Opinie o DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

Jestem tu w sprawie oferty pracy. Interesuje mnie praca jako record to report accountant. Samo ogłoszenie jest opublikowane po angielsku. Czy znaczy to, że cała rekrutacja jest po angielsku w tym, czy trzeba cv też wysłać w tym języku lub jak mam referencje to też muszę je przetłumaczyć?

Miałem przyjemność Pracować dla Pana Pawła we Wrocławiu jeszcze kiedy miał paru elektryków, z tego co wiem to głównie ma stałych pracowników za naszych wschodnich granic ( ku mojemu zdziwieniu, ludzi z ogromnym doświadczeniem oraz ukierunkowaniem na jeden zawód ,,Elektryk"). Na pewno nie obiecuje gruszek na wierzbie, jest wymagający ale dba bardzo o pracowników zapewniając im wszelkie możliwe rzeczy żeby praca była jak najlżej. Pare razy gdy trzeba było zostać i w nocy by nadgonić jakieś rzeczy to przywoził wszystkim kawę i ciepłe posiłki na budowę. Z płatnościami nie miał żadnych problemów chodź cudów nie obiecuje ale tyle ile powiedział to zapłacił a nawet dorzucił na dojazd i jeszcze parę zł do mieszkania. Z pracy musiałem zrezygnować ze względu na przeprowadzkę ale co mi wiadomo mimo panującego kryzysu ma tyle pracy że nie przerabiają a ma już parę ekip elektryków oraz jeszcze zaczął stawiać domy i je wykańczać. Fajny młody chłopak którego widać na prawie każdej większej budowie. Dobry pracodawca

Prawda Nowy wpis
@Piotr

Sami napisali te opinie zobaczcie na datę i godzinę i drugiej dobrej opinii taka sama data i pare minut później i jaka rozpiska żeby siebie uwiarygodnić

Alex

Czy ktoś słyszał coś o tej firmie? Pracował ktoś dla nich bądź może pracuje? Widać często ich specyficzne logo na dużych budowach we Wrocławiu.

@Alex

W cale się nie dziwie o pytanie gdyż ,,Młody" działa na wielu budowach i to bezpośrednio pod samymi inwestorami. Na pewno nie jest tak łatwo się dostać do niego gdyż ma stałych ludzi, no chyba że wie że za miesiąc czy dwa będzie musiał wchodzić na kolejne inwestycję ale to wtedy raczej jego pracownicy organizują kolejne osoby. Stabilny płatnik i dobry pracodawca ale jak coś przeskrobiesz to jeszcze tego samego dnia wylatujesz z budowy. MA swój standard pracy którego należy się trzymać i tu nie ma dowolności czy drogi na skróty. Bardzo ale to bardzo pilnuje jakości pracy oraz samej estetyki. Dba o pracowników i na pewno nie ma co się bać o jakiś inspektorów na budowie czy pseudo kierowniczków gdyż jest w stanie powiedzieć im parę słów :) Zresztą jak podkreśla inż. Paweł. Wiem tez że działa w Łodzi i Rzeszowie. Są też wyjazdy. Ja miałem możliwość pracować na inwestycji w Gdańsku to było wszystko od fajnego i normalnego lokalu do spania do samego jedzenia włącznie. Nie pilnuje też czasu Pracy to już od samego ciebie zależy czy dane zadanie będziesz robił 4h czy 2 dni ale pewnie przejawi się to w rozliczeniu. Jeśli chodzi o płatności to ja byłem na ryczałcie bo akurat na blokach robiłem. Wszystko ok. Mało jest takich firm we Wrocławiu to jedno mogę powiedzieć. Stara się i nie baja

Prawda Nowy wpis
@Piotr

Sami napisali te opinie

And

Pan Paweł nie płaci w terminie albo w ogóle nie płaci.

Alexander
@And

To gdzie Pan pracował że niby Pan nie dostał ? Jeśli w ogóle pracował i pytanie jak

@And

(usunięte przez administratora) kłamca, razem z Michałem Olejnikiem z Międzyzdrojów (usunięte przez administratora) i okradaja ludzi!

Drażetka Nowy wpis
@Alexander

Pan Paweł to patologiczny (usunięte przez administratora) i nie można tego określić inaczej

Aplikowałeś do DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko HR Operations Specialist? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
robert

uwaga uwaga (usunięte przez administratora) obiecuje ze zaplaci a nie placi ile razy sms wysyla ze juz w piatek beda pieniadze i niema niepolecam zadnej wspolpracy i oszczegam z takimi ludzmi sie nie wspolpracuje

Klaudia

Czy w tej firmie trzeba mieć odporność na stres ?

Yevhenii
@Klaudia

W zależności od stanowiska i ludźmi którymi się zajmujesz ???? jeśli masz pod sobą ... z wykończeniówki albo typowo budowlanki to napewno trzeba być odpornym na stres. Jeśli elektryków to myśle że spokojnie można pracować.

Krzysztof
@Klaudia

Odkąd młody wziął się na poważnie za rozwój i wprowadził chłopaków z Pas... do zarządu zaczyna się robić z małej ,,rodzinnej” firmy moloch w której tak naprawdę chyba nikt nie wie ile robi ludzi ... Im większa budowa tym większy stres na szczęście broni się to tym ze płaca bo chyba różnie to już bywa. Proponuje zająć się elektryka bo sam Prezes się tym zajmuje to jest to sensownie ułożone z tego co wiem. W samej budowlance to trzeba dobrze ogarniać bo różni są ludzie co pracują a jak dadzą ci duże osiedle do realizacji i 30 osób do ogarnięcia to się zapłaczesz ...

@Krzysztof

Czy pracownicy pracujący w firmie DNV Realiz Ltd. odczuli w jakikolwiek sposób te zmiany w zarządzaniu o których wspomniałeś? Nie ukrywam, że mocno mnie to ciekawi, więc może zechcesz na ten temat coś napisać? Z góry serdeczne dzięki.

@Klaudia

Tylko odporność na brak pieniędzy bo (usunięte przez administratora) nie płaci, od lipca czekam na 15 tysięcy i (usunięte przez administratora) kłamca i (usunięte przez administratora) nie odbiera

Mirek

Nie polecam zawsze kłopoty z pieniędzmi obiecuje pan p a później się nie wywiązuje

Dimi
@Mirek

Święta racja pan Paweł tylko obiecuje i bakeruje

Edyta

Czytam wasze opinie ale juz jakis czas temu zostały wystawione :P Jak teraz praca? Mąż szuka czegoś na budowlance... jest szansa na umowę o prace?

Maja

Serio? A ile wynagrodzenia powinieneś za tę robotę dostać?

rozczarowany

Nie dokończył instalacji, której się podjął.

Wołodi
@rozczarowany

O jaką instalacje chodzi ? Prosimy o kontakt.

Nikolay

Jak wyglada sprawa odnośnie traktowania pracowników ? Na forach są różne opinie

Sebastian

Jak wyglada sytuacja na chwile obecna w firmie ? Czy wiadomo jak sobie radzili w trudnym etapie chyba dla każdego jakim był COVID ?

Zostaw merytoryczną opinię o DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k. - Rzeszów

• Jak się pracuje w DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k.?

DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k.
  • Towarowa 12 lok. 404
    35-231 Rzeszów

DNV Realiz Ltd. Sp. z o.o. sp.k.