Opinie o Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach w Nowy Sącz

Oszukana

Łukasz Barnach ogłasza się na OLX i podaje inne miejsce stacjonowania cielaków niż faktycznie. Szybko rozwozi je, by u niego nie zaczęły zdychać, a potem dostarcza dokumenty. Handluje cielakami za wcześnie odsadzonymi od krowy, cielaki nie nabrały odporności - dlatego zdychają. Zamiast cielaków mięsnych sprzedaje do rasy mlecznej.

Kupujący

Tak jak poniżej totalne zamieszanie z dokumentami, w agencji rolnej źle zgłoszone cielęta. Paszporty przyszły po blisko miesiącu, gdzie w międzyczasie jedno ze zwierząt padło. Obiecane było kolejne. Oczywiście to bzdura do tej pory nie ma kontaktu ze sprzedającym.... nie odbiera telefonu. Zaniżają faktury VAT. Co więcej komornicy wysyłają listy przestrzegające przed tym Panem. Nie polecam!

Bunia

Jakie dotychczasowe sukcesy ma ta firma, jak długo na rynku, jakich ma partnerów, ile osób zatrudnia. ???

Natalia

Czy ktoś może napisać jaka jest dokładna specyfika tej firmy ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Miłosz- Mazowieckie/Lubelskie

Nie Polecam tej Firmy żenada totalna , sprzedają naszpikowane Cielaki antybiotykami , po 2, 3 dniach choroba się odzywa tragedia i cielaki padają jeden po drugim , paszporty nie docierają na czas albo pomieszane nie z tych cieląt, wciskają cieliczki zamiast byczkow, nie polecam mają ok.10 pracowników i każdy mówi jedno i to samo , myślę że kiedyś odpowiedzą za to ,.Z 14 szt zostało 1 poprostu masakra jakaś byl u mnie kierowca końcówka nr.420 nie zamawiajcie w tej firmie bo ja nie mam ani Cielakow ani pieniędzy...

Gabriel
@Miłosz- Mazowieckie/Lubelskie

Ja tak samo mam kupiłem 4 sztuki bolało być byczki i wyszła jedna cieliszka którą zdechła i jeszcze nie wysłali paszportów

paweł
@Gabriel

Witam, też dałem się zrobić. Jak Masz to daj numer do nich na który odbierają. Bo najgorzej z tymi paszportami.

Szefowa Jadwiga

Nie powinno się pisać takich głupot ponieważ kupowałam od tej firmy byczki. Firma jest solidna, może były troszkę wychudzone ale na pewno nie chore. Ponieważ od roku mam ich u siebie i nie wzywałam nawet ani razu weterynarza. Mają już okolo 600 kg przez rok i jeżeli były by chore to by tak nie urosly.. Jeśli się nie potrafi bydła chować z sercem to nie powinno się pisać głupot. Znamy się od dłuższego czasu z tą firmą, jesteśmy zadowoleni z ich współpracy z nami. Ekipa która przywoziła do mnie byczki nawet raz się nie pomylili. Chłopaki bardzo zyczliwi, mili i słowni bo za trzy dni miałam wszystkie papiery. I poleciłam znajomemu i też od nich kupił. I to w sumie dzięki córce znalazłam ta życzliwa firmę.

Gabriel

Nie polecam tej firmy nikomu to banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zamiast byczka sprzedali mi jałoszke ktora po tygodniu zdechła obiecali że przywiozą byczka i nic nawet telefonu nie odbierają. Ludzie nie kupujcie od nich cielakow to po prostu jest bezmuzgowie to co oni robia

Malena
@Gabriel

Witam. To tak jak u nas w 2018 roku.

gospodarz

Przestrzegam jak ognia. poczytajcie zreszta opinie na af. Rozwozi chore cielaki na lekach. Przyjezdza z nimi i wydaja sie zdrowe, pozniej zaczyna sie studnia bez dna na weterynarza. Co najgorsze, nie do wyprostowania bałagan z dokumentami, nie wysyla dokumentow!!

oszukana
@gospodarz

U mnie to samo i na dodatek zamiast byka sprzedali jaloszke a pieniadze wzieli za byka.Dokumenty przyslali i wtedy sie dowiedzialam o zamianie. Sa to oszusci i zlodzieje.

Rolnik
@gospodarz

Proszę wysłać numer telefonu bo mi tesz sprzedali bardzo chore cibardzo.Jak najszybciej .

Łukasz oszóst

On mi sprzedam bardzo chore cielęta i ja teras tracę zaraził moją oborę ten człowiek jest oszóstem i marnujący te zwierzęta i on bierze pieniądze .Ludzie nie kupujcie od tego oszósta bo wam sprzeda bardzo chore zwierzęta. Nie polecam tej oszóstowej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach?

Zobacz opinie na temat firmy Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach?

Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bohaterów Monte Cassino 9
    33-300 Nowy Sącz