Opinie o Greatshoes (Husaria Sp. z o.o. Sp.K.) w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Husaria Sp. z o.o. Sp.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Husaria Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Gucio

Określa się tę firmę w krs-ie, jako pośrednika w obrocie towarami. No ale żeby biznes się kręcił, pewnie odbywa się to przez jakąś stronę internetową. Kto wie, jaką i jakie są warunki pracy, tych, którzy decydują się tu podjąć zatrudnienie? Pracując przy realizacji zamówień, ile można zarobić?

Wika

Wow, widzę, ze tu jest dość dużo głosów od klientów, ale nie widzę info od pracowników. Widziałam od nich ogłoszenia o pracy od zaraz, ale nie podane było stanowisko. Wiecie, o jakie stanowisko chodziło, dla kogo to była rekrutacja internetowa? Może do obsługi klienta, skoro tutaj tak wiele osób ma problemy z tym, co odbierają od firmy?

Pięć stron takich samych wpisów. Wszystko od klientów, w taki, czy inny sposób niezadowolonych z zakupów. Według KRS spółka jest zarejestrowana od 2019 r. i działa w zakresie pośredniczenia w sprzedaży towarów. Zastanawia mnie jednak przez jaką witrynę wystawiają towary i kto zajmuje się realizacją zamówień? Czemu pracownicy, ilu by ich tam nie było, nic tu nie piszą, ani o zarobkach, ani o przeszkoleniu, ani o charakterze oraz ilości zadań?

Anna K.

Wczoraj zamiast kalendarzy Dior dostałam trampki białe. Zapłaciłam za to 450zl!! Proszę o informację w jaki sposób odzyskać pieniądze?

Czy rekrutacja na stanowisko Praca ogólnobudowlana w firmie Husaria Sp. z o.o. Sp.K. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
SYLWIA

(usunięte przez administratora) Nic nie zamawiajcie. Zamówiłam obuwie dla syna . Przysłali mi jakieś trampki za 20 zlotych. Jeszcze na dodatek nie ten rozmiar. Straciłam 260 złotych. Wysłałam maila, zero odpowiedzi. Pierwszego odczytali, kolejnych już niestety nie .

Katarzyna
@SYLWIA

Proszę wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru z wyznaczeniem dla nich terminu zwrotu pieniędzy. Zgodnie z prawem nie musi Pani podawać przyczyny zwrotu. W przypadku braku zwrotu kosztów proszę zgłosić sprawę do uokik i na policję a także do CERT. Zostaną im zablokowane wszystkie dzialające strony internetowe. Dzialają w ten sposób od wielu lat ponieważ nikt najwyraźniej tego procederu nie zglasza.

Anaoli
@Katarzyna

Ale ja też mam taką sytuację i tam nie da się nic wysłać maile przychodzą z powrotem jako nie dostarczone do Chin

Może ktoś wie czy jeszcze mają pracę?? W lipcu mieli takie ogłoszenie dla pracowników budowy, to już wszystko zajęte? Mało tam w ogóle było napisane, co i jak, ale przede wszystkim to bym chciał wiedzieć, czy się zwolniło coś. Taka by rotacja była mała? No ciekawe.

Ruiet

Oszukali mnie . Wyslali jakis badziew. Stracilam 260 zl

Pomoc

Witam, czy ktoś otrzymał zwrot gotówki po 14dniach nadania zwrotu do Krakowa?

Bogna
@Pomoc

Na jaki adres mam wysłać zwrot butów?.na etykiecie jest wolin-pol HUSARII 22 05 230 KOBYŁKA?

Maria
@Bogna

Nie dowierzam, że też dałam się nabrać. Dostałam jakieś różowe chińskie adidasy, gdy zamawiałam sandały i workowata sukienkę za 250 zł. Mam 67 lat i nie wiem co z tym fantem zrobić ale nie zamierzam odpuścić. W srodku nie było żadnej faktury więc boję się ,że odsyłając poniosę tylko kolejne koszty

Grażyna
@Maria

Ja też dałam się nabrać na 210 zł.Zamiast pięknej torebki otrzymałam torbę na zakupy.Przesylka od Wolin Kobylka Husarii 22 dzwoniłam kilka razy zero odzewu. Gdzie kierować zwroty może ktoś wie?

szachciok@wp.pl
@Bogna

U mnie jest VIGERO firma na tym adresie, nie wiem co robić buty odesłać czy co bo nie są mi potrzebne, przysłali damskie i do tego dziecięce 38 roz

Basia
@Grażyna

Ja też dostałam kurtkę ale zupełnie inna niż zamówiłam boję się odesłać bo mogę nie odzyskać pieniędzy,tel nie odbierają wysłałam meila , porażka

Karola

Czym konkretnie zajmuje się działalność, jedni tu piszą, że szukają pracy w budowlance, a inni, coś o zamówieniach. Jeśli faktycznie to sklep internetowy to może szukacie kogoś do obsługi zamówień i wysyłek? Czy może to być praca na kilka godzin tygodniowo? Jak można dogadać się na początkową stawkę?

Regina

Przykro mi, ale ja również dałam się nabrać. Zamówiłam płaszcz ZARY, przyszło coś co nie nadaje się do niczego. Brak informacji jak to zwrócić, i jak odzyskać pieniądze. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Wiem, że naiwnością wiary w uczciwość był ten zakup, ale mam prawo odstąpienia od umowy, jeśli produkt jest bublem. Nie życzę tej firmie nic dobrego, bo podłość wraca i w końcu odpowiedzą przed prawem za (usunięte przez administratora)

Petji

Czas najwyższy firmę krzak zgłosić na policję za (usunięte przez administratora). Zamowiłam płaszcz zary przyszła szmata do mycia podłogi i na jaki adres mam ja odesłać ? Zgłaszam sprawę na policję !!!

Eliza

Dla mojego taty szukam info o pracy tutaj w sektorze budowalnym. Widziałam, że maksymalnie można zarobić 5000 zł brutto miesięcznie. Czy wiecie, czy ta pensja to jedyne co dostaje się miesięcznie? Czy jest tez premia jakaś? I widziałam, że nie mają wymagan, a jak ktoś ma doświadczenie to ta pensja rośnie np. do 7500 zł brutto?

paj

(usunięte przez administratora) omijać dalekim łukiem towar niezgodny z opisem.

Ostrzegam

Zamówiłam sweter islandzki. Pan, który pisze, że jesteśmy naiwni, myli się. Nie ma żadnej informacji o chińszczyźnie. Dopiero, gdy już kurier ma dostarczyć paczkę, podaje się... i tu zaskoczenie, nazwę nadawcy. To (usunięte przez administratora) Przyszła bluza szara męska z kapturem i w zbyt małym rozmiarze. Zapłaciłam 169 zł, w tym przesyłka.

Katarzyna

Sprawa dotyczy strony dilusso.com.pl ( smk sp zoo. o. )Czy zwracali Państwo towar pod adres wskazany na stronie tych (usunięte przez administratora) Rynek Dębicki 11/2 Krakow, pod którym mają zarejestrowanych kilka spółek. Ciekawa jestem czy odbierają zwroty. Czy udało się Panstwu otrzymać od nich pieniądze za zwrocony towar? Z góry dziękuję za odpowiedź.

szachciok@wp.pl

Kupiłem buty przez internet za pobraniem i dostałem całkiem inne Buty nie męskie tylko damskie i nie sportowe tylko mokasyny

Olgajps
@szachciok@wp.pl

Na jaki adres trzeba odesłać ? Bo mam ten sam problem

hada
@szachciok@wp.pl

Ja zamówiłam kurtkę a otrzymałam buty

corka
@szachciok@wp.pl

Ja też dostałam nie te buty co zamówiłam. nawet nie da się ich założyć na nogi. Dałam się nabrać jak dziecko. Co teraz zrobić? Iść na policję? żadnego rachunku , paragonu nic.

ania
@corka

kurcze też dałam się wrócić na 185 zł miały byc buty a przyszła jakąś bluza

MamamaN

Rzeczywiście mozna sie orientować ze to scam: 1.ceny ½ oryginalnej wartości 2. Opinie lub ich brak 3. Brak rozmiarowek proponowanych przez producentów typ 43 ½ czy 38 ¾

Jolanta

Kupiłam adidasy białe w tej firmie z (usunięte przez administratora) i dostałam czarne szmaciaki róż. 43 dla faceta. (usunięte przez administratora) ale ja zawsze powtarzam że karma wraca z podwójną mocą.

Agnieszka 7269

Witam,chcialam ostrzec przzakupem w tej firmie buty zakupione,wysłana kasa,zamówienie anulowane na zwrot kasy czekam ponad 2 m-ce i księgowość twierdzi że przelew wyszedł tylko pytanie gdzie i do której kieszeni trafił

Paulina

Kto się tam w sumie zajmuje tymi wspomnianymi reklamacjami, jest jakiś zespół ludzi wyznaczony do tego? Pracowałam przy zwrotach w innej firmie i tak pomyślałam, że może tu coś znajdę. Są wolne wakaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Husaria Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Husaria Sp. z o.o. Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Lipska 57/36
    30-721 Kraków