Opinie o Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych Izabela Jancewicz-Bielawska w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych Izabela Jancewicz-Bielawska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych Izabela Jancewicz-Bielawska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych Izabela Jancewicz-Bielawska w Olsztyn

Olsztyniak Nowy wpis

Obsługa jest na wysokim poziomie, mając porównanie z innymi administratorami jestem bardzo zadowolony ze sposobu załatwiania spraw.

Dział techniczny Olsztyn Zator Nowy wpis
@Olsztyniak

Jeśli ktoś jest zadowolony to definitywnie musi być pracownikiem firmy BOWM...nigdy nie spotkałem się z tak lekkomyślnym podejściem do klienta dział techniczny tragedia !!! "PANOWIE " niczym dzieci rozbawieni robią z ludzi dobili... zero rozwiązania zgłaszanych problemów, mało teg uzyskać odpowiedź na jakiekolwiek zadane pytanie nierealne...!!! E- kartoteka jak za czasów epotki kamienia łupanego! Nie polecam wręcz odradzam !!! chyba że ktoś chcę bawić się w domowe przedszkole to tylko z działem techniczny (Zatorze Olsztyn)!!!

Czy w Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych Izabela Jancewicz-Bielawska możliwa jest praca na podstawie B2B?

Czy Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych Izabela Jancewicz-Bielawska ma ściśle ustalone godziny pracy?

Lokator

Dzień dobry Wydaje mi się, że jeśli chodzi o pracę w firmie Pani Bielawskiej, wydaje mi się, że klimat jest bardzo pozytywny. Panie nigdy nie zajmują się doprowadzeniem sprawy do końca, zawsze trzeba wypytać i upomnieć się o wszystko, zatem raczej nie mają dużej presji w pracy. Podobnie jest z atmosferą w pracy, Panie słuchają kolektywnie rozmów z klientami i przyznają sobie na wzajem rację w relacjach z klientem. Ja osobiście jestem zaszokowanym ofertą biura Pani Bielawskiej. Liczę na to, że zaczną pojawiać się jakieś zagraniczne sieciówki, które wyprą tego typu procedery.

mieszkanka
@Lokator

Pięknie ujęte. Chociaż odnoszę wrażenie że Panie pracują za karę. Jeszcze się nie zdarzyło aby bez upominania skończyć jakąś sprawę do końca. NIE POLECAM NIKOMU!

Weronika
@mieszkanka

No skoro zauważalne jest to, że takie nieszczęśliwe podobno są to nie zastanawia was w sumie dlaczego? Może to nie cechy osobowości tylko coś w pracy dzieje się nie tak? :(

mieszkanka
@Weronika

Moje wrażenie pracy za karę raczej sugeruje brak rzetelności i profesjonalizmu bo skoro od pracownika nie wymaga się zamknięcia spraw z którymi przychodzą klienci to kto tu jest nieszczęśliwy? klient czy pracownik? Myślę ze odpowiedź jest prosta. Całe szczęście umowa o administrowanie nie jest na wieczność i można ją rozwiązać :)

Mieszkaniec
@Lokator

Zarządzanie i administrowanie - żadne !!! Tylko pieniądze biorą. Żadnego profesjonalizmu !!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych Izabela Jancewicz-Bielawska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Czy w Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych Izabela Jancewicz-Bielawska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

ginger

Dzień dobry, Olewa mieszkańców, horrendalne opłaty, nic nie załatwione, podania bez odpowiedzi miesiącami, dla najgorszego wroga nie polecam tej administacji nieruchomosciami, bloki konserwuje firma zewnętrzna, która bardziej niszczy to co należy naprawić, nie są warci złamanego grosza....a koszty zarządu najwyższe w Olsztynie, jednak cena niestety nie idzie z jakością, dramat

Maja
@ginger

A te opłaty wynoszą…? Najlepiej od razu pisać konkrety a nie potem dopytywać trzeba i niejasności wychodzą

mieszkaniec

Pani Jancewicz-Bielawska Izabela jak zarządzała naszym budynkiem zawsze była niedopłata do wody i ogrzewania !!! Po zmianie na innego zarządcy opłaty mieszkańcy mają na plusie a u Pani Jancewicz-Bielawska Izabela zawsze były na DUŻYM minusie . NIE POLECAM !!!!

Mirosław
@mieszkaniec

A poza tym co jeszcze możesz napisać o sposobie zarządzania? Nie masz innych zastrzeżeń?

Mieszkaniec

Chcę podzielić się opinią którą oceniam na mniej niż O z dużym minusem . Nie polecam tej Pani koszty które mieszkańcy opłacają są bardzo bardzo WYSOKIE -Eksplanacja-Konserwacja - przewyższają nowe urządzenia. Pani nie ma tanich firm tylko bierze z górnej półki i płaci pieniędzmi mieszkańców. Jest dużo nie jasności w wydawaniu pieniędzy Dużo nowych osiedli co Pani miała się opiekować i zarządzać po roku lub dwóch latach zrezygnowało ale jeszcze naddatek Pani robi problem z rozwiązaniem umowy !!! NIE POLECAM !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych Izabela Jancewicz-Bielawska - Olsztyn

1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jagiellońska 2 lok. 1
    10-271 Olsztyn