Opinie o Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Opiekunka Nowy wpis

Drodzy Państwo. Opieka to nie wczasy ale przede wszystkim praca i to ciężka. Zanim opiekunka podejmie decyzję o wyjeździe powinna zmierzyć siły na zamiary . Pamiętajcie, że to nie nasza babcia czy teściowa, to zupełnie obcy nam człowiek który będzie sporo oczekiwał. Uważam, że opiekunowie którzy zgłaszają się jako kandydaci ,powinni być przede wszystkim szczerzy z koordynatorem i nie mówić jedynie o swoich zaletach ale warto zacząć o słabościach. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu koordynator będzie mógł dobrać dla nas odpowiednie miejsce pracy w opiece . Jeśli opiekunki przedstawiają się jedynie jako niezastąpione a po przyjeździe do danej rodziny okazuje się, że pani nie panuje nad nerwami itp ,to nie można mieć pretensji do firmy lecz do siebie . Ja z tą akurat firma wyjeżdżałam przez wiele lat i nigdy nie byłam rozczarowana. Prawda jest taka ,że to partnerzy że strony niemieckiej są często przyczyną wielu rozczarowań a nie pośrednik ktory niema możliwości sprawdzenia miejsca . Jeśli trafiłam gdzieś gdzie było coś nie tak ,to reakcja ze strony firmy była naprawdę szybką. Wszędzie spotkacie się z czymś albo rodzina nie do wytrzymania albo podopieczny i tak na zmianę, to specyficzny zawód ważne aby się uodpornić na złe emocje ,dobrze się przygotować na dane zlecenie które jest w granicach naszych możliwości. Pozdrawiam wszystkich .

gość Nowy wpis
@Opiekunka

Tu się zgodzę ale i też opiekunki potrafią zepsuć miejsce pracy swoją nadgorliwością pózniej po takiej osobie odbierać miejsce pracy to katastrofa totalna

Ex Nowy wpis
@gość

Zgadza się, czasami gdy jedzchalam kogoś zmienić wydawało się, że opiekunka jest bardziej szefową i panią domu niż wynajentym pracownikiem ;) Wprowadzają swoje zasady i przyzwyczajenia . Z góry mowia co można a czego nie ,ale ja zawsze robiłam to co uważałam za najlepsze dla podopiecznego a nie to co chciała opiekunka . Różnie bywało... Ale do dziś uważam, że Reha-med24 to firma która ma naprawdę fajne zlecenia . Ostatnio znalazlam jedno w ogłoszeniu na którym byłam, polecam ! Sklepy bliziutko , dużo wolnego czasu ,pieniądze na jedzenie ponad miarę, bardzo fajne zlecenie . Niestety nie mogę napisać gdzie ,ponieważ nie czuje się upoważniona, ale naprawdę mają fajne sztelle warto skorzystać z tej firmy .

Katarzyna Nowy wpis
@Opiekunka

Czyli rozumiem,że nie jaka kobieta bądź nawet mężczyzna(bo cóż pod damską ksywą i nickiem wirtualnym może się byle jakie dziwadło podszyć) pod pseudonimem "Opiekunka".Czyli TY jako Opiekinka jestes PROSTYTUTKĄ,NARKOMANKĄ ALKOHOLICZKĄ I ZWYKŁYM ŻYCIOWYM ZEREM I ŚMIECIEM!! Bo przecież WYSTAWIŁAŚ/WYSTAWIŁEŚ SAMEJ/SAMEMU O SOBIE TEN KOMENTARZ(JEŚLI POD INDENTYFIKATOREM NIE PODSZYWA SIĘ SYLWIA ANI JEJ MĄŻ!!!!!) BO JESTEŚ OPIEKUNKĄ Z ZAWODU.Bo Z twojej neonazisto treści wynika,że jesteś Śmieciem NO BO PRZECIEŻ KAŻDA OPIEKUNKA JEST WARIATKĄ I KRETYNEM BO MAM PROBLEM ŁBEM I NERWAMI!!!!

Reamed24 sp. z o.o.sp.k.

Witam, Moze Pani/Pan doprecyzować ? Jezeli nie ma Pani/Pan argumentów to jest to zwykle pomówienie i podejmiemy kroki prawne wobec Pani/Pana. Pozdrawiam Rehamed24 Team

Wiecie może czy w Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k. szukają chętnych na staż?

Rehamed24 sp. z o.o.

Witamy serdecznie, Na jakie stanowisko ? W jakim mieście ? To ułatwi nam odpowiedź na zadane pytanie. Pozdrawiamy Rehamed24 Team

Czy Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k. zatrudnia studentów?

Rehamed24 sp. z o.o.

Witam serdecznie, Generalnie nie ma u nas ograniczeń w kwestii zatrudniania studentów. Jednakże proszę mieć na uwadze specyfike zelcenia opieki nad osobą starszą. Wymagane jest doświadczenie w kwestiach wymaganych na danym zleceniu. Proponuje zgłosić się telefonicznie. Pozdrawiamy Rehamed24 Team

Rehamed24 sp. z o.o.

Witam ponownie, Co ważne...na jakie stanowisko ? W opiece czy w biurze ? Pozdrawiamy Rehamed24 Team

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Renata

Jestem na pierwszy kontrakcie z Firmą Reha-Med24, który trwa 7 tygodni. Wcześniej wspolpracowalam z inna agencja zatrudniającą opiekunki osób starszych. Jeżeli mam wyrazić swoją opinię, to wszystko co mogę powiedzieć o tej Firmie w porównaniu z poprzednim pracodawcą jest na plus. Zarobki na plus, rzetelności i terminowasc wyplaty wynagrodzenia na plus, kontakt z przedstawicielami firmy na plus, indywidualne podejście do pracownika na plus. Mój kontrakt sie wlaśnie kończy, ale już wiem, że po 2 tygodniowej przerwie wracam jako pracownik Reha-Med24 do tej samej podopiecznej, dlatego, że wszyscy na to pracowaliśmy i każdy był zadowolony i rodzina, i ja ale także i Firma Reha-Med24, która mnie zatrudnia. Każdej osobie, która chce uczciwie pracowac i rzetelnie wykonywac swoja pracę goraco polecam formę Reha-Med24.

Klara

Chociaż firma działa dopiero od 2014 roku to dała się poznać z dobrej strony i to również jako pracodawca!!

Beata

Super firma pracuje z tą firma bardzo dlugo zawsze sa w potrzebie pomagają są najlepsi oby tak dalej polecam Rehamed.

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Zofia
@Andrzej

Nie:/ niestety to prawda. Oszukuja ludzi.

@Zofia

rozumiemy, że ma pani dowody na to aby w ten sposób wyrażać o nas opinie.

Mirka
@Zofia

Bzdura. Pewnie źle pracowałaś i dostałaś karę. Poczytaj sobie zawsze najpierw umowę,a póxniej narzekaj, jak sama coś zrobisz, co jest umownie zabronione!

Mirka

Bardzo polecam firmę Reha-Med24! Rzetelne informacje o podppiecznych, o wyjeździe, opieka i kontakt tak ze strony biura Obsługi, jak i koordynatora na miejscu w Niemczech. Zawsze pomocni i mozna liczyć też na szybkie działanie w przypadkach, które nagle na stelli występują. Jeżdżę z tą firma od ponad 3 lat, do róznych podopiecznych i zawsze wszystko jest bezproblemowe, wypłata na czas, a nawet i prędzej! Jeżeli potrzebuje nieraz zaliczki na miejscu, w Niemczech, to najpóźniej w 2. dni mam ją na miejscu! Super. Polecam każdej opiekunce i kazdemu opiekunowi!

Witek

Dziekuje za szczerosc nie warto sie w (usunięte przez administratora) pakowac widzialem opinie prohelp24 super czy ambercare prosenioren. Agencja pracy euro service efekt to firmy godne zaufania wynagrodzenia do 10 ale sa wczesniej . Jeszcze raz dziekuje i radze kobietkoa z biura spadac z syfu

Rehamed24 sp. z o.o.

widzę, że Pani również ma mnóstwo do opowiedzenia przed sądem.

Rehamed24 sp. z o.o.

Do tego podaje pani się za naszego byłego pracownika co dodatkowo obciąża panią, ponieważ w biurach od lat pracują te same osoby.

@Witek

Panie Witku, aż tak mocno jest Pan domyślny i po jednym wpisie tej samej osoby ma Pan o nas negatywną opinie ?

Rehamed24 sp. z o.o.

pani jest bardzo aktywna i tym samy ucieszymy się poznając panią przed sądem za wypisywanie bzdur na nasz temat

Zuza

Oskarżyć jest łatwo, trudniej odbudować opinię! Idealnych firm nigdzie nie ma!

Olga

Niektórzy potrafią jedynie narzekać?

Zostaw merytoryczną opinię o Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k.?

Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k.
  • Zagonowa 2
    61-632 Poznań

Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k.