Opinie o Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. w Toruń

Mali Nowy wpis

Ponoć trzeba przebiedować okres próbny kiedy średnio będzie z kasą bo bez premii. No a dacie przykład ile już z premią złotych wyjdzie miesiecznie dla montera? I ciekawość bierze mnie czy ta próba to na umowie o prace bo jak wiemy lubią firmy lepić teraz zleceniówki nawet starym fachurom

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. jako Monter. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Employer Nowy wpis

Zapraszam do kontaktu z firmą. U źródła można dowiedzieć się najwięcej.

Olga Nowy wpis
@Employer

No ale jednak fajnie byłoby się coś dowiedzieć od ludzi tutaj, przecież po to jest to forum? Możesz mi powiedzieć coś o zarobkach, czy 4 tys da się wyciągnąć do ręki? To taka kwota, która by zaspokoiła moje potrzeby finansowe ;)

Janusz Nowy wpis
@Olga

Olga da rade zarobić :)

kiedyś tam robiłem

handlowcy mają ciężko Zal mi Rafała K który (usunięte przez administratora) najwiecej na to całe prezesostwo z (usunięte przez administratora) wysrane... monterzy mają lepiej. handlowcy to RYWAL RHC i to pod nich są podpięci z filtrowentylacją którą sprzedają w pakiecie. Prezesi to (usunięte przez administratora) ogólnie ale to chyba jak wszędzie. Stapfa nie stać na podwyżki bedzie was na minimalnej trzymał az umrzecie :D W koncu jesteście tylko KOSZTEM dla niego :D

@kiedyś tam robiłem

Czyli gdzie uderzać do firmy, na handlowca? Jeśli biora bez doświadczenia. Bo na prezesa to raczej nie da rady :D

elko
@Łucja

jesteś botem nie gadam z tobą :V

Z tego co piszecie firma warta uwagi - terminowe płatności, na niezłym poziomie. Podpowiedzcie proszę czy delegacje tylko w kraju czy wyjazdy również zagraniczne się zdarzają?

Rozmowę kwalifikacyjną w Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Monter instalacji wentylacyjnych?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Łucja

Cześć, pisaliście że praca nie jest ciężka, tylko pensje średnie, ale w sumie jak się człowiek nie narobi to chyba ok? To ile tam się realnie wyciągnie teraz?

Frqp87

Ile zarabiają handlowcy?

Łucja

Bardzo interesują mnie aktualne warunki zatrudnienia w pracy monterów w firmie Platforma Filtrowentylacyjna, tj. jaka jest wysokość wynagrodzenia, jak wyglądają premie i na jaką umowę pracownicy są zatrudniani na start. Może ktoś wie i mógłby odpowiedzieć? Dziękuję.

Wiechu
@Łucja

Zarobki na okresie próbnym są mocno średnie ze wględu na brak premii, wszyscy to przechodzą, jak ktoś przetrwa te 3 miesiące to zdecydowanie zostaje na lata. Jest to firma monterska a nie budowlana co uważam za plus, wszyscy są zatrudnieni na umowach o pracę, żadnych "lewizn", co tez jest plusem. Praca praktycznie co tydzień gdzie indziej, co można uznać za plus, ale w delegacji co można uznać za minus - jak kto lubi, oczywiści można by więcej zarabiać, ale to już każdego indywiduana sprawa, jak wynegocjuje z szefem.

Patrycja

@platformer a ile mniej więcej takiej premii miesięcznej można dostać ?

Czym Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Platformer

Jesli chodzi o dodatki maja premie miesieczne/kwartalne. Karta multi sport czesciowo dofinansowana. Sfinansują Ci kursy jesli takowych potrzebujesz ale musisz podpisać lojalke

Platformer

Poniekąd daje takie szanse ale nie ma określonej ścieżki Kariery

Mikołaj

Czy firma daje szanse na awans ?

FugoFago

Co pan tu robi, pan należy do innej spółki, która jest zarejestrowana w Lublinie.

Norman

Jakieś podpowiedzi o rekrutacji, atmosferze i zarobkach byłyby mile widziane.

Mnietek

Praca dla monterow w delegacjach... zazwyczaj od poniedzialku do piatku czasami jakas sobota wpadnie ale raczej rzadko. Jesli chodzi o plusy to w miare dobre hotele ktore wynajmuje sam brygadzista... na budowie rzadzi brygadzista i nie stoi z batem. praca nie jest bardzo ciezka... jesli chodzi o minusy: Czekanie na material na budowie czesto nie ma go na czas... praca w delegacji, ale to moze byc plus. Kasa uzalezniona od premii... ilosci robot zrobionych w miesiacu, nigdy nie wiadomo ile sie zarobi Moje sugestie dla Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o.: Wieksza decyzyjnosc dla kierownictwa Lubię atmosferę w Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. za: Mloda kadra

Januszek

Praca w delegacjach lecz nie jest zle... praca nie jest w sumie ciezka, czesto duza czesc pracy zajmuja dojazdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o.
  • Polna 140 B
    87-100 Toruń

Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o.