Opinie o Bogdan Turczyński Firma Usługowo-Handlowa Marbo w Imielin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bogdan Turczyński Firma Usługowo-Handlowa Marbo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bogdan Turczyński Firma Usługowo-Handlowa Marbo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogdan Turczyński Firma Usługowo-Handlowa Marbo w Imielin

Nikolas

Decydując się na zakup nieruchomości przez tego pośrednika (nie ważne czy to pan Bogdan, jego żona czy syn) bądźcie czujni. Nie dajcie się zwieść pozorom i nie wierzcie w ich profesjonalizm, którym się reklamują Bazują i to perfidnie na niewiedzy kupującego dbając tylko o swój portfel. Nieruchomość, którą chcecie kupić sprawdźcie ze specjalistą, który nie da się omamić państwu T. Lepiej zapłacic parę zlotych niż potem żałować ze zaufałeś przemiłym pośrednikom zamiast sprawdzić fakty samemu. Niestety nie mogę polecić tej firmy. W czasie zakupu nieruchomosci państwo T niejednokrotnie mijali się z prawdą myśląc, że mają doczynienia z kolejnym klientem, któremu można kłamać w żywe oczy bo przecież się nie zna. Tylko wielka chęć kupna nieruchomości trzymała mnie przy nich. Na oględzinach niby wszystko działa i wygląda dobrze, po zakupie okazuje się że kilka awarii było sprytnie zamaskowanych przez samego pana Bogdana i jego fachowców. Nieruchomości w swojej ofercie mają ciekawe, nie powiem, aczkolwiek radzę zaufać swoim ludziom niż tym pośrednikom jeśli chodzi o stan techniczny, wytyczone granice, kategorie górnicze i to co pod ziemią, dokumentacje. Zgarniają gruby procent za posrednictwo a i tak człowiek musi za nimi wydzwaniać, prosić się o kolejny ruch a niejednokrotnie załatwiać to co oni powinni. Na oględziny idzcie z skrupulatnie przygotowaną listę pytań, nie liczcie że państwo T poruszą jakąkolwiek niedogodną kwestię związaną z nieruchomością sami, trzeba z nich wszystko wyciągać. Życzę szczęścia!

Hej Nowy wpis
@Nikolas

Potwierdzam to co powyżej. Trudno uwierzyć, że z takim podejściem do klienta utrzymują się na rynku. Uważajcie na osiedle, które sprzedają w Imielinie. Byłem zainteresowany ale sąsiedzi tego osiedla powiedzieli mi o wadach konstrukcyjnych widocznych gołym okiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bogdan Turczyński Firma Usługowo-Handlowa Marbo - Imielin

Bogdan Turczyński Firma Usługowo-Handlowa Marbo

Bogdan Turczyński Firma Usługowo-Handlowa Marbo