Opinie o Liderstal Bieniek Wojciech w Nowe Rybie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Liderstal Bieniek Wojciech. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Liderstal Bieniek Wojciech o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liderstal Bieniek Wojciech w Nowe Rybie

Klient

Firma nieterminowa i nierzetelna. Pracownicy wulgarni, kontakt z klientem poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie polecam.

opinia o LiderStal Nowy wpis
@Klient

Zgadzam się całkowicie. Z jakością obsługi nie ma ta firma zbyt wiele wspólnego.Dodam moim zdaniem z poszanowaniem prawa konsumentów także!

Jak się pracuje z ludźmi z Liderstal Bieniek Wojciech?

Tola Nowy wpis

Generalnie dramat. Garaż nie spasowany, dziury po wkrętach w dachu, drzwi trzeba szarpać, żeby je otworzyć. Kierownik kawał (usunięte przez administratora), który twierdzi, że tak powinien wyglądać montaż. Brak słów.

guryl@interia.pl Nowy wpis

odradzam tą firmę z prawną odpowiedzialnościa zamówiłem garaz za duze pieniądze i do czasu montazu było wszystko ok pożniej zaczeły sie kłopoty z montazem zle spasowane elementy konstrukcji porysowana blacha,dziury po blachowkretach w dachu , ekipa monterska była chyba bez zadnego doswiadczenia w tym fachu bo nawet nie potrafili ustawic scian w kacie prostym czyli brak winkli dlatego nie polecam tej firmy potencjanym klientom zalecam poszukanie sobie kogos bardziej solidnego zeby oszczedzic sobie nerwów

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Liderstal Bieniek Wojciech? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Liderstal Bieniek Wojciech wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Praca.gov.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Spawacz.

klient

Ogólna tragedia garaż rdzewieje po pół roku, wykonanie jak z plasteliny. Zawiasy nie wspawane w pionie. drzwi wiszą na jednej zawiasce ( bo trudno to nazwać zawiasą) na drugiej w powietrzu (górna różnica 2mm) Gość którym rozmawiałem na temat reklamacji chciał mi przysłać kątowniki abym sobie sam zrobił i pomalował. Ogólnie tragedia wykonania. Nawet zakotwiczenie za które zapłaciłem musiałem sam dokręcić śruby

Dominika

Na forum zajrzeli klienci? A któryś z operatorów a może opinię do podzielenia się? Były jakiś czas temu oferty na trapezowanie blach. Jesteśmy z chłopakiem z limanowskiego, wiec się zainteresowaliśmy ewentualną pracą ze względu na stawkę, podano kwotę od 4 do 7 tysięcy. Z czego wynika taki rozrzut w postaci 3?

byk

Masakra to mało powiedziane. Po tygodniu na konstrukcji sama rdza. W odpowiedzi na reklamacje otrzymałem informację że farba podkładowa nie zabezpiecza przed korozją i mogłem zamówić ocynk lub malowany proszkowo. Obróbki, wrota powyginane i ponawiercane. Nie uznają reklamacji. Dodatkowo nie ma z kim korespondować, edukacja zakończona na poziomie przedszkola (analfabetyzm). Zamawiałem w estal, sprzedał liderstal.

Zostaw merytoryczną opinię o Liderstal Bieniek Wojciech - Nowe Rybie

Liderstal Bieniek Wojciech