Opinie o Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz w Konina

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz w Konina

Zbigniew Nowy wpis

Polecam tego pracodawce, wynagrodzenia regulowane w terminie, częste premie

Karo Nowy wpis
@Zbigniew

No i takie opinie czyta się bardzo dobrze :) Chcę wysłać cv jako budowlaniec i Twoja opinia bardzo mnie zachęciła. Jeśli już jesteśmy przy terminowości wypłat to na jaki dzień przypada wypłata? Te częste premie też się wydają być intrygujące i jestem ciekaw czy można ją uzyskać każdego miesiąca.

Serdecznie polecam praca wykonana w terminie i bez zastrzeżeń

Bogdan Nowy wpis

Polecam, praca wykonana szybko oraz fachowo.

Hej, wiecie czy firma potrzebuje obecnie pracowników? Nie ma ogłoszeń w necie, ale może pracujecie tutaj i wiecie, czy jest praca dla osoby z doświadczeniem w budowlance?? Pracowałem na dużej budowie około 4 lata. Fajnie, że tu był jakieś pozytywne opinie o szefie, szybkości budowania itd., no to tym bardziej jestem zachęcony. I taka osoba z doświadczeniem to ile kasy dostanie na rękę?

Wojtek

Praca tylko na czarno i w większości wypadków nieopłacona. Odradzam!

@Maciek
@Wojtek

Cześć Możesz więcej coś napisać odnośnie tego pracodawcy? Chciałem właśnie się tam przyjąć i chciałbym wiedzieć coś więcej

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Roman

Nikt lepiej i szybciej nie buduje. Polecam pod każdym względem.

Ola
@Roman

Proszę o numer do właściciela firmy. Ponieważ nie ma nic w sieci.

@Roman

Nikt bardziej nie (usunięte przez administratora) i partoli!

@Ania

A rozwiniesz to? Bo to miało być coś negatywnego, tak?

@Edyta

Chciałam tylko ostrzec przed tym niekompetentnym wykonawcą. Robota w wielu miejscach wykonana źle i nie skończona. Zero kontaktu ze strony wykonawcy.

@Ania

A nie można tego po prostu zareklamować? Albo rościć się o zwrot części pieniędzy? Bo rozumiem, że całość opłacona?

@Edyta

Można. Prosiliśmy o uzupełnieniu braków oraz naprawienie niedociągnieć. Niestety wykonawca nie odbiera telefonu. Po kolejnej z prób wysłał jedynie sms'a by więcej nie dzwonić. Niestety opłacona. Wysyłaliśmy pisma. Teraz oddajemy sprawę do sądu.

@Ania

No to ciekawe po jakim czasie ten sąd to rozstrzygnie. Zastanawiam się tylko jeszcze jakiego mniej więcej rzędu to kwota, że niestety aż taki problem się z tego robi?

@Edyta

Delikatnie licząc 20k. Tu jednak nie o kasę idzie, a pokazanie Januszą budowlanki, że nie są bezkarni.

@Ania

20k? I o kasę nie idzie, no nie wiem aż tak mało to nie jest... No nic ciekawe jak to wyjdzie, szkoda sobie psuć renomę przez tego typu sytuacje

@Edyta

Dokładnie! W powszechnej opinii góral to honorny człowiek. Nic bardziej mylnego. O duttki idzie. Ot co!

Zalamany

Przez tą firmę nasza budowa to masa błędów, niedoróbek i nerwów. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz - Konina

• Jak się pracuje w Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz?

Zobacz opinie na temat firmy Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz?

Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz

Lupa Usługi Budowlane Lupa Mariusz