Opinie o PZ Cussons Polska S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PZ Cussons Polska S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PZ Cussons Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZ Cussons Polska S.A. w Wrocław

luna

ludzie w Bogresie to czysta korupcja podpisywane są godzinówki a ludzi nie ma w pracy (usunięte przez administratora) pracownicy trzęsą tyłkami każdy się boi mówić o tym głośno!

cycu

bzdury pitolą, zamykają już od zeszłego roku, jakoś nie mogą zamknąć...lepiej wy się zamknijcie i weźcie się do roboty bo jak tam do was pojadę to zobaczycie jak się zapitala . no.

pysia

Co do Moniki zgadzam się w 1000000000 % i tak w grudniu zamykają ten zakład i tak :D

Zadnemu wrogowi nie polecam tej pracy warunki skandaliczne zero szatni szatnia z facetami torebki na wierzch kradna (usunięte przez administratora) zero szacunku na zmianie 1 w plynach masakra niegdy tam już nie pojde ODRADZAM!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PZ Cussons Polska S.A..
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
krycha

od sierpnia były podwyżki i studenci mają teraz 8 zł z groszami na rękę za godzinę, a nie uczący się podobnie, tylko jakoś o 20 gr mniej (ale nie miałam jeszcze wypłaty, więc nie potwierdzę, ale podobno tak jest faktycznie - tak mówią). fakt faktem - potrącają za lekarza 25 zł na początku i za pierwsze 'próbne' 2 dni płacą mniejszą stawkę, może coś za tą koszulkę też (nic mi o tym nie powiedzieli na początku, dowiedziałam się od ludzi...). jednak na dłuższą metę nie wychodzi się tak źle, tym bardziej że praca nie taka straszna, jak ją malują. mnie jeszcze nie odmówili żadnego dnia za wyjątkiem dnia konserwacji maszyny, bo teraz produkcja idzie, stąd tez te przyjęcia nowych. mam nadzieję, że w wypłacie będzie wszystko mi się zgadzać, wtedy szczerze polecę. i nie spotkałam się z 'patolą', ludzie bardzo pomocni i w większości w porządku. warto przekonać się na własnej skórze, jak jest, a gdy coś nie odpowiada - w każdej chwili możesz się zwolnić (ale oczywiście z uprzedzeniem, a nie zostawieniem ich bez słowa wyjaśnienia). praca sama w sobie jak najbardziej możliwa do wykonania.

patola

tam idzie do rpacy najgorsza patola,jaka jest we wro i przypadkowi studenci ,ktorzy wchdozac tam sa przerazeni,ogolnie praca tragiczna!!!!!!!

robolek

Witam...pracowałem i wiem jak jest,każdy z Was ma rację, jedni lubią Karolka inni blondynkę a jeszcze inni operatorów...to wszystko jest pryszcz a Wy jesteście by zapitalać tak jak wam zagrają z kasą też bywają klocki-hocki przykładem jest koleś Gołota....jednym słowem - tyrać i nie dyskutować bo nie będzie telefonu wywoławczego do roboty a jak już się zjawicie w pracy to głupi uśmiech na dziobie a oczkami robić zdziwienie kretynka . Wtedy Karolek będzie was wzywał np. po drugiej zmianie na nockę lub po nocce na drugą itd.Reasumując personel koordynacyjny jest OK. nawet fajne , miłe i ładne kobietki, a praca , jak ktoś chce to da radę i nie będzie siedział w domu, tylko musi być bystry i cwany. Pozdrawiam proszki i wulle , cycka i Honorke, Mirka, Martę i resztę ...o ile te bzdety czytają

Marcia

Witam praca nie jest zla ale lekka tez nie ale mozna wybrac sobie zmiany tylko kordynatorka to idiotka jakas nie nadaje sie do tej pracy no nie stety blondi :) ogolnie ja chwale sobie operatorke na Wul pania Beate mila kobitka ;) na plynach na 1 hali operator Julek spi na rozpoczeciu zmiany na butelce z plynem potem na kartonach no sie kurwa napracuje mlody koles ktoremu malolaty usluguja a tam robiac myslalam ze schaftuje nie idzie wytrzymac przy lini gdzie odkrecone butelki glowa napierdala.. ogolnie w bogressie klamia ze 30min pracy i 30 przerwy no bo robi sie 7,30godz i 30min.przerwa ogolnie zeby nie Kordynatorka pewnie bym zostala ale wkurwiajaca i tyle i wiecznie halo... powiedzialam o 11 zeby dala mnie na inny dzial to zapomniala a mi bylo tak nie dobrze :/ pozdrowienia dla JArka i Karola-kordynatorzy;)

do Bożenki 45

No proszę ,odrobina prawdy o samym zakładzie i już administrator usuwa :((( dodam ze bez słów cenzuralnych :(...wstydźcie się !!!! Bożenko ..niestety od jakiegoś czasu przyjęcia sa tylko jeśli ktoś zrezygnuję ...praca raczej w dorywczych skokach ,ale podejdź do Bogresu może cos lepszego znajdą ..pozdrawiam :)ożenki 45

klient
@do Bożenki 45

To ja na proszek E standard i E płyny do prania polowania muszę w internecie urządzać bo w sklepach stacjonarnych nigdzie tych środków piorących nie ma , a tu firma pracuje dorywczo ! Co za polityka ?

pinka

Proszę was? chcecie pracować za grosze ? Za 800zł ? Dajcie spokój ! poszukajcie lepszej pracy bo tam nawet nie ma roboty ludzie w domach siedzą !!!!!!!!!!!

pracująca .....

hej ....w sumie produkcja trwa cały rok więc nie do końca tak sezonowa... (usunięte przez administratora)

bzzzzzz

I tak mają zakład zlikwidować i tak!! Ha ha ha

bartek19
@bzzzzzz

a skąd masz takie info ? :-)

lol

Tak mysle że gdzie indziej jest lepiej...nie ma odwołań i masz normalną umowe...chcesz to idz tam i popracuj..jak pozasuwasz na paletach to tak wesoło nie bedzie ..teraz pracuje gdzie indziej i jest super...BZZZZZ skd wiesz żę zakład zlikwidują?

vicl

Znowu bogres szuka tam do pracy...

lol

oni mówią ci np; prosze być na 14.00, mimo to że miałes miec pierszą zmniae i sms infiormujacy Ciebie o 24.00.Nie pchaj sie tam.Męszczyżni zasuwają na paletach i pot z tyłka cieknie.Niby się Ciebie pytają a i tak robią swoje codziennie gdzie indziej- to jest moloch nie do ogarniecia....Odpuść lepiej....

lol

Hmmmm wiesz to jest praca taka do dorobienia, tylko pamietaj ze może zdarzyć sie tak iż dostaniesz smsa ze odwołują bo pracy nie ma...ja max zarobiłam 500zl.Bogres jest na Kościuszki 34 pałacyk.

xxxx

Wiec tak...praca w cussonsie to praca sezonowwa i na telefon, często ludzi odwołują że pracy nie ma wiec nie zarabiasz.Zdarza sie że schodzisz z drugiej zmiany a na nastepny dzien dzwonią o 7.00 czy nie możesz przyśc na rano..padaka... Jeśli chodzi o bogres...nie mówią całej prawdy że to praca sezonowa, tylko że praca jest cały czas...po drugie jeśli rezygnujesz to oddajesz kase za"pseudo koszulke roboczą , która po pierwszym praniu wygląda jak ściera do podłogi" -nic wcześniej nie uprzedzajac.Cały czas walą głupa że nic nie wiedzą co tam sie dzieje.Jak szukasz pracy na wakacje to jako tako, jeśli stałej to daruj sobie bo nie zarobisz....

Krystyna
@xxxx

Pracowałam w tej firmie teraz jestem na emeryturze 16 lat przez ten okres firma nie zaprosiła mnie jako emerytkę na spotkanie z emerytami .Nas byłych emerytów mają w wielkim poważaniu.Pracowałam w Wydziale Płynów byłam Kierownikiem .Wdrażałam płyny,które są teraz produkowane.Bardzo nieładnie że firma nie pamięta o swoich emerytach.

ula

A czemu tylko do lutego?

bzzzzzz

Oni tylko istnieją do lutego !!! Ha ha ha ...

slave

Przestrzegam -[usunięte przez moderatora], tak nie pracują normalni ludzie w XXI wieku, radzę trzymać się z daleka, szczególnie od Bogresu

Zostaw merytoryczną opinię o PZ Cussons Polska S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PZ Cussons Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZ Cussons Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PZ Cussons Polska S.A.
  • Chocimska 17