Opinie o Ikea Industry w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ikea Industry. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ikea Industry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikea Industry w Lubawa

xxx

Ty sie za robote wez a nie na forum siedzisz opieratorze

xxx

A liderzy na pakowni wezmo sie do roboty. LENIE

Randstad

Ciekawe kiedy na pakowni na Pigmencie będa wkońcu umowy normalne dawać......

g

a tyle szkoleń kulturalnych było i ile jeszcze będzie widać wielką sympatię na forum a są jeszcze integracje na kręglach a po kręglach same plotki niestety kierownictwo jakimś szkoleniem nie zmieni mentalności ludzi wiem jakie zmiany następowały w kolejnych latach ps, pracuje od 96 roku trochę widziałem ..........................................

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ikea Industry spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
xxxxxxxxxxx

mam (usunięte przez administratora) na te bzdury co piszecie na forum . weszcie sie do roboty.

TEKLA

HEJ. Właśnie otrzymałam uprawnienia na wózek widłowy, na placu szło mi nieźle, Czy jest szansa że dam rade w pracy na wózku w Ikei? Napewno początkowo będę pracowała wolniej niż doświadczeni operatorzy. Ale czy w takim wypadku nie wylece z pracy po godzinie? dzięki za odpowiedzi ;)

Ikeowiec

Znowu wypłata i znowu 1700zł.Czy w tak dobrej firmie,z takimi obrotami(jak to nas informują na każdym kroku)ciężko dać zarobić ludziom 2000zł?Pewnie,że ktoś powie,że u nas dobrze zarabiają,ale wynika to z tego,że np.na lakierni i maszynown,gdzie 95% załogi to operatorzy zarabiający 2300zł i wzwyż(mówię tu o LP,nie znam realiów na "jedynce").Na pakowni też operatorzy dobrze zarabiają.Jeśli to czyta ktoś z zarządzających-dlaczego między pracownikiem produkcyjnym a operatorem jest róznica na wypłacie rzędu 500-800zł?No ludzie ,czy operator jest jakimś nadczłowiekiem,że musie tyle lepiej zarabiać?Ja rozumiem-odpowiedzialność,ale czy ja,produkcyjny nie mam odpowiedzialności?Nie mówię już o sposobie wykonywania pracy,gdzie operatorzy potrafią się zebrać w grupę(siedząc "z tyłu"lini i potrafią 2h[jeśli linia "idzie"ok] siedzieć i gadać,a tymczasem na lini ciężko zorganizować podmianę ludzi do łazienki czy papierosa.Ktoś pewnie zaraz napisze,że "jak Ci się nie podoba to idż gdzie indziej".Tylko idiota by tak zrobił,bo mimo wszystko nasz zakład ma dobry socjal i regularny tryb pracy,ale żeby za swoją ciężką pracę nie dostać 2000zł?Czy to wygórowana opcja?Chyba nie Państwo zarządzający.Albo przestańcie siać "propagandę"i wkurzać ludzi,bo te Wasze cyferki tylko podnoszą ciśnienie i bunt,bo ludzie nie mogą się pogodzić z taką sytuacją i zawsze będą żle się wypowiadać o firmie.

ikeowiec
@Ikeowiec

Jeśli Ci nie odpowiada praca na pakowni przy linii to masz możliwość rozwoju i spróbowania tej lekkiej pracy jako operator czy to na maszynowni czy lakierni. Przenieś się naucz obsługiwać linię homag czy lakierniczą i też 2h posiedzisz.

ONA

WSTYD WSTYD WSTYD....Wchodząc na forum tak dużej firmy jaką jest IKEA chcemy uzyskać informację na temat pracy,,,warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju , a tu takie rzeczy czytamy. Ludzie....przemawia przez was zazdrość i dwulicowość. Jaką wy opinię wystawiacie swojej zmianie ??? Wszyscy pracują tak samo a różni was tylko to,że inni zatrudnieni są przez firmę zewnętrzną. Niektórzy chyba zapominają po co tam przychodzą. Może czasami przydałoby się pomyśleć zanim się coś napisze ??? W tych przypadkach myślenie chyba bardzo boli. Tym,którzy plują we własne gniazdo życzę rychłego zwolnieni z firmy IKEA i szukania pracy w firmie Ranstad....tak aby mogli poczuć jak to jest być tym "gorszym".

M.N.

YYY mam wrażenie, ze próbujesz nas sklocic.Nie uda Ci się! Jeżeli uważasz, ze my z Randstadu nic nie robimy, może powiesz to nam prosto w oczy co? A tak w ogóle to chcielibyśmy popracować i nawet 15 lat, jak byśmy mogli! Szlag mnie trafia, jak czytam, ze my nic nie robimy, no bo przecież elementy same się zapakuja, a kartony skleja. Ludzie naprawdę robicie cyrk i sami sobie wystawiacie opinie.Kazdy z nas wiąże nadzieję z ta praca, bo chce zapewnić lepszy byt dzieciom,samemu sobie.Jak wam się nie podoba nasza obecność to do Dyrektora na skargę.

ewa908
@M.N.

naucz sie pisac bez błędów ortograficznych mądralo

YYY

Ej wy z ranstadu my pracujemy kilms lat i stawki topniowo mielismy i to nie wszyscy a wy byscie chcieli kokosy a ta kolezanka na budzie to dosc, e leniwa nic nie robi to zachowanie ma ze masakra i nie muwcie ze nikt nie chcial bo nie daliscie innym szanse i nie opowiadajcie ze tam tak ciezko siedziec z (usunięte przez administratora) O Byl brygadzista j ogarnol wszystko a tych dwuch to nie wiadomo poco a szczegulnie liderka. a ta kolezanka z budy to dziewczyny dziewczyny ona na was wszystkich jadzie nawet na panio katar a ona mysli ze to taka fajna kolezanka. Lider z kalfasa robi za nich calo robote. I wescie sie do roboty bo co to bedzie jak popracujecie z dziesiec lat. Na innych zmianach lierzy robio tylko na zmianie D. Tych dwuch nic

MWG
@YYY

Oczywiście ze kobiety na wózkach są mile widziane, nie kiedy jeżdżą nawet lepiej niż faceci, doświadczenie oczywiście mile widziane ale przyjmują tez zaraz po kursie. Ps jak czytam wypowiedzi to żal w dupe sciska co tu ludzie wypisują. Nikt na siłe nie kaze chodzic do pracy, to nie komuna. Ja jestem zadowolony z pracy jaką oferuje mi IKEA a pracuje juz ładnych pare lat. Wyplaty na czas co sie ceni, ubranie robocze, na przerwie mozna cos przekąsić. Dla mnie pozytyw. A od Liderów to wy czego wymagacie? Pomyślcie troszkie ze zarzadzanie zespolem nie jest takie latwe? Bo ja osobiscie to bym nie chcial. Pozdrowienia dla Kasi z pakowni LP

TEKLA

PYTANIE DO PRACOWNIKÓW: Czy przyjmują kobiety do pracy na wózki? jesli tak to jakie trzeba miec doswiadczenie? ;)

Ikeowiec

M.N. żle mnie zrozumiałaś(eś).Ja nie mówię,że macie mieć mniej niż ludzie z Ikea,ale dla mnie jest nie fair,że macie tyle co ja,a pracuję od Was dłużej i uwierz mi swoje też przeszedłem.To zarządzający dają ciała.

aaa

Największy cyrk jest na okleinie. Kto tam pracowal to wie jak jest.

M.N.

Witam, jestem pracownikiem Randstadu, to co tu wypisujecie przechodzi ludzkie pojęcie.Dlaczego uważacie, że pracownik Randstadu powinien mieć niższą stawkę? My pracujemy tak samo ciężko i sumiennie (przynajmniej większość z nas)jak wy! I co z tego, ze ktoś z nas stoi na budzie, widocznie zasłużył i się nauczył obsługi, jakoś nie było chętnych na to miejsce. I jeszcze jedno, zapraszamy gorąco na wieko i etykietę osoby, które twierdzą, ze na tych stanowiskach nic się nie robi tylko siedzi. Dopiero wtedy niech się te osoby wypowiedzą czy to taki miód. Jeżeli macie coś nam ,,Randstadowcom" do powiedzenia to zapraszam do rozmów na żywo, bo mamy dość oczerniania nas, robienia z nas leni i idiotów, którzy się do niczego nie nadają.Przy linii stoję tam gdzie mnie postawią i nie narzekam, bo praca jest pracą i trzeba robić swoje.

J23

ZGADZAM SIE ZWAMI. PRACUJE W TEJ FIRMIE JUZ 6 LAT A STAWKE MAM JAK LUDZIE Z RANSTADU.JAK MASZ DOBRE PLECY TO SIEDZISZ OSIEM GODZIN NA BUDZIE A LUDZIE ZROBIO ZA CIEBIE.

Ikeowiec

Zgadzam się z Tobą RRR,praca jest pracą i albo się dostosujesz,albo nie marudź.Mnie chodzi o to,że powinni dać wyrównania,bo dla mnie jest krzywdzące,że zarabiam tyle co ludzie z Ranstad co są dwa dni z dojazdem w firmie

RRR

Witam. Mam wrażenie ze niektórzy zapominają czasem poco przychodzą do pracy ja pracuję w tej firmie już bardzo długo i przeszedłem wiele. A wy tylko wiecznie narzekacie,czy ktoś nie miał wypłaty na czas?, albo chodził w podartych rzeczach? chyba nie?! Więc jak się komuś nie podoba to może zawsze iść do prywaciarza robić po 12 godzin i brać wypłatę na 4 razy,a nie wiecznie BECZEĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ikeowiec

Ludzie z Ranstad są oburzeni, a co ja mam powiedzieć.Zaiwaniam w tej firmie ponad 4 lata, robie na Pakowni Pigment a stawkę mam jak Ranstad (11,11),mam uprawnienia na wózki i "rojdę", c. zęsto zastępuje ludzi albo na linii albo wózku ale majster ani nikt wyżej t es go nie docenia i to mnie wk... a. ŻENADA.Zakład propagandę sieje, że takie miliony zarobili a ludzi mają gdzieś

maly

Witam. To prawdw ze na pakowni pigment liderzy nic nie robio . Na zmianie jest czterech takich mandrali. Tam jest zajebista mafia.Liderzy tam ludzi maja zanic.A majstrowie tego nie widzo poprostu to jest skandal dla takiej duzej firmy;

Proszę wyrażać opinię o charakterze i warunkach pracy, które będą pomocne ewentualnym przyszłym pracownikom, a nie dawać upustu swoim frustracjom i kompleksom już nie wspomnę o obrażaniu osób trzecich bo są na to odpowiednie artykuły; pomówienie, przewidziane w art. 212, zniewaga, przewidziana w art. 216 §2 Kk. Internet - tu nie ma anonimowości. Szukałam informacji o ewentualnym pracodawcy a tu nic konkretnego, poza powyższym.

Zostaw merytoryczną opinię o Ikea Industry - Lubawa

• Jak się pracuje w Ikea Industry?

Zobacz opinie na temat firmy Ikea Industry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikea Industry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ikea Industry