Opinie o Manicure Express Beauty Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Manicure Express Beauty Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Manicure Express Beauty Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manicure Express Beauty Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik Nowy wpis

Żądamy wypłaty w terminie!!!!!!!!!! Jeśli firmę nie stać na pracowników niech więcej nie zatrudnia(usunięte przez administratora). To jest wyzysk, brak poszanowania pracownika!!!!! Jeśli ktoś nie dostaje wyplaty na czas albo pracuje jak na etacie mając zlecenie ZFLASZAJCIE SIĘ!!! trzeba zrobić z tym porządek

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Manicure Express Beauty Sp. z o.o. w mieście Warszawa, bo nie zamieszczacie nic o nich, a nie wiemy jak u nich z pracą jest.

PRACOWNIK Nowy wpis

DRAMATYCZNIE, CIAGLE CISNIENIE ZEBY ROBIC JAK NAJWIEKSZE OBROTY, BRUDNE NIESTERYLIZOWANE NARZEDZIA,, (usunięte przez administratora)

kaka Nowy wpis
@PRACOWNIK

narzedzia wielorazowego użytku !!! brak autoklawu w jednym z punktów!!

Klientka Nowy wpis

Dzień dobry, Byłam w ubiegłym tygodniu na manicure w jednym z punktów Państwa marki - być może franczyzowym (Galeria Łódzka) i szczerze mówiąc byłam w szoku patrząc jak wyglada wyspa. Ostatni raz byłam w tym miejscu kilka miesięcy temu i było zupełnie inaczej były wystawki z lakierami, kremami... Na punkcie było kilka dziewczyn do obsługi, już z daleka widać było, że jest ruch. Lakiery i lampy były dobrej jakości. Całość wyglądała profesjonalnie. To co zobaczyłam podczas ostatniej wizyty bardzo mnie zdziwiło. Puste białe stanowisko ze źle dobraną wysokością, które nie jest wygodne ani dla klientki, ani dla osoby stylizującej paznokcie, brak jakichkolwiek wystawek z produktami, stoisko wyglądające po prostu biednie i niezachęcająco. Obsługiwała mnie natomiast bardzo, bardzo miła Pani. Widać ze miała wiedzę i doświadczenie, ale jak się okazało nie mogła wykonać wszystkich stylizacji, bo nie miała czym. Tak, jak się okazało Panie pracujące na tym punkcie nie otrzymują od pracodawcy narzędzi, którymi mogłyby wykonywać fajne i modne stylizacje! Brak nawet kopytek do skórek!!! Pomyślałam sobie, że to jakiś żart. Odwiedziłam już kilka Waszych punktów i czegoś takiego jeszcze nie widziałam, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy stylizacja paznokci jest bardzo ważnym elementem wizerunku. Postanowiłam do Was napisać, bo pomyślałam sobie, że być może nie wiecie o tej sytuacji, ale jeżeli wiecie to po prostu wstyd. Mieć tak fajnych pracowników i ich nie szanować, wstyd!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Manicure Express Beauty Sp. z o.o. - Warszawa

Manicure Express Beauty Sp. z o.o.
  • Bełdan 4
    02-626 Warszawa

Manicure Express Beauty Sp. z o.o.