Opinie o Ikea Industry w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ikea Industry. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ikea Industry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikea Industry w Lubawa

Witam ,pani/pan XXX taki ma nick zazdrość gorsza od faszyzmu brakuje odwagi aby powiedzieć prosto w oczy to zachowanie człowieka który w życiu nic nie osiągnął i nie osiągnie.

xxx

mają ludzie problemy nie było ludzi z zewnątrz to nie było problemu jak ich przyjmowali to postawiono sprawe jasno że to praca tymczasowa sami na to sie zgodzili a teraz robią problemy i szukają afer uzazdrość i zawiść ludzka nie zna granic nich zajmą sie swoją dupą a nie życiem innych

obcy

jacy nie którzy chorzy tam pracują sami nie wiedzą czego chcą robić się nie chce to smarują tyłek innym znajomości znajomościami ale żeby coś osiągnąć trzeba się i wykazać a nie czepiać się innych ten co tak smaruje kogoś niech sam na siebie spojrzy a nie innym smaruje i zazdrości każdy ma prawo spróbować i wystartować ale jak ktoś się boi i sra po gaciach to niech siedzi cicho

xxx

PANE P. G. M. to przekazane zmiany nie obowiązuje zawsze wychodzą przed czasem mało tego obrabiają tyłki i wprowadzają zamieszanie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ikea Industry spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
xxx

nikt nie mowi ze zarobki sa złe,i nikt nie zazdrosci niczego tylko szkoda ze niektorzy po znajomosci sie dostali... i skad wiesz ze nikt nie zaczał głosno o tym mowic?Miłej nocy. P.s.Ne jestem z Randstadu ;D

xxx

Witam wszystkich ,kolego a co panienki zle pracują i kawalerzy ze należny ich zwalniać? wybierają sobie ludzi i tyle widocznie zle się starasz.Ale się uniosłeś teraz to ze jak masz rodzinę masz pracować a kawalerów maja zwalniać i panienki. Jeżeli ktoś jest robotny to sobie poradzi.Ale dużo osób się ślizga "Ranstad" nadrobi znaleźli jeleni,ale to jest złe nie powinni tak traktować ludzi.A na pigmencie jest masakra tam nie ma komu robić za mało ludzi jest, nie ma kim Lini obstawić, ciekawa jestem jak długo będą wykorzystywać ludzi na pigmencie , dlaczego jeden pracuje za dwóch? nie powinno tak byc

xxx

wreszcie ktos normalnie napisał bo tych beznadziejnych opini nie chce sie czytać ktoś bardzo zazdrości mało tego jest zawistny i dwulicowy ma problem to niech głosno powie a nie sie ukrywa

ranstad

wiecie co wam powiem widocznie macie bardzo nudne życie osobiste jak bawicie sie w takie pisanie pierdoł na temat innych ludzi wezcie sie za robote a nie bo przedszkole to na innej ulicy się mieści . Jak komus nie odpowiada taka praca to mozna zrezygnować a wątpie ze znajdziecie taką dobrą prace za takie pieniądze

xxx

Robia z ludzmi co chca! Ikea godzi sie ma takie traltowanie ludzi z randstadu! Maja gdzies czlowieka aby im sie interes krecił a potem chwala sie rokiem finansowym, i sie smieja a ludzie płacza bo zostaja bez pracy z dnia na dzien. Panienki i kawalerzy pracuje a ci co maja rodzine kopa w d... dostali. Nikt tam czlowieka nie doceni. duzo by pisac. a niektorzy wielcy zasłuzeni umowy do ikei po znajomosci po krotkim czasie... normalnie smiech a zarazem zal ludzi ktorzy pozegnali sie zpraca i maja czekac na telefon. na telefon to sa dziw....! zero jakiegokolwiek człowieczenstwa, zero kompetencji u coniektórych!kierownictwo nich ruszy głowa.

xxxx

Kiedyś na zebraniu na componencir gadalu o chorobowym rzucono haslo Ty chorujesz Ja haruje. . znam przypadek ze człowiek z randstadu robil za kogoś kto był ponad pol roku na chorobowym Wrócił a randstadu do domu nie warto było sie mu starać bo nikt go nie docenił. Choroba nie wybiera jja rozumiem aletraktowane ludzi z randstadu to porazka s naprawdę duzo z nich sie stara i dobrze wykonują pracę lepiej niż co niektórzy co maja umowy do ikeiy

xxx

szkoda gadać co się dzieje na pakowni pigment. Liderzy zostali wybrani ale do czego i za co? Całe 8 godzin pracy siedzą w kanciapie.chyba jeszcze to do dyrektora nie doszło. Bedą źle robić to i tak zostaną bo kto się przyzna do pomyłki napewno nieD. a pieniądze też im zostawi. Liderce ludzie nie odpowiadają to oddaje je na inną linie.

xxx

dostali umowy a teraz na chorobowe na katarek jedna pani k z pigmentu już drugi tydzień siedzi, nie dawno przyjęta mocno zasłużona.Ale dobrze teraz , niech zobaczą jak się starają te zasłużone, teraz katarek potem dziecko hehe

xxx

Niektórzy dostali umowy do ikei po bardzo krótkim czasie,nie wiem czy na łądne oczy czy przez znajomosci.... niektorzy zapiepszaja juz połtorej roku i sie staraja ale nie ma dla nich pracy-pozwalniali ich. z dnia na dzień zostali bez pracy, kazali im czekac na telefon. jak byli potrzebni to nawet wolnego im nie chciano dac a teraz do widzenia. Tlumacza sie tym ze taka jest firma Randstam, jest praca to jest nie ma to won ale ludzie troche człowieczenstwa! dziwie sie ze całe szefostwo ikea industry Lubawa nie bierze pod uwage tych ludzi ktorzy po tak dlugim czasie pracy zostaja wykopani...a niby taka wielka firma, wszystko ładnie pięknie na pokaz. Ikea spada na psy.... a ktos kto potrzebuje kasy to pracuje nawet na tych smiesznych tygodniowkach bo lepszy rydz niz nic. wspólczuje ludziom z randstadu. bo zwalniaja z dnia na dzien po bardzo dlugim czasie pracy,bylem swiadkiem jak dziewczyny płakały bo zostaly bez pracy w srodku zimy, bez wypłaty.... zasuwały za pięciu a nikt nawet za to nie podziekowal jak odchodziły. wstyd!! tych co zasługuja przyjmujcie a nie po znajomosci!

ranstad- tania siła robocza

byle jak naj więcej roboli z ran-stad ogarną wszystko za tych nierobów z Ikei maja już umowy maja (usunięte przez administratora) br /> i się śmieją a ran-stad musi nad robić ,koleżanki się śmieją ze jak dostana umowy to na macierzyńskie brak ruszyC nie które już po 2 tygodnie na katar maja zwolnienie a co w koncu najlepsze dostały na pigmencie umowy teraz na zwolnienie statystyki musza być w Ikei na największym pozio mie na pewno nikt nic nie zrobi bo oni lobia chorobowe tak tam jest ktoś leży a kto (usunięte przez administratora) a potem ktoś do mistrza maślane oczka zrobi i (usunięte przez administratora) ma a drugi (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ma życie

team leader

afera w śród liderów jest he długi temat ten co się nadaje nie możne być ten co nie chce na sile jest ktoś załatwił nie ma pojęcia ale jest teraz koleżanki z pewnego działu będą w (usunięte przez administratora) lecieć a inni musza nadrobić bo Tim liderka załatwi

ranstad

słyszałam ze na veenize jest super linia lata sobie na 10 (usunięte przez administratora) maja pigment tez ok 6 .7 czasem 8 luzik wszyscy maja przyjdź tam zobaczysz jak (usunięte przez administratora) sie na fizelinie i wypełnieniach,i wulgarność innych dziewczyn i podpierdalanie do mistrza 3 razy w tygodniu za byle co bo któraś coś źle powiedziała a podpierdalaczy jest dużo a IKEA w końcu jedna rodzina a wszyscy wszystkich (usunięte przez administratora) br /> ale widać jaka jest fałszywość ludzi w oczy dobrze a za plecami (usunięte przez administratora) obracają wszystkie mizdrzą się do mistrzów szczególnie widać to na kręglach myślę ze mistrzowie widza jak pracownicy pracują i niech decyzje podejmą czy wola do Ikei wziasc za ładne oczy czy te osoby co się starają proszę o rozwagę mistrzów

randstad

Najcieższy dzial to prasy....ogolnie mowie ze czlowiek sie staral rece obrywal zeby moc pracowac, i nie raz po 8 h pracy mialo sie dosyc..... ale szkoda niezmiernie ze nie doceniono i zawieszono . czekac na telefon, kiedy zyc trzeba...

ranstad

kolego gdzie ty robiłeś ze nie masz siły iść z dzieckiem na spacer?aż tak ciezko

ranstad

a jakie działy sa najciezsze

ranstad

a co zwolnili cie gdzie robiłes

Zostaw merytoryczną opinię o Ikea Industry - Lubawa

• Jak się pracuje w Ikea Industry?

Zobacz opinie na temat firmy Ikea Industry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikea Industry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ikea Industry