Opinie o Ikea Industry w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ikea Industry. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ikea Industry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikea Industry w Lubawa

Randsta

ikea hmm robi sie smiesznie w lubawskim oddziale. pracujesz w randstadzie na smiesznych umowach BO MUSISZ, trzeba zyc! pracujesz ponad rok. latasz z działu na dział,obrywasz sobie rece na najciezszych działach tak ze po pracy nie masz sily isc z dzieckiem na spaceer....starasz sie na kazdym dziale na jaki ce przewala poznajesz ludzi, pracujesz az tu nagle cie zwalniaja bo nie ma pracy a innych przyjmuja dwa dni wczesniej.... przykre ze tyle czasu sie robi a inni co robia po poł roku maja juz umowy do ikei....a człowiek sie stara chodzi gdzie cie wysla a to na nic.... układy układy i jeszcze raz układy. prosze czekac na telefon i zeby w sciane wsadzic bo gdzie znalezc robote z dnia na dzien....a dni leca opłaty gonia. ogólnie zarobki ok ale te traktowanie ludzi, zwalnianie przewalanie...

Ryba

z jakiej pakowni? pigment czy veneer ?

Na pakowni pracuje nie jedna Karolina a kilka.

Viola

Szukam kontaktu z Karoliną zdaje się że z pakowni

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ikea Industry spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy SPAWACZE TIG ZA GRANICA

Prawa strona Szynaki z Nowego Miasta bawiła się w Tylicach

ryba

jakie Tylice ? przecież bal był w Lubstynku :P

wózki

Eeeee...Dajcie spokój kilka osób się bawiło no nie na sali ale to normalne zawsze są takie sytuacje ze ktoś chce ugrać cos dla siebie przez.....A co macie do stolika nr 5 siedziałem niedaleko było ok ??? A żel dupki ściska rozumiem ! Zabawa super Krzychu dałeś rade Pozdrawiam do zobaczenia na zmianie

ola

Jak się Wam podobał bal w Tylicach ??????? Bo mnie bardzo co prawda dużo osób z zewnątrz ale co tam daliśmy radę. Jedzenie super zespół extra tylko niektóre panie w przyszłości proszę nie załatwiajcie spraw z pracy ani na parkiecie ani w ... to nie ładnie !!! Ludzie patrzą i jest wstyd co w pracy to w pracy a tu jest bal. Pozdrawiam wszystkich co wygrali konkursy były extra. Powie ktoś coś o stoliku nr 5 ????

a o co chodzi ?

on

A dokładniej o kogo i z jakiej pakowni Tobie chodzi?

OKI

szukam kontaktu z kimś z pakowni może mi pomożecie

lubawiak

ikea stawia teraz magazyn za szwedem to bedzie pewnie zatrudniala sporo ludzi. wiecie kiedy skoncza budowe?

Ryba

Z tego co słyszałam to jest dobrze na magazynach i na lakierni .Na pakowni podobno tragedia

Bruno44

Ogólne warunki? Chyba tragedii nie ma na tym wózku co? Pozdro

zalezy na jakim dziale , na poczatku ok 1800

Bruno

Możecie coś powiedzieć na temat pracy na wózku widłowym? Jakie wypłaty i ogólne warunki?

piorun

życzę wszystkim wesołych świat, szczęśliwego nowego roku udanej zabawy sylwestrowej

ranstad

lenie śpią na antresoli a potem jak wracają do domu jeszcze zmęczeni zono daj jeść bo się nalegałem nie mogę chodzić he

ranstad

teraz jakis cyrk jest z czarownica z pakowni ktos cos wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Ikea Industry - Lubawa

• Jak się pracuje w Ikea Industry?

Zobacz opinie na temat firmy Ikea Industry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikea Industry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ikea Industry