dokończonych wypłat za grudzień.

Norbert

To czemu jeszcze pracujesz jak Ci tak źle? Skoro mówisz, że nie masz wypłaty, czemu nie przyjdziesz i nie wyjaśnisz tego, wylewasz tylko gorzkie żale w Internecie ? Z tego co wiem, wypłatę na konto każdy dostał ;) Ktoś Ci płaci za takie komentarze?

Halyna
@Norbert

Jak widzę prawda nie ma miejsca,a Tobie to chyba płacą za wchodzenie w cztery litery.Ludzie nie mają za co żyć i opłat robić,zadłużają się po kokardki.I nie wiem kto miał całą wypłatę za grudzien-moze Ty.Z Tobą wyjaśnić problemy z płatnością pensji-zart.Zbyt krótko pracujesz żeby cokolwiek wiedziec!!!!!

Norbert
@Halyna

Chyba nie ze mną wyjaśniać XD Ja nie jestem decyzyjny, idź do szefa

Marian
@Norbert

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) właściciel z nim nie ma niczego do ustalenia

PRACOWNIK
@Norbert

SZEF TO JEST SKUPIONY NA WYJAZDACH I SWOICH WYDATKACH W (usunięte przez administratora) MA NAS SZEREGOWYCH . Dla niego jesteśmy powietrzem. NIE POLECAM TU PRACY, (usunięte przez administratora). A ŻYĆ NIE MA ZA CO

Klient

Korzystałem z usług na wycięcie płyty w grudniu. Zostałem obsłużony błyskawiczne. Bardzo uprzejmy Pan w świątecznym sweterku na recepcji w ciągu 5 minut zrobił rozkrój i podał mi wycenę. Formatki były gotowe w ciągu 2 dni od złożenia zamówienia. Cięcie i klejenie bez zastrzeżeń. Polecam firmę.

Jakie pytania zadaje na rekrutacji?

@Anonim

Jeśli masz 2 ręce i 2 nogi to jesteś przyjęty innych wymagań niema :D

@pracownik

O jakim stanowisku mówisz dokładniej? Bo chyba nie na każde są zerowe wymagania, co?

Była pracowniczka
@Grażyna

Każde - firma jest do (usunięte przez administratora) - nie płacą na czas , (usunięte przez administratora) na wypłatach i właściciel stosuje (usunięte przez administratora)ze swoją pomocnicą.

@Była pracowniczka

Serio? To ile dni potrafią być opóźnione te wypłaty? jeśli chodzi o psucie atmosfery, jeśli serio takie rzeczy się dzieją to czemu tego nikt gdzieś nie zgłosi? Chyba że ktoś zgłaszał? Jak efekty?

Dawid

Pracuje na produkcji. Jest nieraz ciężko bo są trzy zmiany, ale płaca się zgadza.

Paulina
@Dawid

A ile w takim razie ona wynosi? Macie jakieś nagodziny? Ile one są płatne?

Makumba
@Dawid

Jak już to Pracowałeś... od dłuższego czasu niema 3 zmian

@Makumba

To w jakim trybie teraz pracujecie? Zmian jest mniej? Czy wszyscy chodzą na ta samą godzine?

Joanna

Gdy weszłam na stronę firmy pojawił się komunikat o jej zablokowaniu i kontakt do jakiejś windykacji, ktoś wie o co chodzi? Firma normalnie funkcjonuje, zatrudnia?

Norbert G
@Joanna

Tak,. Rozstaliśmy się z firmą, która prowadziła nam stronę internetową. Na chwilę obecną mamy niedostępną domenę internetową do czasu rozwiązania z nimi do końca umowy współpracy. Moze Pani nas poszukać pod nowym adresem www.vbch.eu. Cały czas pracujemy i zatrudniamy. Pozdrawiam, Norbert, przedstawiciel handlowy.

Urszula
@Norbert G

Skoro cały czas zatrudniacie, to jakie są aktualne stanowiska? Można wiedzieć, czy jest coś biurowego dla osoby z kilkuletnim doświadczeniem? Będę bardzo wdzięczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Wiergowski VBCH Design - Byszwałd

• Jak się pracuje w Piotr Wiergowski VBCH Design?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Wiergowski VBCH Design tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Wiergowski VBCH Design?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 12 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piotr Wiergowski VBCH Design