Opinie o Mitsuro Restaurants Sp. z o.o. w Poznań Plac Andersa 5

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mitsuro Restaurants Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mitsuro Restaurants Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mitsuro Restaurants Sp. z o.o. w Poznań Plac Andersa 5

Jakie narzędzia pracy zapewnia Mitsuro Restaurants Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Niedoszły pracownik Nowy wpis

Wszyscy tam mają tak sztywno jakby ich badylami od Szot karmili. W dniu próbnym (umawialiśmy się na cały dzień) podziękowali po kilku godzinach. Nie podając powodu, bez wyraźnego powodu - nie nadajesz się. Zenujace podejście, sztywna atmosfera, odpychający ludzie.

pracownik Nowy wpis

Żenada. Śmieszna stawka, odbieranie kelnerom napiwków - widocznie "góra" sądzi, że ludzie będą tam pracować za uśmiech i uścisk dłoni prezesa ;-) atmosfera toksyczna, spoufaleni pracownicy pomiatają nowymi, jednocześnie nieustannie rekrutując naiwnych i obiecując im cudowną atmosferę i godziwe zarobki.

kropka Nowy wpis

Nie polecam pracy w Mitsuro! Patrzą tylko na to żeby jak najwięcej pracownik pracował. Podwyżek zero. Pracujesz na etat robisz 1,5 etatu bo nie chcą zatrudnić dodatkowych osób. Więc lepiej jak jeden pracownik zrobi więcej oszczędność. Nadgodziny nie płatne, dają Tobie możliwość wcześniejszego wyjścia z pracy. Zastanówcie się 3x jeżeli chcecie podjąc tam prace.

Godziwastawkatonieluksus

Niestety pozytywnej opinii o pracy w sushi matii nie oferuję. Zabieganie jest normalne w gastronomii. Klienci tam są zazwyczaj cudowni. Atmosfera i ludzie którzy tam pracują - dramat. Rzucanie „nowej” na głęboką wodę „bo biegając się nauczy”, wieczne opierdzielanie, zero zrozumienia dla procesu nauki w nowej pracy. Wywyższanie się. Umowę zobaczyłam jak odchodziłam i przekonała mnie ze ten znój i gigantyczny stres nie był tego warty. Nie polecam.

Niewarto
@Godziwastawkatonieluksus

Stawka na umowie zlecenie wynosi 3zł mniej za godzinę niż ustalona ustawowo w 2018 roku stawka minimalna. Na rozmowie zachęcają wysokimi napiwkami, które są tak naprawdę dobrą wolą ludzi. W czasie nauki karty menu napiwków się nie dostaje, tylko idą one do kieszeni starszych kelnerek, mimo że wykonuje się za nich połowę roboty. Nie polecam tracić czasu na pracę tutaj. Więcej się zarobi w zachodnich "sieciówkach", które już na starcie proponują uczciwe stawki.

Krystyna
@Niewarto

Czy próbowaliście negocjować z szefostwem większą stawkę? Być może stawka jest zależna od doświadczenia, czy też pracowitości danej osoby? A może od czasu napisania Waszego komentarza stawka godzinowa uległa podwyższeniu? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Aplikowałeś do firmy Mitsuro Restaurants Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Mitsuro Restaurants Sp. z o.o. - Poznań

Mitsuro Restaurants Sp. z o.o.

Mitsuro Restaurants Sp. z o.o.