Opinie o Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Czy w firmie Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Zbyszek Nowy wpis

W tej odlewni przepracowałem 30 lat, ponad. Na piecach. Kto zna tą odlewnię wie o co chodzi. Wyjebany na bruk jak pies. Dla niej oddałem swoje najlepsze lata. Przykro.

Patrycja Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swoich umów ?

Dojeżdżający rowerem Nowy wpis

Odlewnia Motoryzacyjna, a potem OŻL była marzeniem o wielkości, które śniło się właścicielowi. Niestety, jego koledzy z byłego systemu,jak też ich dzieci wprowadzani bocznymi drzwiami na stanowiska, nie podołali tej wizji, choć byli jedynymi z godziwymi zarobkami oraz ze stosownymi przywilejami. (byli też i tacy obłudnicy i obłudniczki, co robili dużo, aby do nich dołączyć) Ostateczmy skutek pracy tych ludzi, czyli likwifacja odlewni oznacza kolejny wstyd dla Lublina, bo zakład miał odbiorców zagranicznych. Pytanie jest następujące: czy warto było to reaktywować po Koreańczykach i po pazernym syndyku . No cóż , kilka osób doczekało dzięki odlewni emerytury, kilka nie doczekało, umierając, cała masa pracowników została zbydlęcona warunkami pracy i wysokością płacy. Płakać się chciało tam wchodząc, ale też- wychodząc z tablicą Mendelejewa na skórze, w płucach, za paznokciami. Najmądrzejsi tam mówili, że nas nie będzie, a odlewnia będzie. Niestety, my jesteśmy, a odlewnię właściciel właśnie zamiata. Za mało wizji tu było i za dużo zobowiązań personalnych z przeszłości. - Jak wszędzie zresztą, gdzie nic już nie ma. Wy, zwykli ludzie z odlewni, cieszcie się, że rynek pracy się poprawił. Nie ma co płakać po tym kołchozie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Grzesiek

Szkoda, że tak musiała się skończyć działalność firmy.

Gustaw

Właśnie odlewnia kończy żywot, już dziś poszły pierwsze wypowiedzenia, a jaka była praca ? Jeśli chciałeś dowiedzieć się jak wygląda piekło to dobrze trafiłeś latem gorąco zimą zimno na hali aż woda zamarza z dachu leje się woda, praca ciężka w zapyleniu jak wpadnie przez powybijane okna słońce to widać jak pył się błyszczy w słońcu, 0 szacunku dla ludzi a zarobki najniższa krajowa , nie ma dodatków na święta jak w innych firmach a o premii zwykle można było sobie pomarzyć , brak parkingu dla pracowników tylko dyrekcja i kierownictwo miało miejsce do parkowania z socjalu dawali najtańsze ręczniki i 6 mydeł na kwartał oraz przeterminowane pasty bhp do picia woda dar natury i jak ludzie w gorące dni się upominali to kupowali najtańszą wodę gazowaną, średnia wieku w zakładzie to 60l

Alicja

Na stronie internetowej służącej do publikowaniu ogłoszeń o aktualnych rekrutacjach, znalazłam oferty zatrudnienia w Odlewnia Żeliwa Lublin. Firma poszukuje pracowników na poniższe stanowiska: Pakowacz Odlewów Mechanik Pracownik Produkcji Czy ktoś z Was pracuje w tym miejscu i chciałby podzielić się z nami informacją jak wyglądają realia? Użytkownicy rozważający złożenie aplikacji będą wdzięczni za nakreślenie sytuacji.

Zawiedziony

Dziś byłem na rozmowie kwalifikacyjnej szkoda że pani z sekretariatu nie powiedziała jakie zarobki mnie interesują chociaż w aplikacji napisałem powiedziała że wszystkiego dowiem się na miejscu więc pojechałem noi się dowiedziałem 2100 brutto na odlewni żeliwa ludzie zrezygnowałem zwłaszcza że zglaszales aplikacje na mechanika a nie mrowke przy produkcji w dodatku pan nam pokazywał miejsce pracy to chyba raczej było okazanie obecnym pracownikom że jak im nie pasuje to 100 innych jest na ich miejsce podziękował i życzę powodzenia tym nowym którzy się zgodzą na taką pracę za najniższą krajową

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o.
  • Frezerów 13
    20-209 Lublin

Odlewnia Żeliwa Lublin Sp. z o.o.