Opinie o Incredit Sp. z o.o. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Incredit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Incredit Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incredit Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Incredit Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracodawca Nowy wpis

Pracownicy administracyjni rozpoczynają pracę między 8.00 a 9.00. Pracownicy operacyjni mają ustalany grafik, który jest ogłaszany nie później niż tydzień przed rozpoczęciem nowego miesiąca. Wówczas rozpoczynają pracę w godzinach od 7.00 do 13.00. Prowadzimy również grafik preferencji. Na jego podstawie Koordynator Zespołu ustala harmonogram pracy z uwzględnieniem próśb pracowników, na tyle ile jest to możliwe. :)

Czy pracownicy Incredit Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pracodawca Nowy wpis

Oczywiście! Bardzo cenimy sobie czas spędzany razem, nie tylko przy codziennej pracy. Dwa razy w roku organizujemy większe imprezy- letnią i świąteczną. Oprócz tego spotykamy się przy wspólnych grach sportowych, lunchu, celebrujemy w biurze małe i duże sukcesy. Jesteśmy zespołem, który lubi spędzać ze sobą miło czas. ????

Czy Incredit Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jeśli Kandydat lub Kandydatka spełnia nasze oczekiwania zgodne z prowadzoną rekrutacją to oczywiście jest możliwość zatrudnienia studentów.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Incredit Sp. z o.o.?

Zawsze zapewniamy niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, które mogą się nieznacznie różnić w zależności od zajmowanego stanowiska. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta są to m.in.: komputer, słuchawki, myszka, wygodne krzesło.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Incredit Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy Incredit Sp. z o.o.?

nicky

największe plusy to na pewno szeroka oferta benefitów dla pracowników np karta ztm, czy wolne na urodziny, fajne imprezy i luźny i przyjazny klimat wewnątrz firmy

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Incredit Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Tak, zatrudniamy również studentów ????. Pomyślne przejście procesu rekrutacji zależy od spełniania wymagań zawartych w danym ogłoszeniu, tj. posiadanych kompetencji, doświadczenia i posiadanego lub zdobywanego wykształcenia. Jeżeli chodzi o współpracę w ramach staży i praktyk wakacyjnych, to na ten moment, nie mamy programu praktyk i nie przyjmujemy studentów na staże.

Aga

Forma krzak. Z rrso 130 %. Parabank. Za najniższa krajowa na zlecaniu trzeba pracować. Nie wiem czy ktoś by chciał pracować w podejrzanej firmie pożyczkowej i dostawać wynagrodzenie z głupoty innych (kto bierze pożyczkę w podejrzanym miejscu?).

@Aga

Pani Agnieszko, podane przez Panią informacje nie są prawdziwie – nie mamy w naszym Zespole nikogo, kto otrzymywałby wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej. Działamy na rynku polskim od 2013 roku. Jesteśmy firmą pożyczkową należącą do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Zawsze na bieżąco dostosowujemy się do najnowszych regulacji prawnych i działamy wyłącznie zgodnie z literą prawa. Czynnie współpracujemy z BIK S.A. (Biurem Informacji Kredytowej), Biurem Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Rejestrem Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowym Rejestrem Długów BIG S.A oraz European Union Credit, prowadzonego przez UAB "EUROPE INFO GROUP". Biorąc pod uwagę powyższe, pragniemy uspokoić Panią, że naszymi Klientami są Osoby z dobrą historią kredytową.

Aga
@HR

Czyli kary od UOKiK są normalne tak? Bo chyba mi się nie wydaje (usunięte przez administratora) Co do najniższej krajowej to widziałam umowę pewnej osoby pracującej na kalwaryjskiej 51 w Krakowie 18,30 zł na umówię zlecenie. Żenada nie firma.

@Aga

Pani Agnieszko, przytoczony przez Panią adres wskazuje na to, że doszło do nieporozumienia i zostaliśmy przez Panią uznani za inną firmę, która ma rzeczywiście dość podobną do naszej nazwę. My jesteśmy firmą InCredit, nasza siedziba od początku istnienia ma siedzibę w Warszawie i nigdy nie mieliśmy oddziału w Krakowie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Incredit Sp. z o.o.?

Neutralna

Wszystko zależy od działu. W niektórych działach managerowie są w porządku tak jak Księgowość, windykacja czy marketing. Wszystko jednak zależy od głównych osób zarządzających A Tu już nie jest tak kolorowo.

Czy Incredit Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Urlop wypoczynkowy zawsze ustalałem ze swoim przełożonym i nigdy nie miałem z tym problemu.

Pracownica

Tak, zawsze mamy umowę o pracę

Co jaki okres czasu w Incredit Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

HR

To zależy ale firma w sposób szczegółowy reguluje te kwestie w wewnętrznych zasadach dostępnych dla Pracowników.

Agnieszka

Bardzo dobra lokalizacja, w centrum (przy M2). Umowa o pracę i konkurencyjne zarobki. Poza standardowymi benefitami, fajne "atrakcje" w ciągu dnia pracy (można się na chwilę oderwać od codziennych zadań). Zespół jest sympatyczny i przede wszystkim pomocny.

• Jak się pracuje w Incredit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Incredit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incredit Sp. z o.o.?

Incredit Sp. z o.o.

Incredit Sp. z o.o.