Opinie o Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach w Nowy Sącz

Leon Nowy wpis

Cielaki ładne zdrowe żadne nie padło nie straszcie.. a brałem już kilka razy wiadomo że czasem weterynasz potrzebny ale nawet po wycieleniu własnych coś się dzieje

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach?

Jaaa

Ludzie nie straszcie tez mam cielaki z tej firmy. Jeszcze żyją.ale weterynarz w drodze tez się naciolem wcisnęli mi jaloweczke oby paszporty przyszly

Eryk Nowy wpis
@Jaaa

I co przyszły paszporty ?

Konrad

Matacz, oszust, nie polecam sprzedawcy... Zwierzęta niepotrzebnie cierpią... Kupiliśmy parę szt.. Z tych paru już o jednego mniej.. Niekończące się problemy.. Weterynarz dzień w dzień, a poprawy ni ma, w systemie cielakow też ni ma, a wszystko miało być,

Justyna
@Konrad

Niepotrzebnie?? To co stosują za technologie? Jeśli coś wiesz to trzeba mówić głośno

Przemo Nowy wpis
@Konrad

Witam , ja też zostałem przez tego kolesia (usunięte przez administratora) , nawet byłem u niego ale goscia nie ma na tym adresie , a pani która mi otworzył powiedziałą że sama nie wie gdzie on mieszka , parodia !! Jakis czas temu pisałem o kontakty innych (usunięte przez administratora) , żeby cos z tym zrobic i podac gościa na policje i do prokuratury , chyba każdy ma jakieś dokumenty , wiadomości i tak dalej żeby mozna byłoby z tym cos zrobic . Mi z 16 szt padło połowe poiz

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Widzę, same opinie niezadowolonych klientów... A jak wygląda sytuacja od strony pracownika? Pracował ktoś w tej ubojni? Mój brat szuka aktualnie pracy, wiem, że to nie jest zbyt przyjemna robota ale na chleb trzeba zarabiać. Powie ktoś czy płacą na czas?

Ta firma to kpina widzę po opiniach ,ze nie tylko ja mam takie problemy z tym Panem. Kupiłam od niego 10 byczków zachwalanych z gadki a potem okazało się ze są dwie jałóweczki i do dziś nie odbiera tel.choć obiecał że zamieni .Cielęta chorowały i stale sa problemy z nimi.Stanowczo nie polecam żadnych zakupów u tego Pana.

Rolnik

Łukasz Barnach to osoba niekompetentna. Obecnie właściciel przebywa w zakładzie psychiatrycznym , żeby uniknąć odpowiedzialności. Kłamie, (usunięte przez administratora) Nie odbiera telefonów.

Bożena
@Rolnik

Skąd Ty masz takie szokujące informacje? Mam nadzieję że prawdziwe i sprawdzone.

Biegun

Witam też kupiłem od nich bydło 2 odrazy zdechły też nie miały odporności dzwonię do nich ale zbywają co 2 tygodnie jak można ludzi oszukiwać i traktować tak ludzi powinni zginąć z rynku pracy

Przemków 27.09.2021
@Biegun

607943278 proszę o kontakt

Kasują komentarze tylko! Ogromne (usunięte przez administratora) mamy już za sobą. Przywieźli bydło, wyładowali i okazało się ze to jednak jałówki… zapłaciliśmy za kilka sztuk jak za cielaki. Dokumentów nie było przy odbiorze tylko chcieli dosyłac. Szef jest oszustem a pracownicy jeszcze większymi. Nawijają makaron na uszy ze przyjadą wymienić a sprawy wyglądają inaczej. Zablokowane numery, zostaliśmy z niczym. Większość interesantów jest pokrzywdzona. Śmiech na sali, ze jeszcze są na wolności za te oszustwa!

Przemków 27.09.2021

607943278 proszę o kontakt

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Zakupiłem 14szt od tej niby firmy która zarazila mi całe budynki cielaki po kolei zdychały telefonu nie odbierają do tej pory nie ma świadectw zdrowia weterynaria jest już zgłoszona nie polecam tych (usunięte przez administratora)

Mario

Kupiłem od tego pana 12 sztuk 4 padły, początkowo wydawało się ok, po 2 dniach masakra nie kończące się problemy weterynarz wziął 3 tys. Zaraził wirusem cała oborę. Zadzwoniłem powiedziałem że chorują i zdychają, powiedział że dobrze ze mi zdechły.Pracownicy i Pan Barnach kłamią na każdym kroku. W ogłoszeniu jest podstawiona osoba, żeby nie skojarzyć z firmą. Osobiście nie polecam.

@Mario

Dzień dobry proszę o numer telefonu od pana.Mam podobną sytuację.

Animowy
@Mario

Chciałbym się z panem skontaktować bo takim samym sytuacje mam

Mario

Zaniża fakturę VAT, bałagan w agencji.

Staś

Witam. Potrzebuje tel do tego Pana Lukasza Barnacha poda ktos? Dzieki.

Maciej
@Staś

Witaj. Przeszło miesiąc temu prosiłeś o kontakt do osoby, która widnieje jako właściciel firmy Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Czy możesz sprecyzować w jakim zakresie kontakt ten potrzebowałeś? Bądź tak miły i mi to napisz. Z góry serdeczne dzięki.

kkk

Wiem, że do 2 tygodni za stan zwierzęcia odpowiada sprzedawca, nawet gdyby zachorowało

egon

Witam Mi również w tym roku sprzedali chore cielaki Cielaki 2-3 dni wydają się być zdrowe kiedy to działają antybiotyki Po tym czasie zaczyna się gehenna Mało tego kupując i wprowadzając na oborę te cielaki bydło które jest na stanie zaczyna chorować Weterynarz nie odjeżdza z posesji głównie to zapalenie płuc ale także choroby genetyczne Wala z nimi nic nie da gdyż jako firma posiadają swoich weterynarzy a co się z tym wiąże świadectwa zdrowia na każdego cielaka Nic im nikt zatem nie zarzuci To co niektórzy piszą że sprzedają cieliczki zamiast byczków no to trochę lipa bo kupujący powinien wiedzieć co kupuje ale co do chorób to potwierdzam Osobiście nie polecam bo i towar nie warty tych pieniędzy Kup a się przekonasz pzdr

Chcę założyć hodowlę opasów - docelowo 50 szt. Bardzo proszę o kontakt rolników, którzy mieli do czynienie z tą firmą. Widzę różne opinie i nie wiem czym mam kierować się. W innych firmach jest podobnie. Jestem z Małopolski.

Taka procedura jest haniebna - zanim transport dotrze do klienta, cielaki są faszerowane lekami, wtedy nawet weterynarz myśli, że są zdrowe. Sumienie nie daje spać nocami. Jak trzeba opowiem całą prawdę.

ZWYRODNIALCY

Oni sprzedają do hodowli cielaki zbyt młode, z niewykształconą odpornością immunologiczną. Potem te cielaki łapią wszystkie wirusy i zdychają na zapalenie płuc. Cielątka powinny krówkę ssać do ok. 6 miesięcy. Trzeba być zwyrodnialcem , żeby tak postępować. Czy ktoś założył sprawę w sądzie???

Rolnik

Ja też miałem podobną sytuację. Sprzedał mi 15 cielaków i tylko 1 przeżył. papierów na nie nie daje, a taką ma gadkę, że człowieka otumani.

Oszukana

Łukasz Barnach ogłasza się na OLX i podaje inne miejsce stacjonowania cielaków niż faktycznie. Szybko rozwozi je, by u niego nie zaczęły zdychać, a potem dostarcza dokumenty. Handluje cielakami za wcześnie odsadzonymi od krowy, cielaki nie nabrały odporności - dlatego zdychają. Zamiast cielaków mięsnych sprzedaje do rasy mlecznej.

Zostaw merytoryczną opinię o Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach?

Zobacz opinie na temat firmy Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach?

Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym Łukasz Barnach
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bohaterów Monte Cassino 9
    33-300 Nowy Sącz