Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Katowice będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Katowice będzin

Kobieta Nowy wpis

dzień dobry, widziałam na takim portalu ofertę pracy dla montera sieci kanalizacyjnej. Mój partner ma już doświadczenie i chciałam się po prostu dowiedzieć ile by zarobił i czy warto by aplikował. Posiada mile widzianą kat C. czy to zapunktuje?

Przyszłam tu bo na stronie nie ma zakładki z kariera, a chciałam się dowiedzieć, czy pracowników biurowych na obsługę klienta przypadkiem nie przyjmują. Do Kościuszki miałabym blisko. Możecie zaktualizować zarobki? pojawiła się jakaś kwota 2700 zł ale to było pisane ze 4 lata temu

Oburzona Osoba Nowy wpis

Az trudno uwierzyć aby takie przedsiębiorstwo jak MPWIK w Będzinie zatrudniało takich pracowników,którzy funkcjonują w skandaliczny sposób.Np.KATARZYNA BURZAK udostępnia wiadomości z messengera z danymi klienta pracownikowi fizycznemu oczyszczalni ścieków DARIUSZOWI WYLĄGOWI,a ktoś inny prawdopodobnie udostępnia inne dane Klienta temu pracownikowi DARIUSZOWI WYLĄGOWI,który robi z tego taki użytek,iż KLIENT traci pracę. Od kiedy to udostępnia się dane Klienta ?????? Skandal !!!!!

Natalia Nowy wpis

Na stronie nie widziałam niestety żadnych ofert ale mimo to ciekawa byłabym jakie warunki zatrudnienia mogą mieć tu teraz w biurze, biorąc pod uwagę jedną z ostatnim opinii, gdzie ich praca nie była zbyt dobrze doceniana przez jednego z "obserwatorów". Obecnie to ile osób tam teraz jest i jak praca może być zorganizowana? Płacą rynkowo czy może coś ponad?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Były

Pracowałem, nie polecam. Robota za 2 tyś plus dyżury. Ogólnie komuna i bieda ale zarząd nie narzeka, domy, samochody itd itp

@Były

Za mojej kariery to 2100 wyciągałem ale zmiany nocki i święta w pracy. Były masz rację przy minimalnej teraz zaproponowanej przez obecny rząd czyli 1920 to 2100 w państwowym zakładzie porażka i wstyd przed znajomymi.

@Były

Witam proszę nie zapominać o kilku stówkach na dzień pracownika komunalnego oraz 13 pensji czyli zyskach (ale z tego co wiem wróble mi ćwierknęły, że (usunięte przez administratora)nie zgodziła się po negocjacjach ze związkami zawodowymi na podwyżki oraz zyski zostały anulowane). Wczasy pod gruszą jakieś 1100 jak weźmiesz minimum 2 tygodnie urlopu. To wszystko jest dobre dla kawalera wynajmującego mieszkanie w bloku ale lepiej jak mieszka z rodzicami (mniejsze koszta wynajmu oraz opłat) jak ktoś ma żonę i przynajmniej jedno dziecko albo ma dziewczynę i myśli o założeniu rodziny to umarł w butach z takimi zarobkami. W tym państwowym zakładzie minimalna płaca powinna być na poziomie 3000 złotych na rękę czyli netto takie jest moje zdanie są ludzie co pracują w tym zakładzie 25 lat i mają 2200 czasami może 2300 ale są też wybrańcy Evy i mają 3000 na dzień dobry lub starzy wyjadacze co pracują 30 lat.

Jakie sa obecnie zarobki wliczajac dyżury?

Patik...

Zarobki tragedia jak na te warunki pracy, rodziny nie utrzymasz, 2700 po paru latach pracy, wszystko kierowane z góry nie przez zarząd, zyski czy inne dodatki idą na miasto, które się rozwija w sport,

@Patik...

2700 po paru latach pracy na rękę czy brutto ?? Pracownik biurowy czy fizyczny ??

@Patik...

@Patik, jeśli wszystko nie jest kierowane przez Zarząd to przez kogo? Możesz powiedzieć coś więcej na temat organizacji pracy i dadatków dla pracowników? Jak wygląda sprawa z warunkami finansowymi, czy wysokość pensji zależy od stanowiska na które jesteś zatrudniony?

Radosław

@Były Każdy otrzymuje takie wynagrodzenie ja jakie zapracuje, ja nie mam powodu do narzekania.

Mateusz

@Adam a czy wystarczy angielski na b1?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.?

Witam angielki raczej potoczny no chyba, że aplikujesz na prezesa to biznesowy bo za coś te 25 tyś. na miesiąc musisz umieć.

Agent Komunoniewskiego

Ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat Tomasza T. aka Aspirant Ponczek ??

Porozumienie Będzin

Karuzela stanowisk w miejskich spółkach w Będzinie. Ile będzie kosztować mieszkańców miasta?. Prezydenci Będzina i Dąbrowy wymienili stanowiska w wodociągach. Konkubina prezydenta Będzina wiceprezesem w Dąbrowie a żona prezydenta Dąbrowy w Będzinie. I tak obchodzi się ustawy. BRAWO SLD może PiS się obudzi.

Widok firmy z zewnątrz odzwierciedla warunki pracy wewnątrz

Witam podobno w czerwcu tego roku ma rozpocząć się remont zewnętrznej strony budynku. Ocieplenie oraz elewacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.