Opinie o 19E Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie 19E Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w 19E Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 19E Sp. z o.o. w Wrocław

toja Nowy wpis

Przepracowałam w 19E prawie rok i mimo wielu frustracji, dość mile wspominam ten czas. Miałam szczęście pracować w fajnym zespole pod okiem kierowniczki projektu, Oli M., którą szczerze podziwiam za ogarnianie tak wielu rzeczy (i osób) na raz. Mam wrażenie, że gdyby nie ona, nasz projekt rozłożyłby się po miesiącu i nic by z tego nie wyszło. Niestety bezpośredni przełożony, pan Szymon, nie wykazywał się takim rozgarnięciem. Wiele wymagał od zespołu, mimo że nie stanowił dla niego żadnego wsparcia (nawet wprowadzał więcej zamieszania). Opóźnienia w wypłatach sięgały kilku miesięcy, a frustracje związane z negocjacjami wynagrodzeń sięgały zenitu. Mimo większej ilości obowiązków i większej odpowiedzialności związanej z "awansem" i przerzucaniem ze stanowiska na stanowisko, wynagrodzenie się nie zmieniało, co więcej - malało ze względu na niejasne zasady rozliczeń (raz praca na akord, a raz na godziny, co nie było w ogóle adekwatne do charakteru wykonywanej pracy). Zupełnie nie opłacało się pokazywać, że potrafi się więcej, niż inni i jest się bardziej pracowitym, bo to właśnie największe lenie i krętacze niestety najlepiej na tym wychodzili. Mimo wszystko trafiłam tam na sympatycznych ludzi, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt i nie żałuję czasu spędzonego w 19E. Jednak nie wróciłabym tam, szkoda nerwów :) Podsumowując - to praca była praca idealna dla studentów, którzy chcą dorobić niewielkim wysiłkiem (bo praca nie była ciężka, jeżeli ogarniało się niezbędne programy), a przy tym bez parcia na zarobienie uczciwych pieniędzy.

Były pracownik Nowy wpis

Duża elastyczność i niezależność, miła atmosfera, terminowe wypłaty i szybki kontakt. Wypłata podzielona na dwie części 70% i 30% (jeśli robimy projekt na akord) lub 100% (jeśli na godziny). Pieniądze wypłacane w terminie, zaległe procenty również uregulowane wraz z ostatnią wypłatą po odejściu. Praca trochę monotonna i nudna ale na studia w sam raz. Nie można się do niczego przyczepić.

Bartek Nowy wpis

Dzień dobry. Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie 19E? Czy firma dba o pracowników? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Pozdrawiam Bartek

Czy 19E Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Michał Nowy wpis

Zdecydowanie umowa zlecenie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 19E Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Adaś

Poza pewnymi minusami typu: opóźnienia z wypłatami, praca na własnym komputerze jest też duży plus taki jak: praca zdalna można sobie w godzinach pracy dorobić

Natalia
@Adaś

A jak dokładnie wyglądają te opóźnienia z wypłatami? Czy często się zdarzają? Warto wiedzieć na co trzeba być przygotowanym przyjmując się do pracy w 19E. Wspomniałeś o możliwości zdalnej pracy i to będzie na pewno wielki plus dla niektórych.

Mikołaj
@Adaś

Tak jak już wcześniej wspomniano, wypłaty akordowe dzielone są na dwie części. Przeważnie 70% i 30%. Jeżeli chodzi o opóźnienia to 70% wypłacane jest około 10 dnia każdego miesiąca (można powiedzieć, że w terminie). Natomiast obiecywane jest, że wszystkie 30% z każdego miesiąca będą wypłacone razem po zakończeniu danego projektu. Obecnie opóźnienia z wypłaceniem tych 30% sięgają już prawie ROKU. Większość z pracowników, którym powinna zostać wypłacona ta część już nie pracuje w tej firmie.

Kamil
@Mikołaj

Czy udało Ci się w końcu doprosić o zaległe 30%? Czy to zawsze jest taka batalia, żeby otrzymać pieniądze z zeszłego roku? Nie ukrywam, że nie jesteś sam, a osób w podobnej sytuacji było i jest więcej. Postaram się bardziej szczegółowo opisać moje odczucia względem tej „firmy” niebawem.

@Kamil

Mi niestety dalej nie udało się doprosić zaległych 30%. Kwota zbiera się od ponad roku. Moje prośby są zbywane, a termin wypłaty ciagle przesuwany.. A jak sytuacja wyglada u was?

19E prowadzi zawsze kilka projektów. Za każdy odpowiedzialny jest kierownik. Przez niego powinna być stworzona instrukcja, mająca pomóc każdemu operatorowi wykonać dobrze swoje zadanie. W niektórych projektach tak nie było. Często operatorzy sami tworzyli własną instrukcje, na podstawie swoich doświadczeń, a później okazywało się że takie ustalenia są złe. Na czacie danego projektu były bardzo często pisane nowe ustalenia, które wielokrotnie nie trafiały do głównej instrukcji, a to prowadziło do jeszcze większego chaosu. Wielokrotnie byłam/byłem świadkiem publicznego poniżania, jak: krzyczenie na pracownika wśród innych za zrobienie błędu, pisanie na czacie grupowym jakim jest się złym pracownikiem i ile błędów popełnia. Jeżeli chodzi o wypłatę, to prawie nigdy nie jest ona w terminie i praktycznie za każdym razem trzeba pisać maile, że jest źle rachunek wyliczony. Należy podkreślić fakt, że większość pracowników to młode osoby i przede wszystkim studenci. To sprawia, że zespół projektu nigdy nie będzie stabilny, zwłaszcza jeżeli od studentów DZIENNYCH wymagane jest 24h pracy w tygodniu..

Firma zatrudnia studentów w celu oszukiwania pracowników w kwestiach wynagrodzenia. Odradzam gorąco pracy w tej firmie. Pozdrawiam, Andrzej

Szymon

Nie polecam zdecydowanie, problemy z wypłacaniem środków, praca na własnym sprzęcie.

Sergio

Wyzysk, presja, kombinatorstwo z wypłatami.

Operator

Płaca na akord i nacisk na wprowadzenie jak największej liczby danych i "wyrobienie normy". Dodatkowy nacisk kładziony jest również na poprawność danych. W skrócie: ma być szybko, dobrze, dokładnie i najlepiej jeszcze należy wyrobić normę - a tak się często po prostu nie da. Jeśli nie wyrobisz normy, wyrównania nie są płacone - trzeba się o nie wykłócać. Wtedy trzeba się przygotować na insynuowanie że jest się złym i niewydajnym pracownikiem. Rotacja pracowników wprowadzających dane jest bardzo duża - to mówi samo za siebie. Czasami można się poczuć niczym w call center. Szefostwo niby próbuje sprawiać pozory gry zespołowej i wprowadza niektóre elementy niczym w typowych korpo, ale tak naprawdę pozostaje głuche na liczne merytoryczne uwagi ze strony pracowników, które mogłyby poprawić organizację pracy i robi wszystko po swojemu. Po paru tygodniach można wyczuć że najważniejsze są tutaj pieniądze i to bynajmniej nie dla pracownika, a zysk dla firmy i prezesów. Bardzo wyraźna jest atmosfera ciągłej presji i napięcia. Jedynymi plusami są możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy (co wynika jednak z tego, że pracuje się na akord). Wypłaty są podzielone na dwie części, co otwiera pole do nadużyć. W skrócie: wyzysk, kombinatorstwo oraz presja pod płaszczykiem nowoczesnej i przyjaznej firmy. Nie polecam

Boniek

Nie polecam. Opóźnienia z wypłatami i kombinowactwo na każdym kroku.

Zostaw merytoryczną opinię o 19E Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 19E Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 19E Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 19E Sp. z o.o.?

19E Sp. z o.o.
  • Cypriana Kamila Norwida 9 lok. 2