Opinie o Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j. w Kaczory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j. w Kaczory

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Łobez. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 6000 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j.?

Niniejszym przepraszam właścicieli firmy Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j. za słowa umieszczone na portalu gowork.pl w dniu 9 maja 2019 roku, które to mogły spowodować, że osoby te poczuły się dotknięte. Post zawierający wyżej wymienione zwroty został na moją prośbę usunięty. Kilka dni po dokonaniu wpisu prosilem o usuniecie wpisu ale jednak zajelo to więcej czasu. Nadmieniam, że stwierdzenia tam użyte nie były prawdziwe, a ich użycie spowodowane było stanem psychicznym w jakim się wówczas znalazłem Przepraszam również wszystkich pracowników Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp. j., których bezpośrednio bądź pośrednio mógł dotknąć mój wpis. Moją intencją bowiem nie było ani obrażenie, ani tym bardziej zaszkodzenie komukolwiek. Jeszcze raz w tym miejscu podkreślam, że wpis spowodowany był wyłącznie moim złym stanem psychicznym oraz zaprzestaniem brania lekow które mialem przepisane. Nie mogę nic złego powiedzieć ani o właścicielach ani o pracownikach firmy Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Wożniak sp. j. Uważam w konsekwencji upływu lat właścicieli, tj. panią Ewę i pana Waldemara Woźniak za dobrych, uczciwych i sprawiedliwych pracodawców. Również wszyscy współpracownicy zachowywali się w konsekwencji względem mnie w porządku. Jeżeli chodzi o obraźliwe zwroty względem pracowników mogę powiedzieć tylko jedno – bardzo przepraszam. Uważam je za użyte nie na miejscu oraz niezwykle dla nich krzywdzące. Wiem, że nie jest łatwo zatrzeć złych słów. Staram się jednak naprawić swój błąd wyrażając swoje aktualne myśli, które to moim zdaniem przedstawiają najbardziej wiarygodny wizerunek firmy Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp. j.

Zostaw merytoryczną opinię o Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j. - Kaczory

Firma Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• KIEROWCA - SPRZEDAWCA , Gostyń - Maj 2024
  • KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO, Łobez - Kwiecień 2024
  • KIEROWCA - SPRZEDAWCA, Gostyń - Marzec 2024
  • KIEROWCA- SPRZEDAWCA, Łobez - Marzec 2024
  • KIEROWCA- MAGAZYNIER, Łobez - Czerwiec 2023
  • KIEROWCA, Łobez - Luty 2023

Czy pracujesz w firmie Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j.?

Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j.
  • Jasna 3
    64-810 Kaczory

Wokavit Dystrybucja Ewa i Waldemar Woźniak sp.j.