Opinie o DF Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DF Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DF Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DF Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Małgorzata Nowy wpis

Witam, pokazała mi się na stronie oferta pracy dla asystentki zarządu. czy można tym samym prosić o opis wrażeń ze współpracy? warto próbować się jej podjąć? Jaka wychodzi dalsza ścieżka kariery?

Hej:) Na stronie firmy nie ma w ogóle ofert do oddziału do Krakowa, trochę dziwne. Wiecie czemu? JA przychodzę z pytaniem o praktyki. Mają program Rozpędzamy Karierę, brał ktoś w nim udział? Jak to wygląda? Można wysłać zgłoszenie, wiecie czy chętnych jest dużo? Może pracownicy wiedzą jak to działa? :) Jakie firma ma nastawienie do takich świeżaków?

Pracodawca Nowy wpis

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie kariera oraz dedykowanych portalach pracy. Jeśli nie znalazł/a Pan/Pani oferty pracy odpowiadającej Pana/Pani zainteresowaniom to znaczy, że obecnie nie prowadzimy rekrutacji w danej lokalizacji. Realizujemy program „Rozpędzamy Karierę”, dotyczy on praktyk w ramach praktycznej nauki zawodu na kierunkach: blacharz, lakiernik, mechanik oraz elektromechanik. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowana podjęciem praktyk w Grupie PGD, to prosimy o kontakt mailowy lub zgłoszenie za pomocą formularza. Wszystkie informacje dostępne są na naszej stronie „Kariera”. Zapraszamy do kontaktu. Dział Rekrutacji

Czy w DF Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pracodawca Nowy wpis

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy, które znajdują się pod linkiem: https://www.ford.pgd.pl/p/o-firmie/oferty-pracy Oferujemy pracę zarówno w oparciu o umowę o pracę, jak i o umowę zlecenie (w zależności od stanowiska). W każdej ofercie piszemy szczegółowo o możliwych formach współpracy. Zapraszamy do składnia CV. Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

Bartek

W internecie są bardzo dobre opinie o firmie. Czyżby pracownicy nie wiedzieli o forum?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DF Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Mechanik Samochodowy Grupa PGD?

Zostaw merytoryczną opinię o DF Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

DF Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k.
  • Rzemieślnicza 26
    30-403 Kraków

DF Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k.