Opinie o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Husaria Sp. z o.o. Sp.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Husaria Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Jeko

Zamówiłem na stronie sklepu Husaria buty sportowe Air Max 90 (zamówienie nr 15322). W dniu 9 stycznia br. został dokonany przelew w kwocie 353,80 zł. W dniu 11 stycznia br. wysłałem do sklepu prośbę o podanie numeru przesyłki i nazwy firmy kurierskiej. w dniu dzisiejszym otrzymałem e-maila z którego wynika, że nie ma takiego zamówienia w sklepie. Wygląda na to, że w firmie tej panuje totalny bałagan lub jest to firma fasadowa, która (usunięte przez administratora) klientów. Nie zostawię tej sprawy i na razie wysłałem bankowe potwierdzenie przelewu za zamówienie. Czekam na odpowiedź.

@Jeko

Czytam Twój wpis i serdecznie Ci gratuluję wygrania głównej nagrody, którą jest tytuł noworocznego dzbana :D

Kajka

Zupełnie nie polecam! Nie kupujcie tam! (usunięte przez administratora) Na stronie napisane wysyłka 2-4 dni, w rzeczywiści 30 dni czekania i nic, przestrzegam!!! Brak kontaktu ze sprzedającym, dopiero po informacji, że idę z tą sprawą na policję zaczęli się odzywać! UWAŻAJCIE!

Nikoś

Witam serdecznie wszystkich naiwniaków, którzy chcieli zaoszczędzić 300-400 zł i są tak naiwni, że dali się nabrać na te wszystkie pseudo sklepy internetowe tej spółki prawa handlowego. Otóż muszę przyznać wprost, że czytam wasze komentarze częstokroć z niedowierzaniem i zastanawiam się jak można być aż tak durnym. Na pierwszy rzut oka widać, że produkty oferowane przez tą spółkę nie są i nie mogą być oryginalnym produktem. Poza tym poważnie te ich pseudo sklepy internetowe nie wzbudzały waszych podejrzeń? Przecież to pachnie wałkiem na kilometr! :) Nie jest mi was absolutnie żal:) Zamiast uprzednio sprawdzić spółkę w KRS oraz jej powiązania, poczytać opinię w internetach, pewnie myśleliście, że trafiła się wam świetna okazja za połowę ceny katalogowej oryginalnego produktu. Cholera ... ależ to polskie :):):)

Nikoś

Szczerze? Grzeję mnie to, czy jest Ci mnie żal,czy też nie. Wiesz dlaczego? Ponieważ na osobowościach takich jak Ty, buduje się w nieuczciwy sposób kapitalizm :) Jesteś wyłącznie żywym przykładem, że ludzie w tych czasach zaprzestają nieustannie racjonalnie myśleć. Rzucasz się niczym pchła na kołnierzu wskazując, że rzekomo nie wolno mi bądź nie powinienem oficjalnie określać tutaj własnego zdania, podczas gdy "wolność słowa" jest jednym z moich/naszych podstawowych praw. Zatem jeśli posiadasz ból prawnej części ciała z powodu wyrażania mojej opinii, przy najbliższej nadarzającej się okazji poproś w aptece o maść na ból doopy, ponieważ niezależnie od tego, czy Ci się to podoba,czy też nie, będę korzystać z przysługującej mi "wolności słowa oraz opinii" :)

@Nikoś

Kolego Nikosiu, nie pisałem, że Ci nie wolno. Czytaj uważnie a nie filozofujesz ;)

@Nikoś

ale co tak agresywnie i nie miło spokojnie złość piękności szkodzi

@.

Złość? Jaka złość!? Przecież ja mam dzięki wam tutaj istny kabaret :))

Olga

Tak z ciekawości to wiadomo coś na temat pracy w firmie? pytam, bo klienci stale się skarżą na niezgodności dotyczące zamówień itp., ciekawa jestem jak praca przy obsłudze tego tak właściwie wygląda i ile mogliby za to teraz płacić. ktoś pracuje i napisze?

Czy rekrutacja na stanowisko Praca ogólnobudowlana w firmie Husaria Sp. z o.o. Sp.K. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Padk

Omijać tą firmę z daleka Zero kontaktu , nie odpisują na maila, nie odbierają telefonu. Jedyne wyjście to zgłaszać do https://konkurencja.uokik.gov.pl/zglos-naruszenie/ następnie do Urząd Kontroli Skarbowej. Bierność i odpuszczanie takiej firmie , która zupełnie nie reaguje na problemy swoich klientów prowadzi jedynie do jeszcze większego nadużywania . Firma Husaria reprezentowana przez Agatę Lewandowską https://rejestr.io/osoby/51609/agata-lewandowska , https://aleo.com/pl/firma/husaria-sp-z-oo-spk-kr , posiadają inne sklepy sprzedające szajs za który nie biorą żadnej odpowiedzialności. Firma nastawiona wyłącznie na zysk , nic więcej ich nie interesuje .

Klient

Przestrzegam przed tymi LUDŹMI. Zanim zamówicie czytajcie komentarze

Olga

Uważajcie - podrobione buty. Czekacie na zamówienie miesiąc, przychodzi zły rozmiar, a kiedy prosicie o zwrot - pieniędzy na koncie brak.

Natalia 1015
@Olga

Olga mi udało się odzyskać pieniądze po 2 dniach miałam zwrot, ale dziennie wysyłałam po 20 meili do nich.

@Natalia 1015

20? One były o tej samej treści? Co w nich było?

@Natalia 1015

Ja powiedziałam że nie odeśle butów dopóki nie odeślą mi najpierw kasy bo oni to robią celowo . Co za (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) . Mogę wiedzieć co pisała Pani w tych emailach

Aga
@Natalia 1015

Mam podobną sytuację. Na jaki adres odeslalas zakupione rzeczy?

Aga

Mój syn kupił buty ale są za małe. Na jaki adres odsłaliscie rzeczy? Adres nadawcy na paczce to adres punktu przesylkowego w Bielsko-Białej.

monx

(usunięte przez administratora) - brak kontaktu, brak butów, a jeśli przyjdą po miesiącach od zamówienia sa to nielegalne rozpadające sie podróbki! ze tez żaden urząd jeszcze nie do nich nie dobrał sneakfreak.pl to jeden z ich sklepów ale każdy wyglada tak samo - nie nie dajcie oszukać

Czy ktokolwiek odzyskał pieniądze za zwrot?

Edith

Kochani ta firma to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Zakupiłam buty dla syna za 400 zł. Po dwóch tygodniach złożyłam mailem reklamację, dołączyłam zdjęcia ( zaczęła wychodzić pleśń na przodzie i zaczęły cuchnąć wilgocią. Zaznaczam, że buty nie były nawet noszone podczas deszczu i nie xostaly niczym zalane. A oni mi odpisują : "Przesyłam zdjęcia do działu reklamacji, proszę o kontakt w piątek, powinna być decyzja reklamacyjna." Więc odezwałam się w piątek, a oni mi odpisują : " Witam serdecznie Reklamacja Pani została odrzucona. Niestety nie stwierdziliśmy wad materiałowych, które mogłyby samoistnie przyczynić się do takich przebarwień. Jest to efekt działania zewnętrznego. --- Pozdrawiamy Obuwie-online.pl

Janek

No dziwna firma. Aż się dziwię, że w XXI wieku można jeszcze taka działalność prowadzić nie obawiając się konsekwencji. Jak czytam te opinie to szok i niedowierzanie. Moje buty mają przyjść w poniedziałek ( teoretycznie). Ale chyba ich nie odbiorę. Raczej na pewno

Bartek

Złodzieje oszuści zamówiłem buty otrzymałem jakieś (usunięte przez administratora)kazali odesłać wyślą te które trzeba nie odbierają przesyłki od kuriera zerowy kontakt 400zl w plecy to są zwykłe szmat.... Odradzam zakupy u tych (usunięte przez administratora) Chętnie zgadzam się z kimś i uwadze tych (usunięte przez administratora)może jakiś masowy pozew ?

Ela
@Bartek

Zgłosiłeś to na policji?

kora
@Bartek

ja zamówiłam u nich buty przyszły mi dwa różne rozmiary zapłaciłam kurierowi 357 zł co mam teraz zrobić jechać tam osobiście bo do Krakowa mak blisko?

@kora

Jak blisko to ja bym tak zrobiła, przynajmniej wszystko szybko pójdzie, oby, bo po komentarzach byłabym jednak sceptyczna. Podjedziesz?

@kora

Witam czy była Pani tam na miejscu ? Udało się odzyskać pieniądze ?

Ja zamówiłam buty w grudniu. Przyszły dziś zgodne z zamówieniem.

werozes

u mnie 9 stycznia zostały wysłane buty więc zaczekam do 18 lutego -sklep greatshoes

Agata

Dzięki prawie się dałam nabrać

Gdybym wiedziała...

Czyli po, miesiącu od zamówienia? Pytam bo po 2 dniach od zapłaty zmienili mi status na wysłane.

@Gdybym wiedziała...

Może teraz lepiej działają? Daj znać kiedy przyjdzie

Nelcia

Syn zamówił buty nie mając pojęcia o tych opiniach. Gdy ja przeczytałam opinie to się zorientowałam ,że zrobił błąd zamawiając od nich buty. Syn zrobił przelew za buty. Nie chcieliśmy ryzykować po tych opiniach co to za buty przyjdą i czy w ogóle przyjdą.Syn napisał do firmy email,że rezygnuje z zakupu butów i prosi o zwrot pieniędzy. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu pieniądze trafiły po 2 dniach spowrotem na konto.

Ela

Zamówiłam buty na obuwie-online 7 czerwca. Syn mnie poprosił bo miał urodziny i znalazł ich stronę. Przeczuwałam, oryginałów nie kupuje bo kwota była zbyt niska 365 zł. Do tej pory nie mam ani butów ani pieniędzy. Pisałam kilka maili o zwrot pieniędzy ale odpisują, że nie mogą bo opłacili zamówienie, którego ja nadal nie otrzymałam. Napisałam im, że według prawa konsumenckiego przysługuje mi odstąpienie od umowy skoro oni się z niej nie wywiązali i cisza.

Janusz Stawski

Ja oddałem sprawe do kancelarii jednak miałem trochę większą kwote bo 2,5tyś i powiedzielli mi, że to minimalna kwota za którą mogą podziałać, i podziałali bo odzyskali dla mnie tą kase więc fajnie, jak ktoś też ma trochę więcej do odzyskania to polecam kontakt pod numer: 516 328 185

@Janusz Stawski

Ciekawa jestem czy ktoś z tej firmy dzwonił tu może? Bo zastanawia mnie czy są jeszcze jakieś problemy czy jednak każdy już ma to za sobą?

witam pisze o tej firmie z krakowa zamowilem buty za pobraniem rozmiar 43,przyszla paczka pudelko ok dobry rozmiar a w srodku buty rozmiar 45,napisalem kilka maili na jeden odpisali zebym odeslal z numerem konta na ktory maja mi zwrocic pieniadze, poniewaz zorientowalem sie ze podrobki, odeslalem paczke z kartka z numerem konta paczka doszla do niech w piatek dzis jest wtorek a na koncie pusto, co robic w takiej sytuacji, (usunięte przez administratora)

kuba

zgłosił pan sprawę na policję? wczoraj zamówiłem buty nie przeczytałem opinii na ich temat, jutro będę rozmawiać z adwokatem może uda się odzyskać pieniądze, w ciągu dwóch dnii dodam wpis z meilem na którym będę zbierał osoby poszkodowane.

Kat
@kuba

Witam czy coś dało się ustalić również zostałam. (usunięte przez administratora)

gajda
@kuba

rowniez chciałbym zglosić sprawę bo podobnie zostałem oszukany

Wąsowska Karolina

Napisz do mnie, proszę wasowska.karolina22@gmail.com Podejrzewam, że ta sama firma nas (usunięte przez administratora). Mi wysłali znoszone buty fila, a na dodatek podróbki. U mnie nawet pudełko nie było oryginalne. Oni się upierają, że buty wysłali oryginalne I że to ja chcę teraz pieniądze wyłudzić i, że na pewno podmieniłam buty...

Magda

Dzień dobry, czy otrzymał Pan zwrot pieniędzy? Zamówiłam buty i jeszcze nie otrzymałam ale napewno będę zwracać, stąd pytanie

Dominik
@Magda

Witam. Mnie też oszukali. 1,5 miesiąca buty idą i dojść nie mogą. Czy zgłaszała Pani sprawe na policję?

Klient

My kupiliśmy buty i natychmiast je odesłaliśmy. Kasa do nas nie wróciła od ponad półtora miesiąca. Na maile nie odpowiadają, pieniędzy nie możemy się doprosić. Buty to chińska podróba co dokładnie udokumentowaliśmy na zdjęciach i wraz z dokumentacją zakupu i zawiadomieniem o wyłudzaniu pieniędzy złożyliśmy na Policji. Po pierwsze za sprzedaż podrabianych produktów oraz za nie zwrócenie pieniędzy. Z rozmowy wynikało że nie jesteśmy pierwsi.

Wiktoria
@Klient

Policja co na to wszystko?

Magda
@Klient

Dzień dobry czy udało się otrzymać zwrot pieniędzy?

Michelle

I just ordered shoes from Wear4you. Can someone please tell me if they’ve ever bought from them and if they actually deliver the shoes because I’ve made a payment and they haven’t emailed back about whether when they will deliver. Someone please kindly let me know what I can do going forward with getting a refund.

@Michelle

Hello, The Wear4You company is FAKE. They trade counterfeit goods from CHINA. You have to be patient . Shipment of goods up to 40 days. Regards

@Klient85

But do they deliver?

@Klient85

At this point I don’t care about the shoe being fake but I need to know if my money will be sent back if my shoe is not delivered or not

@Michelle

Maybe yes maybe no. It is different with it ... as I read here on the forum ... You have to be patient ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Husaria Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Husaria Sp. z o.o. Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Lipska 57/36
    30-721 Kraków