Opinie o Ikea Industry w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ikea Industry. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ikea Industry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikea Industry w Lubawa

Pracownik Ramstad Industry

Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości co do pracy w ikea, to wartości oficjalnie podane to kpina, są czysto teoretyczne, główną wartością jest zmniejszenie liczby pracowników, oraz zwiększenie normy z mniejszą ilością ludzi, co do kultury pracy to zależy na jaki dział trafisz bo sam spotkałem się z sytuacją, gdzie lider do kolegi powiedział, że pracowników ramstad wymienia sie z dnia na dzień jak narzędzia, o samej agencji i "przechodzeniu na umowe" nawet nie wspomne bo to temat rzeka, temat stabilnej pracy i zwolnień też pomine, co do mozliwosci rozwoju to jeden na 40 ma w ogóle jakąś szanse na rozwój

Miro

Witam jakie będą podwyżki od nowego roku??wie ktoś?

Waldi
@Miro

Przecież dostałeś już

@Miro

I jak obecnie wygląda sytuacja w Ikea Industry? Czy pracownicy otrzymali podwyżki? Jeśli tak, to napiszcie proszę, jakiego rzędu. Ciekawi mnie też fakt, jak wygląda praca w Ikea Industry pod kątem organizacji - czy pracuje się tu na zmiany, czy zawsze na jedną godzinę typu 9-17?

@Natalia

Biuro jedną zmianę, majstry i reszta gawiedzi na 3 , a podwyżki.... jak się oba związki z dyrem będą kopać dalej to może do kwietnia a może i maja coś wymyśla i dadzą spłatę od nowego roku.

Bolo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Czy trudno jest się dostać tu do pracy?

@Bolo

Jeśli twoja żona była by kierownikiem to ty na pewno mistrzem, a jeśli była by mistrzem to ty pracownikiem - nie daj się nabrać na te słodkie komentarze

2000 tyś

Robol.

W Lubawie równają powoli w dół likwidując co popadnie: 2018 zlikwidowali delegacje, a wprowadzili ryczałt który jest kpiną za dojazdy na badania lekarskie - dla przykładu podam że oddający krew za wyjazd do Iławy dostają więcej, paczek dla dzieci na święta Bożego Narodzenia w 2018 nie będzie, (podobno wina związków) a i całkiem nie dawno spotkania integracyjne zostały zlikwidowane, ogólnie za każdym razem coraz fajniejsze wieści. Coraz częściej nagrodą za wspaniałe wyniki jest muffina na stołówce albo jakiś śmieszny gadget w stylu taniej torby na zakupy z Ikea. Przecież to Wspaniałe miejsce pracy - wg zarządu.

@Robol.

Jak jest nie dobrze to zmień pracę,nic na siłę.

No name
@Raf

Jak ktoś ma kredy na głowie to najłatwiej mu powiedzieć "nie podoba się to zmień pracę" i rozwala mnie porównywanie firm do sąsiadów typu Sz. Bo spójrz jakie przynosi zyski Ikea a jakie zyski są u Sz. Teraz liczy się tylko zysk i oszczędności, a na kim najłatwiej zaoszczędzić? No zwykłych robolach.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ikea Industry spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Natalia

Na swojej stronie internetowej http://www.industry.ikea.pl/index/nasze-zaklady/lubawa.html firma pisze, że poszukuje osób odważnych, ambitnych i otwartych na zmiany, a szczególną uwagę przywiązują do umiejętności pracy w zespole oraz dopasowania do kultury organizacyjnej. Jeżeli potwierdzałoby się to w praktyce, to chyba powinien to być naprawdę dobry pracodawca. @Poop na stronie internetowej http://www.industry.ikea.pl/index/dolacz-do-nas/przejrzyj.html znajdziesz aktualne oferty pracy.

Poop

Czy przyjmują obecnie pracowników? Słyszałam, że sporo osób zostało zwolnionych a interesowałaby mnie praca u Szweda, czy na jakieś działy można się zgłaszać? :D

Pracownik z Lubawy

Pozdrawiam wszystkich odważnych.

Pracownik ze wsi.
@Pracownik z Lubawy

Pozdrawiam

@Pracownik z Lubawy

Również pozdrawiam.Razem zdziałamy więcej i już dawno powinniśmy się za to zabrać.

Pracownik ze wsi.
@Piotr

A co masz na myśli?

dejw

Bardzo fajna robota, tylko niestety wieś nigdy nie wyjdzie z lubawiaków, ale cóż sami sobie robią złą reklamę.

Znany Jony
@dejw

Dokładnie jak taki lider O,zwany Gumisiem pier...oli całą atmosferę na pakowni veneer

Mario

Wieś to przyjeżdża do Lubawy

szef
@Mario

pies to miasto zwane lubawa psie

Ren
@dejw

Tylko do Wsi każdy się pcha bo wieś ma najwięcej pracy

Bobo
@Ren

Po pierwsze Lubawa to nie wieś tylko dużo ludzi pracuje ze wsi I jeszcze narzeka gdyby nie Ikea to by jeszcze na polu byli i nic nie widzieli .Pozdrawiam????????????

Natalia

@jolka, to w takim razie jak widać plusów jest więcej, rozumiem, że po przejściu na umowę rola Swedwood Poland się skończyła, czy może jednak nadal pośredniczą w zawieraniu umowy i innych rzeczach organizacyjnych?

Natalia

@jolka to bardzo dobre wieści. To prawda - każdy ocenia warunki zatrudnienia indywidualnie i trudno jest zadowolić w pełni każdego. Dlatego też konkretne informacje o pracodawcy, takim jak Swedwood Poland pomagają podejmować różne decyzje zawodowe. A czy na przestrzeni tych lat, Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie?

jolka
@Natalia

Tak ,przeszłam z agencji pracy tymczasowej do Ikei czyli mam normalną umowę i to mnie cieszy najbardziej.

Natalia

@Jolka możesz się z nami podzielić jak długo pracujesz w Swedwood Poland? Czy rekrutacja przebiegła bez większych problemów? Wielu użytkowników się zastanawia, jakie są warunki pracy, czy może jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe również gwarantują?

jolka
@Natalia

Pracuje dwa lata.Rekrutacja przebiegła w bardzo fajnej pozytywnie , na luzie .Trafiłam na dział gdzie jest super atmosfera i pracownik jest szanowany.Warunki bardzo dobre , wynagrodzenia również.Benefity.... one ikea bonus,paczki dla dzieci,piknik dla dzieci oraz impreza w Napromku,20 zł na miesiąc na kawki , herbatki i soczki,obiady za grosze .Praca jest super ale wiadomo zawsze jakieś marudy się znajdą.

@jolka

dziekuje za opinie to duzo mowi

Jolka

A mi sie super pracuje

Natalia

@Raf wiele osób przy wyborze miejsca pracy bierze pod uwagę właśnie te aspekty, stąd moje pytanie. Czyli pod kątem szkoleń i możliwości rozwoju politykę firmy oceniasz pozytywnie. A nie wiesz, czy obecnie Swedwood Poland prowadzi zewnętrzne rekrutacje?

@Natalia

Witam. Jak ktoś chce się rozwijać to jak najbardziej Ikea w tym pomaga,a rekrutację zewnętrzne na razie nie,tylko można dostać się do agencji pracy Randstad po przepracowaniu paru miesięcy można przejść do Ikea.

Natalia

@Raf Piszesz, że klimat pracy na Twojej zmianie jest w porządku, a nie wiesz jak wygląda sytuacja z innymi pozapłacowymi benefitami, jakie firma organizuje, takie jak np. spotkania integracyjne, albo dodatkowe szkolenia dla swoich pracowników? Daj znać, co wiesz na ten temat, wielu z nas z chęcią się dowie.

@Natalia

Napisz o co dokładnie chodzi ponieważ integracje spoko,a szkolenia także można się czegoś nauczyć.

Jack

Co myślicie o nowych związkach zawodowych ? Czy warto ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Swedwood Poland? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ryb

Atmosfera tragiczna szczególnie na pakowni Venner

Niech ktoś zareaguje na romans lidera z pakowni v. z koleżanką z lini

Franek

Żal ściska że nie z tobą.

@ryb

To jeszcze zależy na której zmianie, ponieważ u nas jest spoko.

Jacek

Słyszałem dużo dobrego o firmie i chciałbym tu pracować. Podpowiedzcie czy potrzebujecie ludzi?

Someone
@Jacek

TAK. Prześlij proszę CV. Bardzo ważne nie zapomnij o oświadczeniu dot. przetwarzania danych osobowych

Iławiak

Hej poszukuje ktoś może dojazd z Iławy? Jak coś mam wolne miejsce i pracuje w systemie III zmianowym(teraz mam od14).

esox9
@Iławiak

szukam dojazd z iławy na pierwszą zmianę teraz od środy

znajomości i jeszcze raz znajomości oczywiście

aaaaaaaaaaaaaa

DarekSzafrański najlepszy pakowni pigment

Zostaw merytoryczną opinię o Ikea Industry - Lubawa

• Jak się pracuje w Ikea Industry?

Zobacz opinie na temat firmy Ikea Industry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikea Industry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ikea Industry