Opinie o Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Bogusia Nowy wpis

Ze względu na rozwój jakiś czas temu były dodawane ogłoszenia dla Serwisantów urządzeń dźwignicowych. Proszę mi napisać jakie zarobki teraz mogą przypadać na tym stanowisku. partner może by aplikował gdyby na nasz rejon też szukali

Administrator Nowy wpis

Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Ryc Nowy wpis

Juz maja gościa co handlował wcześniej mieszkaniami. Jednak plecy są ważne ;-)

Czy nowo zatrudnione osoby w Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

kleopatra Nowy wpis

tak

Wanda

Czy Abus Crane to dobre miejsce pracy dla tych osób, które bardzo chcą rozwijać się zawodowo? Bardzo proszę o szczegóły na temat tego, jakie opcje rozwoju oferuje pracodawca swoim pracownikom. O ile w ogóle jest taka możliwość w tej pracy. Mogą to być szkolenia czy możliwość awansu.

Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik magazynu - kompletacja zamówień. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Ajatollah

Co z tą firmą jest nie tak? Wysłałem cv na serwisanta i nawet nie zostało otwarte, a samo ogłoszenie ukazuje się już 3 raz.

Kennedy

Oddział w Gdańsku zgasił światło? Czy ktoś tam jeszcze pracuje?

Serwis
@Kennedy

Pracują w półmroku tylko we dwóch ha ha ha Zostali dzięki znaczącym podwyżkom nieadekwatnym do umiejętności ha haCzęsto wspierani przez firmy podwykonawcze.

Śledź
@Serwis

Jeżeli ten wpis zaleczył Twoje kompleksy, to gratuluję. Jesteś ludzkim zerem, ale to z pewnością wiesz.

Yesman
@Kennedy

Kk i tg prowadzą tam dalej nierówną walkę?

Bubu
@Śledź

Jaki bulwers...

joj
@Kennedy

co tam u dzikiego Karola?

Czy firma Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ttt

Tak, ale trzeba podpisać lojalkę

Aleksander
@Ttt

W wielu firmach atrakcyjne i kosztowne szkolenia wymagają podpisania umowy lojalnościowej. Czy możesz dodać na jak długo się ją podpisuje i czy zawiera także zakaz pracy u konkurencji na określony czas?

joj
@Aleksander

2 lata. tak.

SM LDZ

Składałem aplikacje do firmy, niestety nie zostałem zatrudniony a powodu niewystarczające wiedzy, ważne że otrzymałem informację zwrotną ale rozumie to będę podnosił dalej swoje umiejetnosci. Chciałbym napisać że rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bardzo profesjonalnie, sporo dowiedziałem się od firmie, widać że ludzie z pasją,i z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę. Może kiedyś jeszcze taka firmę spotkam bo na Polskim rynku mało już takich profesjonalnych pracodawców. Polecam pracodawcę. Firma. Dla. Której mógłbym się przeprowadzić z drugiego końca polski.

@SM LDZ

Wysyłanie informacji zwrotnej, to rzeczywiście profesjonalne zachowanie. Jeśli możesz, napisz coś więcej o rekrutacji do pracy w Abus. Jakie pytania Ci zadawali?

Prof. Miodek
@SM LDZ

Tej ortografii i interpunkcji czytać się nie da.

Witam jakie zarobki neto dla konserwatora suwnic

Hmm
@Nowy

A jakie bruto?

Montażysta

Zastanawiam się nad tym co trzeba mieć w głowie (albo czego w głowie brakuje) żeby pisać takie komentarze.Jak uczciwy człowiek ma jakiś problem do drugiego człowieka, to po prostu mu o tym mówi a nie chowa się pod dziwnymi nickami i udaje bohatera.Piszecie tutaj tylko źle o firmie,a większość jest tylko waszymi spostrzeżeniami które mało mają wspólnego z prawdą. Dlaczego nie napiszcie że w firmie wynagrodzenie jest zawsze na czas, nadgodziny są wypłacane, ubrania robocze i narzędzia mamy bardzo dobrej jakości, można korzystać z samochodów służbowych, jeśli jest potrzeba dnia wolnego to szefostwo nie robi żadnego problemu i stara się dostosować grafik i wiele jeszcze można napisać ...Żaden z was nie widzi nic dobrego???Chyba nigdy żaden z was nie podejmował pracy w innej firmie że piszecie tylko takie głupoty. Jesteście dupkami którym brakuje jaj.

W.
@Montażysta

Sam Pan nie ma jaj skoro nawet nie potrafił się Pan podpisać i jest Pan na tym samym poziomie co te "dupki" :) skoro benefity w postaci ubrań i aut są ważniejsze od atmosfery i dobre traktowania pracowników to gratuluję niskiego poziomiu wartości. Nie wszyscy mają te auta służbowe o których mowa a ubrania robocze które nie raz z powodu charakteru wykonywanej prace są często w różnym stanie trzeba prać w domu co przepraszam za określenie pralkę "syfi" i sami ich sobie Panowie nie piora więc ukłon w stronę żon. Są plusy pracy w tej firmie jednak coraz więcej pojawia się minusów.

maro
@W.

Moim zdaniem zwrot ubrania do firmy jest absurdem w momencie gdy ekipy są rozrzucane po całej Polsce … Ja sobie nie wyobrażam wysyłanie paczek z brudnym ubraniem a potem odbiór na poczcie itp. Może warto porozmawiać z pracodawcą o refundowaniu kosztów prania (faktura) Kolega wyżej nie podpisał się - jednak on nikogo nie atakuje więc to nie ma znaczenia czy występuje pod własnym nazwiskiem Gorzej gdy ktoś potrafi stawiać zarzuty i ukrywa się pod Nickiem ...

@maro

A jak to jest z tą atmosferą w Abus? Jak wyglądają ,w Twojej opinii, relacje między przełożonymi a pracownikami i między samymi pracownikami?

Głąb

(usunięte przez administratora) Zarobki od 3000 zł do 6500 zł

Abus

Polaczcie sie z Kone.... Demag sie polaczyl i z dnia na dzien.pol Kone... sie zwolnilo

Tomasz
@Abus

Z tego co udało mi się ustalić firma nie przewiduje żadnych fuzji. Masz jakieś informacje o warunkach zatrudnienia w Abus Crane Systems, którymi mógłbyś się podzielić? Nikt nie pisał jaki jest system wynagrodzeń. Liczę, że coś o nim napiszesz.

Serwisant

Witam mam takie pytanie, skąd technicy serwisu zaczynają pracę z biura w Gliwicach czy spod domu? , jak wygląda sprawa z samochodami służbowym?

Ciul
@Serwisant

Zazwyczaj z biura.

Teresa
@Ciul

Cieszę się, że odpowiedziałeś użytkownikowi @Serwisant - być może w jakimś stopniu pomogłeś mu w podjęciu decyzji o aplikowaniu do Abus Crane Systems Polska. Sam zapewne jesteś pracownikiem wspomnianej firmy i dlatego byłoby dobrze, jakbyś przedstawił nam ogólne warunki pracy w niej. Słyszałam, iż firma ta jest światowym liderem jakościowym wśród producentów suwnic, żurawi warsztatowych, wciągników i wciągarek linowych. Wiesz może, czy w takim miejscu zatrudniają osoby bez doświadczenia zawodowego w tożsamej branży?

Tomasz

Abus Crane Systems to świetna firma z ogromnym doświadczeniem w swojej branży, polecam pracę.

Okamoto

Nie jest dobrze!!!! Handlowcy płaszczą tyłki na fotelach i czekają na telefon od klienta!!! No chyba że realizują swoje pasje a na to zawsze mają czas!!!! Panowie koniec grania w pręta!!!! Brać się do roboty - ile można tak oszukiwać innych i przede wszystkim SIEBIE!!!!!!!

Biurokrata

Widzę że wcześniejszy mój wpis oraz parę innych niepochlebnych o firmie i szefie despocie oraz jego zausznikach zostało usuniętych. Sumienie szefa uspokojone ale niesmak wśród podwładnych pozostał. Wiadomo że nasze środowisko cechuje wysoki standard etyczny w życiu i w biznesie:) Co można było zobaczyć jak jednemu z nas podziękowano za pracę. Chaos organizacyjny się powiększył. Pochlebcy też coś napisali tylko po co? Pracy nie polecam, żadnych szkoleń, rozwoju itd ,itp .

Koko

W firmie funkcjonuje nepotyzm, co przekłada się na rażący brak kompetencji większości przełożonych i tzw. pracowników biurowych. Totalny brak organizacji i przede wszystkim komunikacji. Archaiczne metody zarządzania i raportowania. Co się z tym wiąże to stres dla konserwatorów i montażystów. Brak szkoleń i przede wszystkim podwyżek oraz możliwości szybkiego zawarcia umowy na czas nieokreślony. Z dnia na dzień dowiadujesz się co będziesz robić. Nie możesz sobie niczego zaplanować w życiu prywatnym. Brak perspektyw rozwoju zawodowego i finansowego. Nie polecam.

Keke
@Koko

Koko, analizując Twoje rozważania, dochodzę do wniosku że rodzice są rodzeństwem. To tłumaczy takie zachowanie.

Koko
@Keke

Ty też z kościółka?

Antykeke
@Keke

U ciebie nic lepiej, jak widze...

Paweł Terlecki

Długo zastanawiałem się nad publikacją poniższego wpisu, ale czasem człowiek musi … inaczej się udusi. Rozumiem, że niektórzy z Was mogą być rozgoryczeni – każdy ma do tego prawo. Ale nie mogę zgodzić się z tak negatywnym opiniowaniem firmy. Rozumiem, że oczekiwania rosną w miarę oswajania się z zastałą sytuacją - też tak mam. Rozumiem również, że nie ma idealnej firmy i nie będzie (wszyscy jesteśmy ludźmi). Natomiast nie rozumiem tak surowego osądu ludzi tworzących tę firmę. Wszyscy, a przynajmniej większość z nas, stara się pracować sumiennie, bo ma to wpływ na nasze rodziny (na rozwój firmy również) i nie prawdą jest opinia, że w firmie jest zła atmosfera. Wręcz przeciwnie. Oczywiście mam świadomość, że w pewnym momencie nadchodzi czas, gdzie coś nas uwiera w danym miejscu i jest to najlepszy moment do tego, aby spakować się i pójść dalej. Bez żalu, bez pretensji z nadzieją na dalszy rozwój. Tego wszystkiego Wam życzę. I naprawę, moją intencją nie jest krytyka kogokolwiek, tylko rzucenie pytania czy cała ta sytuacja jest potrzebna i komu tak naprawdę to służy, bo wydaje mi się, że nikt z tego niczego dobrego nie wynosi. A wzajemny szacunek buduje. Bardzo Was wszystkich proszę o przestanie publikowania tak negatywnych opinii. Na pewno kto miał wyciągnąć wnioski, już to zrobił – więcej tego typu treści nie trzeba. Bardzo Was o to proszę i również Dziękuję!

AdwokatDiabła

Jeśli chce się zostać pracownikiem tej firmy wystarczy: kłamać, oszukiwać, donosić na kolegów i włazić na każdym kroku szefowi (wszyscy wiemy gdzie). Jeśli ktoś nie posiada wyżej wymienionych umiejętności nie szkodzi, Pan MJ wszystkiego nauczy. Atmosfera oczyściłaby się gdyby zaczęto "proponować odejście" osobom trochę wyżej w hierarchii bo chyba zaczęto z niewłaściwej strony. Proponuję tym na górze zastanowić się nad tym jak traktują swoich bliźnich. "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3

Chrześcijanin

Chleba i igrzysk (czytaj podwyżek i integracji)okrzyk który wznosiło rzymskie pospólstwo. Kontakt z ludem był dla władcy okazją do poznania jego nastrojów jak również możliwością wpływania na jego opinię. Dla oczyszczenia atmosfery w firmie zaproponowano jednemu z maluczkich dobrowolne odejście ha ha . Chrześcijaństwo również zaczęło się od zbiorowego mordu na Jezusie Chrystusie w okresie ogromnych niepokojów społecznych i poczucia zagrożenia. Cytując Kajfasza "Lepiej zabić jednego, niż żeby wszyscy zginęli ". I tak na przyszłość dla wszystkich kandydatów do pracy w firmie i już pracujących "schlebianie przysparza przyjaciół a prawda wrogów "

Zostaw merytoryczną opinię o Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o. - Gliwice

Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o.
  • Gaudiego 20
    44-109 Gliwice

Abus Crane Systems Polska Sp. z o.o.