Opinie o Awp-Group Polen Sp. z o.o. w Bożejowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Awp-Group Polen Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awp-Group Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awp-Group Polen Sp. z o.o. w Bożejowice

Barbara Nowy wpis

Dobry wieczor, proszę państwa ja byłabym chętna do pracy jako ta pomoc kuchenna. Tylko że mi się coś pokazuje "ogłoszenie wygasło", nie potrzebują już? No jak jest inaczej i można próbować, to dajcie znać, jak w te święta płacą za pracę i czy każdy weekend jest pracujący, bo widziałam informacje, że tak.

Ktoś wie czy będą jeszcze aktualne rekrutacje w firmie? Widziałem na stronie, że ich ogłoszenia są z 2021 roku, więc nie wiem czy jeszcze da się aplikować. Atmosfera jest już coś lepsza od czasu opublikowania tych komentarzy? Wówczas oczekiwali min. 3 lat doświadczenia jako elektryk. Jaka stawka dla osób z takim stażem pracy?

Rozumiem, że mały kapitał zakładowy łączy się z niewielkimi wynagrodzeniami? Powiesz ile płacą? No i co jest nie tak z ich zarządzaniem? Masz na myśli, że niewiele dają od siebie pracownikowi z zakresu benefitów?

dzika brzoza Nowy wpis

Mały kapitał, to znaczy,że firma wydmuszka. Można ja zamknąć w ciagu paru dni, a firma odpowiada tylko do kwoty 5 tys. Firma, która dumnie ogłasza, że jest firmą międzynarodową z kapitałem ameryańskim, mieści sie obok farmy indyków. Jest znana w Bolesławcu jako firma problematyczna z problemem odnośnie płatności. Odnośnie zarządzania firmą, poczytaj opinie o dyrektorze. Ma opinie osoby bardzo toksycznej i mściwej, z tego jest znany. Firma zmieniła nazwę, to jednak nie pomogło w odbiorze jej na rynku. W Bolesławcu jest teraz bardzo dużo fajnych firm z dobrym wielomilionowym kapitałem.W Wykrotach również ich nie brakuje.

Razdwatrzy

Witam. Czy dalej jest tak źle jak piszą poprzednicy? Jaka panuje atmosfera w firmie?

Renata

Hej, na ich stronie znalazłam ogłoszenie na Inżyniera jakości. Czy ktoś mi jest w stanie napisać, czy jeśli u nich mile widziane jest znajomość AS9100 i Nadcap, to wiąże się to z wyższym wynagrodzeniem? Akurat to moja działka :) Dajcie też znać proszę, jeśli ktoś wie jakie są widełki płacowe u nich w firmie :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Awp-Group Polen Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
pszczola

(usunięte przez administratora)kierownika , wielkie ego i (usunięte przez administratora) az poraża , szukaja tumana fizola w kwalifikacjami po oxfordzie ...... smiech na sali i (usunięte przez administratora) nazwa firmy zmianiona na inna bo sie juz nie dalo wyzyc i splacac zobowiazan :) boja sie wszystkich na okolo bo biznesik ...... nie jest to firma od zera stworzaona albo w powiazania z zagranicznymi firmami, ,,,,,, wiec niema sie co tutaj czarowac ...... kazdy lata za kazdym

Robert

Firma beż żadnych standardow zarządzania, z dyrektorem o wielkim ego a braku podstawowej wiedzy o pracy z ludźmi. Brak rozwoju, ciągle krecenie się w kółko, bo przełożony ma kaprys. Nie polecam, że względu na bra stabilności, wyzwań i efektów pracy.

Paulina

jakis serwisant moze opisac prace w tym miejscu, jak jest naprawde? czy koledzy ktorzy pisali komentarze mają rację?

Misiek

Zmienili nazwę na Green source engineering, bo już kiepskie opinie się ciągnęły. Kapitał zakładowy znów 5 tysi. Szukają serwisantów, którzy będą jeździć po świecie i maszyny serwisować. Ciekawe tylko dlaczego w Polsce a nie w Stanach. Wymagania kosmiczne ale czy wynagrodzenie i traktowanie pracownika adekwatne do wymagań? Wątpię.

Kacper

@bolo a ty byłeś pracownikiem w tej firmie tak?

lida
@Kacper

A jakie to ma znaczenie czy był, czy nie był? Fakt jest faktem.

Natalia

Awp-Group Polen poszukuje do swojego zespołu programisty, chciałabym aplikować, ale nie jestem pewna czy spełniam wszystkie wymagania.. Czy ktoś z Was wie, czy trzeba mieć duże doświadczenie na tym stanowisku? Czy trzeba mieć wyższe wykształcenie kierunkowe? A może wystarczy posiadać odpowiedni certyfikat i umiejętności?

Bolo

Firma kogucik z o. o. Z kapitałem 5 tyś zł . https://rejestr.io/krs/630520/awp-group-polen Zamiast pomieszczeń - namioty i kontenery, które można w każdej chwili zwinąć. Lepiej 100 X się zastanowić zanim się tam pójdzie.

To firma jest ciagle na minusie jak piszą poniżej ?

Młoda, mała firma (ok. 4 lata) bez solidnej struktury zarządzania, ze słabym zespołem z przypadku, często bez doświadczenia! (usunięte przez administratora) Lepiej pracować gdzie indziej.

zadowolony

Firma młoda, a takim nie jest aktualnie lekko rozkręcać biznes. Mam nadzieję, że już wkrótce będzie tylko super bo teraz jest ok i w sumie to polecam pracę.

....
@zadowolony

Pewnie koleżanka księgowej, że taka zadowolona. Jaka młoda firma skoro oddziały po całym świecie. (usunięte przez administratora) piszesz!!!!! PS W MZGK też był taki co mobbing stosował na pracownikach i przyszła kryska na matyska więc i na waszą księgową przyjdzie czas :)

nina

Ponoć główna księgowa mobbing stosuje jak cholera a pracodawcy to się podoba. PIP na nich nasłać :(

Patryk

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Nic nie mogę znaleźć a interesuje mnie praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Awp-Group Polen Sp. z o.o. - Bożejowice

• Jak się pracuje w Awp-Group Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awp-Group Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Awp-Group Polen Sp. z o.o.
  • 47A
    59-700 Bożejowice
  • NIP: 6121858920 REGON: 365172008 KRS: 0000630520

Awp-Group Polen Sp. z o.o.