Opinie o Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k. w Kraków

.......

Osoby które na prawdę ogarniają procesy i długo pracują nie dostają podwyżek,tak samo osoby które dopiero przychodzą do gate i pracują na starcie 5 razy szybciej niż starzy pracownicy nie mają również na co liczyć.Widać że ludzie mają z tym problem i są zniesmaczeni. Skoro firma odnosi sukcesy na rynku światowym,to może warto byłoby docenić również pracowników? Nie zarabiamy najniższej krajowej,ale kwoty nawet po kilku podwyżkach nie są zachwycające. Odebrana możliwość pracy w soboty plus robienia nadgodzin w tygodniu to również nie jest plus tej pracy. Po wprowadzeniu popołudniowej zmiany dostaliśmy śmieszną podwyżkę 100 zł,a nowi pracownicy zupełnie nic.Troche to niesprawiedliwe,równie jak fakt że osoby które mają wyższe stanowiska i zarabiają więcej od przeciętniaków siedzą pół dnia robiąc memy ma komputerach i rozmawiając ze wszystkimi dookoła,a kasę zgarniają. Przykre do czego to dąży.

@.......

wszystko zależy od szybkości ogarniania tematów. Jak ktoś łapie szybko to dostaje coś ekstra, team lider to z kiero weryfikują.

????

Firma bardzo nie docenia swoich dobrych pracowników. Ludzie, którzy pracują w firmie po parę lat zarabiają tyle samo co osoba pracująca 1 dzień. Zwalniają osoby, które może i pracują krótszy czas ale są bardzo dobrymi pracownikami a zostawiają osoby, które chodzą na pół godzinne pogawędki, co chwilę biorą zwolnienia lub zwyczajnie się obijają. Przepływ informacji w tej firmie również zostawia wiele do życzenia. Pozbycie się pracowników parę dni przed świętami i powiadomienie ich o tym fakcie tydzień przed jest bardzo nie w porządku zachowaniem.

Czytając wątek jednak spodziewałem się innej odpowiedzi. I po paru latach nadal zarabia się najniższą? Jedyne podwyżki to te związane ze wzrostą minimalnej krajowej? Co w takim razie trzyma w firmie te osoby z dłuższym stażem?

Macie info o pracy jako Programista iOS?? Wiecie więcej, bo jestem zainteresowana ta posadą, bo dają prace hybrydową. Fajnie. I napisali, że moga byc osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. A wiecie zatem, czy to biuro jest dostosowane dla osób na wózkach? Na te dni pracy w biurze, to jest jak dostać się do tego biura?

Pracuś

Na wózku nie ma nikogo. Mamy miejsce parkingowe wydzielone :) wszyscy raczej są wylajtowani, bez ciśnień

Administrator Nowy wpis

O pracę w mieście Kraków nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.?

Patryk

Witam, na jakie zarobki może liczyć samodzielny tokarz cnc?

A konkretnie? W ofercie pracy napisali, że wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania. Zrozumiałem to tak, że ustalane jest z kandydatem indywidualnie. Dodatkowo jest to praca na dwie zmiany - jakiś dodatek za pracę zmianową wypłacają?

Anomim Nowy wpis

Najnizsza krajowa.. nie dają podwyżek No chyba, że jakimś cudem dostaniesz awans to może o parę groszy podwyższą

Zenek Nowy wpis
@Anomim

No co ty? Teraz szukają technologa-programisty CNC i liczyłem na dobrą kasa a nie najniższą krajową. Napisałeś o awansie. W pierwszej kolejności szukają kogoś z już pracujących osób na wyższe stanowisko czy bardziej rekrutacja zewnętrzna i nie mam co się nastawiać że z czasem uda się pójść wyżej.

szkoda słów Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Co z kontrolą jakości na produkcji? Bo coś nie bardzo widać żeby była, jak już osoba odpowiedzialna za nią jest w pracy, to kontrola polega na nawiązywaniu dyskusji z innymi pracownikami przy każdym stanowisku...nie ma to nic wspólnego z kontrolą

Jako operator CNC też zarabiałbym w firmie najniższą? Doświadczenie ponad 10 lat w zawodzie, raczej dobre wyniki. Raczej planuję spróbować, pamiętajmy, że trawa u sąsiadów jest zawsze bardziej zielona. Pracę przedstawiono w ogłoszeniu jako dwuzmianową, czy w firmie zdarzają się czasem nadgodziny? Pytam czy ewentualnie dałoby radę sobie dorobić do wynagrodzenia?

Czy kandydat na stanowisko Pracownik Produkcyjny w firmie Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
KT

Ludzie zaczynają odchodzić, a firma nadal nie widzi że źle się dzieje. Nawet dyrektor się wycofuje. Niedługo stracicie połowę załogi,na to liczyliście? Dwie zmiany dla 20 osób na produkcji chyba słabo się będą opłacać... Jestem kolejną osobą która jest w trakcie poszukiwań nowej pracy.

@KT

Co to znaczy, że dyrektor się wycofuje? Znaczy, zwolnił się z firmy?? I jak tak faktycznie ludzie zaczynają się zwalniać, to co z rekrutacjami? Jest teraz jakis większy nabór czy nie biorą nowych ludzi na ich miejsce?

????

Nikola
@????

To jaka stawka teraz na początek jest, że nowi zarabiają tyle co osoby z długim stażem? Aż dziwne, to jak wygląda w firmie system podwyżek? Ciężko jest przepchnąć taki wniosek? I o co chodzi z tymi zwolnieniami, czemu się posypały tak przed świętami?

@Nikola

Najniższa,a jaka?

Dacie znać, jak pracuje się na pozycji elektronik w dziale utrzymania ruchu?? Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda ta praca dwuzmianowa? Konkretnie to jakie są godziny zmian i ile czasu trwa przerwa? Rotacja to jest tydzień na tydzień, czy inny system firma przyjęła, aby zmieniać zmiany?

Nie zauważyłem wjazdu dla wózków ani przy wejściu do administracji ani przy wejściu na produkcje.

Co do produkcji u was to taka praca byłaby możliwa dla osoby „niemobilnej”? niby jest napisane, że osoby z orzeczeniem są mile widziane, a przynajmniej tak rzuciło mi się także w oczy w jednej z ostatnich ofert. Co do biura to byłaby opcja może na prace zdalną?

Pracują u Was osoby poruszające się na wózkach? Ciekawe na jaką pomoc mogą liczyć, i na jaką pomoc może liczyć każda nowozatrudniana osoba? Na ile życzliwe są zatrudnione w firmie osoby i czy atmosfera to atut tego pracodawcy?

.......

Ula
@.......

Te 100 zł to netto czy brutto? A jak nowe osoby nie dostały, a co właściwie oznacza nowa osoba? Ile trzeba przepracować tutaj, aby nie być nowym pracownikiem i dostać te kasę?

@.......

czy dział produkcji to jest praca na taśmie?

Pracuś

Nie u nas nie ma taśmy, pracujemy przy biurkach montażowych i ręcznie przenosimy składki z elektronika

Misia
@Pracuś

Powiedz mi, czy w takim razie kobiety też na produkcji u was pracują? Nie jest za ciężko przy przenoszeniu tej elektroniki? W ogóle to ile na start dają dla pracowników produkcji?

Razem z mężem szukamy mu jakiejś sensownej pracy :) warto dzwonić w sprawie pracy montera-elektronika? Żeby spytać, czy nie szukają, tak jak kiedyś przez ogłoszenie. Tam w zakładzie ogólnie są dopłaty za szkodliwe, bo mowa była o pracy z odczynnikami?

Pracuś

Tam chyba nie ma pracy w warunkach szkolidowych , wątpię . Ekstra ze jest klimatyzacja na hali i w upały mamy maks 22 stopnie :)

pp

zgadzam sie z kolega, fajna ekipa a z teamleaderem można się zawsze dogadac

Martysia
@pp

W kwestii podwyżek też da radę coś załatwić jeśli ktoś ma dobre argumenty ku temu? Czy z teamleaderem to raczej tu inne sprawy sie załatwia? Dużo osób w ogóle jest w teamach?

Zofia

Czemu tak uważasz? Widziałam że ludzie opisują pozytywnie atmosferę, a co z resztą? Zarobki są konkurencyjne? I czy jakieś możliwości rozwoju są?

polecam
@Zofia

zarobki sa w porzadku, biorac pod uwage, ze nie trzeba miec zadnego doswiadczenia by aplikowac na produkcje w gate. Slyszalem, ze po jakims czasie jesli sie przeszkolisz mozna przejsc do innego dzialu, np rd i pracowac jako np programista

Zofia
@polecam

Czyli bez doświadczenia da się zarabiać więcej niz najniższa? Czy mimo tego mają jakieś inne wymagania od kandydatów? Staram się zorientowac na jakiej podstawie tu przyjmują w takim razie

luz
@Zofia

jak będziesz się uczyć nowych rzeczy to dają więcej niż najniższa. wymogi są niewielkie, przyjmują bez doświadczenia, wszystkiego nauczyłem się podczas pracy w trakcie szkoleń

Justyna
@luz

A jak z rotacją pracowników? Duża ona jest? Często ludzie z zespołu się zmieniają? Staram się zrozumieć dlaczego zatrudniają wszystkich bez doświadczenia

młody

jestem zadowolony z pracy na produkcji w gate. Miła atmosfera i spokojna praca

Aśka

Miałam nie wypowiadać się ...ale się wypowiem..... Po pierwsze jestem pracownikiem tej firmy i jak jest jakaś zmiana to zawsze jestem o tym informowana dużo wcześniej..... informuje mnie o zmianach kierownik ....plotek nie słucham i ich nie roznoszę.... Osoba która jest niekompetentna napisała nieprawdziwą opinię o osobach które utrzymują porządek w firmie. Szanujmy się nawzajem jeśli jesteśmy pracownikami tej samej firmy. A opinię negatywną o osobach i firmie zachowajmy dla siebie jeśli jesteśmy mądrymi ludźmi. Po drugie jeśli ktoś nie wie co to plotka to go informuje ,że plotka to niesprawdzona informacja na dany temat.Więc osoba która napisała taka opinie nie opiera się na faktach tylko słucha albo podsłuchuje kto co mówi a później sama sieje plotki

....

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji , postaramy się naprawić problem, będziemy informować o postępach.

Szkoda że jak w firmie mają zajść jakieś zmiany,to ludzie dowiadują się tego od Pań sprzątających, które tylko chodzą i roznoszą plotki.

Bożena

Mąż widział w internecie ich starą ofertę na montera i zainwestował się, bo pisali o możliwości pracy w soboty i dodatkowego zarobku przez nadgodziny. Ktoś powie jak płatne są nadgodziny? I jak oczywiście płatna jest ta sobota?

Firma bardzo przyjazna dla pracowników. Zarząd bardzo wyrozumiały liczący się ze zdaniem pracownika. Do plusów należą także: szansa rozwoju, awanse, fajni ludzie z pasją. Gate Enterprise to jedna z lepszych firm w której pracowałem.

nic specjalnego

Bawi mnie to, że firma sama sobie wystawia pozytywne opinie, które mają na celu wybielenie ich pod kątem pozostałych opinii. Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu, kiedyś do gate chodziło się z przyjemnością a teraz z każdym rokiem niestety firma chce zrobić pod górkę pracowniką nowymi "lepszymi" rozwiązaniami, co raz więcej nakazów oraz zakazów. Co do premii, to jest skandal, po pierwsze z dwóch została tylko jedna, po drugie regulamin jest zmieniany tak, aby jak najmniej osób się kwalifikowało do niej, oraz premia całoroczna, która zawsze jest wypłacana przed świętami teraz jest wypłacana w marcu, no chyba, że się zwolnisz w przeciągu tych 3 miesięcy to jej nie dostaniesz, chociaż ci się należy. Firma chwali się jaka jest super, że ma szeroką gamę benefitów multisporta oraz luxmeda co aktualnie posiada prawie każda firma, co prawda darmowy parking jest ale jak nie ma się SUV to radzę przyjechać MPK, na które ma się dofinansowanie od firmy aż 20 zł, no i ta słynna pyszna kawa. Firma oferuje możliwości rozwoju na nowe stanowiska ale można je policzyć na palcach jednej ręki, co do szkoleń ich w ogóle nie ma a pracownicy sami nie wiedzą z czym pracują. Wielu pracowników odchodzi, a gate nie robi nic aby ich zatrzymać, nie oszukujmy się, inne firmy proponują dużo więcej na podobnych stanowiskach. Firma nas nazywa rostrzeniowymi osobami, bo mówimy jaka jest prawda. Tę firmę polecam jedynie na chwilę, może na pierwszą pracę lecz na pewno ne na dłużej.

zgadzam się z tą opinią
@nic specjalnego

Smutna prawda. Firma ma potencjał i robi fajne rzeczy ale stacza sie coraz nizej. Zaraz nie bedzie komu w tej firmie pracowac bo wszyscy się wynoszą.

XDDDDDDDDDD
@nic specjalnego

Racja, widać w tych pozytywnych komentarzach, że są pisane przez jedną i tą samą osobę. Ta sama maniera i ciągłe pisanie o firmie jako "GATE" z wielkich liter, smutne to jest że firma sama sobie musi wystawiać pozytywne opinie XDDDDDDDDDD

Zostaw merytoryczną opinię o Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gate Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.