Opinie o Weip Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Weip Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Weip Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weip Sp. z o.o. w Gdynia

Gdańszczanin

Dziękuję bardzo za pozytywnie rozpatrzoną reklamację. Brak biletu parkingowego, ale wysłane paragony ze sklepu poskutkowały pozytywnym rozpatrzeniem reklamacji. Czekam na zwrot uiszczonej opłaty. Jeszcze raz dziękuję za ludzkie podejście do klienta.

Gdynianin

Rozumiemy iż zostaliście zmuszeni do poprawnego rozpatrywania reklamacji przez urząd, który przypatruje się i nakazał wam zmianę w regulaminie czyli urząd UOKiK. Potwierdzenie macie na swojej stronie i na FB

@ pracodawca

uważajcie na parkingi weip bo (usunięte przez administratora)firma zaraz wlepi ci niesłusznie mandat omijajcie z daleka (usunięte przez administratora) i nie parkujcie na parkingu o tej nazwie@ pracodawca

Prawda
@@ pracodawca

Tak to jest Prawda, oni tylko szukają by mandat wpisać za spóźnienie się lub brak widocznego biletu a reklamacja to jakaś katorga. Właściciel to młody cwaniak. Dobrze, że UOKiK zajął się sprawą i teraz zwracają pieniądze. na ich FB i stronie widnieje Informacja, nakazali im umieścić info.

Znalazłem ofertę pracy dla kontrolera parkingowego przy szpitalu w Olesnie. Tłustym drukiem zaznaczone jedno z wymagań - status ucznia lub studenta. To znaczy, że to jest czynnik decydujący? Czy bez tego statusu nie ma co aplikować?

WEIP

Poszukujemy osoby ze statusem studenta, jednak zachęcamy do wysłania aplikacj

Malwa

Jak wygląda praca delegacyjna osoby zatrudnionej jako magazynier? Bo widziałam ofertę pracy i poza pensją płacą właśnie delegacje i nadgodziny. Czyli co, taki magazynie nie ma jednego magazynu, na którym pracuje, tylko jeździ po jakimś terenie i w różnych magazynach pracuje? I ile dostaje się za taką jedną delegację?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Weip Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Na olx trafiłem na ofertę pracy dla kontrolera parkingowego. Oferują umowę zlecenie, ale dopytam na wszelki wypadek. Czy umowa o pracę po okresie próbnym jest w ogóle możliwa? Do tego czytam, że wynagrodzenie na poziomie 3500-5500 zł brutto miesięcznie, plus prowizje. Jak dokładnie ten system działa, za co te prowizje się dostaje?

WEIP

Cześć, Na stanowisku kontrolera zazwyczaj jest wykonywanie działań w pełni samodzielne w różnych godzinach stąd bardzo rzadko oferujemy umowy o pracę. Premie zależą od dodatkowych zadań wychodzących poza zakres kontroli i serwisu (np. sprzątanie parkingu) oraz od poprawności wykonywanych kontroli (m. in. wezwania nie mogą być wystawiane komuś kto ma ważny bilet lub jest w trakcie jego zakupu oraz muszą mieć wykonaną odpowiednią dokumentację).

@WEIP

A jakie to są najczęściej godziny, można zauważyć jakąś regularność? Czy wykonywanie zadań dodatkowych jest dla osób chętnych czy mimo wszystko trzeba je wypełniać? Jak już mowa o premii, to jaki to są kwoty?

@WEIP

Odnośnie tych godzin to wcześniej trzeba się zdeklarować w jakich pasuje Nam pracować czy bardziej liczą się efekty pracy? Kto weryfikuje wykonanie tych zadań dodatkowych? Zanim kandydat podejmie pracę to ma wszystko pokazane, jak wykonywać całą dokumentację?

Naciągnięty na mandat
@WEIP

Właścicielu Weip proszę o więcej informacji na temat decyzji UOKiKu, ktoś o tym wspominał i czy faktycznie będziecie zwracać pieniądze za źle wystawione mandaty? Czy trzeba wam zapłacić za mandat? Czy rezygnujecie z postępowań egzekucyjnych. Czy potrzeba do was pisać o zwrot mandatu czy sami zwracacie i w jakim czasie? (usunięte przez administratora)

Darek

Faktycznie jest coś z Tym UOKiK.. Decyzja zapadła 29.12.2023r. Chyba będą musieli oddać wszystkie mandaty i mają zejść z drogi postepowania egzekucyjnego, mają od roku chyba 2020 robić zwroty. Muszą pozmieniać regulamin itp. Będą sprawdzani co roku przez UOKiK. Informacja jest już na ich stronie KRS, nakazali im również dać informację na swoim FB. itp.

BeZu

Szybka odpowiedź na wysłaną reklamację. Ludzkie podejście do sprawy. Polecam. Rzetelnie, szybko, sprawnie.

@BeZu

Cieszymy się, że nasza obsługa klienta Państwa zadowoliła. Życzymy miłego dnia!

Informują w ogłoszeniu, że poszukują energicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko magazyniera oraz osoby wykonującej montaże parkometrów na terenie Polski. Ogłoszenie brzmi - pracownik magazynowy. Od 5 do 6 tyś zł brutto do zarobienia. Mowa też jest o 2-3 dniowych wyjazdach. Wiecie jakiej jakości noclegi organizują i czy prócz wymienionego zakresu pensji są też i dodatki za taki, a nie inny system pracy?

WEIP sp. z o. o.

Oferowane noclegi są standardowe, samodzielnie wybierane przez pracowników w ramach określonej kwoty - zazwyczaj pozwala to na noclegi trzy gwiazdkowe. Pracownicy dostają prywatny pokój na wyłączność z łazienką, noclegi są w pełni opłacane przez naszą firmę. Podczas wyjazdów pracownikom przysługuje dieta na wyżywienie

AAA
@WEIP sp. z o. o.

A już chciałem pytać co z kuchnia. : ) a ile ta dieta tak na oko wychodzi? widziałem właśnie ze ze 2 dni temu wygasła oferta dla magazyniera właśnie. Czy te nabory będą jeszcze opcjonalne? I tak na marginesie od czego zależy stawka? Podano od 28 do 32 zł to tylko doświadczenie czy cos jeszcze?

@WEIP sp. z o. o.

Można wiedzieć w ile osób się mieszka, można sobie zastrzec, że chce się mieszkać samemu? Jeśli ktoś chciałby mieć lepszy nocleg to musi dopłacać we własnym zakresie czy w ogóle nie ma takiej możliwości?

Radom

Podjechałem na parking pod market i udałem się po zakup biletu do parkomatu. Wracając z biletem zauważyłem za wycieraczką mandat za parkowanie. Zgłosiłem reklamacje w tej sprawie przez podaną stronę internetową podanej na mandacie. Bardzo szybko dostałem odpowiedz. Reklamacja została pozytywnie rozpatrzona i mandat anulowany.

@Radom

Był jakiś kontakt z konsultantem? Bo bym chciał wiedzieć, czy i kogo przyjmują do tej obsługi? Mam doświadczenie w pracy z klientem i na tzw słuchawce. Więc zależy dużo, co by było na szkoleniu wdrożeniowym. Ale tu już bardziej pytanie do kogoś z firmy. Jeśli są tu więc pracownicy to napiszcie też, jakie relacje i jakie zarobki? Oby, jak najzdrowsze, a kasa, jak najwięcej? :D

@Radom

Cieszymy się, że byliśmy w stanie pozytywnie rozpatrzeć Pańską reklamację. Reklamacje rozpatrywane są przez naszych pracowników obsługi klienta

Grzegorz - klient

Moje opinia na temat tej dzialaności tej firmy na tą chwilę jest jak najgorsza. Niedawno mialem taką sytuację że wracając ze szpitala ( leczę się onkologicznie) musiałem pilnie zatrzymać się na pierwszym wolnym parkingu i skorzystać z toalety. Nie zwracałem uwagi na to czy to miejsce parkingowe w sobotę jest płatne czy nie. Była potrzeba chwili ze względów zdrowotnych. Wracając do samochodu , oczywiście mandat za brak biletu parkingowego, brak osoby z którą można byłoby normalnie porozmawiać. Złożyłem reklamacje. Po jakimś czasie osoba podpisująca się - pracownik obsługi klienta nr 097 – I. M, odmówił mi prawa do anulowania mandatu, nie zwracając wogóle uwagi na moje wyjaśnienia. Jestem rozczarowany takim podejściem do sprawy.

@Grzegorz - klient

Szanowny Kliencie, Rozumiemy, że sytuacje losowe i pilne potrzeby zdrowotne mogą czasem zmuszać do pilnego zatrzymania się na parkingu, niezależnie od opłat. Jednakże, zgodnie z regulaminem parkingu, bilet parkingowy powinien być pobrany niezwłocznie po wjeździe na teren parkingu. Brak biletu parkingowego może spowodować wystawienie mandatu, co stanowi część naszych procedur kontroli. Niestety, brak biletu parkingowego uniemożliwia nam pozytywne rozpatrzenie reklamacji. Proszę też pamiętać, że na wielu parkingach pierwsze 30 minut lub godzina postoju są darmowe - w takim wypadku również należy pobrać darmowy bilet w celach weryfikacji.

Grzegorz - klient
@WEIP

Gdybym mógł to zrobić to bym tak zrobił. Czy w waszej firmie ktoś wie co to jest choroba nowotworowa? czy wiecie co to jest pęknięta stomia? Mogę przesłać dokumentacje medyczną. Tylko po co. Wy i tak macie (usunięte przez administratora) Tak jak wasz pracownik parkingowy chowający się za krzakami, albo odpowiedz na moją prośbę dot. anulowania mandatu podpisaną jakimś tylko sobie znanym nickiem. Mam prawo do tego aby osoba która dała mi negatywną odp ws. anulowania mandatu podpisała się swoim imieniem i nazwiskiem. Łamiecie prawo robiąc zdjęcia wnętrza mojego samochodu bez mojej zgody A powoływanie się na art. prawne z 1964 roku to już przegięcie na całej lini. Taka rada , proszę przejrzeć akty prawne z czasów z przed drugiej wojny, może będą jeszcze bardziej korzystne dla Was. Tak czy inaczej kieruje sprawę do sądu.

Tosia

Mam pytanie w imieniu męża o etat magazyniera; w ofercie pracy podane są widełki stawki, co trzeba zrobić żeby załapać się na tę górną granicę? Ile kasy dostaje się za delegacje i jak długo maksymalnie trwa taki wyjazd?

@katarzyna

kupiłam bilet w parkometrze, zaznaczam , że bilon często wypada, zaparkowałem na placu dworcowym( duży ruch ) do parkometru dwa przejścia dla pieszych , tam gdzie stało moje auto , trwało to dwie minuty i mandat, nie potrafię latać …

@@katarzyna

Szanowna Pani, Chcielibyśmy podkreślić, że nasi kontrolerzy dokonują zdjęć parkomatów, aby sprawdzić, czy ktoś znajduje się w pobliżu parkomatu podczas dokonywania płatności. To standardowa procedura, która ma na celu zapobieganie (usunięte przez administratora) i upewnienie się, że opłaty są regulowane zgodnie z przepisami. Liczba parkometrów jest odpowiednio dostosowana do wielkości parkingu. Dodatkowo, warto wspomnieć, że istnieje możliwość zakupu biletu parkingowego za pośrednictwem aplikacji, co może znacząco ułatwić proces płacenia za postój. Daje to klientom większą elastyczność i umożliwia dokonywanie płatności bez konieczności szukania parkomatu. Mimo że sytuacje, podobne do Państwa opisanej, mogą być frustrujące, to rozważenie różnych opcji płatności i korzystanie z dostępnych narzędzi, takich jak aplikacje, może pomóc uniknąć podobnych trudności w przyszłości. Życzymy udanego dnia.

Znalazłem ofertę pracy na pracuj.pl - firma szuka magazyniera-montera i serwisanta parkometrów. Z jednej strony w ogłoszeniu jest mowa o sporadycznych, 2-3 dniowych wyjazdach na terenie całego kraju. Z drugiej, wynagrodzenie ma się składać z delegacji + premii (brak stałej podstawy?). Czy często zdarzają się takie delegacje? I ile czasu zajmuje w takim razie praca w magazynie?

Maciek

Dostałem mandat za brak biletu pomimo że ten bilet pobrałem tylko że wpadł mi pod szybę i nie było go widać. Złożyłem reklamacje i została rozpatrzona pozytywie

@Maciek

Cieszymy się, że Pana reklamacja została pozytywnie rozpatrzona. To dowodzi, że proces reklamacyjny może być skutecznym narzędziem do rozwiązania takich sytuacji i obrony swoich praw.

@poszkodowany

Firma w Gdyni w porządku ???? dostałam mandat ponieważ nie zostawiłam biletu za szybką, złożyłam reklamacje fachowa pomoc jak mam to zrobić i reklamacja została rozpatrzona pozytywnie bardzo dziękuje. Nauczyło mnie to czytać wszystko do końca

@@poszkodowany

Cieszymy się, że Pani sprawa została pozytywnie rozpatrzona. To ważne, że dowiedziała się Pani, jak ważne jest dokładne czytanie regulaminów i przepisów. Dzięki temu można bronić swoich praw i otrzymać sprawiedliwe rozpatrzenie sprawy.

Pacjent

Zal mi was,waszej chciwości i pazerności.Zerujecie na pacjentach pod szpitalami gdzie trudno ocenić czas wizyty lub zabiegu.Nie da się uciec z gabinetu lekarza bo akurat kończy się czas parkowania.Jakoś nie zwracacie za niewykorzystany czas.WSTYD

@Pacjent

Chcielibyśmy wyjaśnić kilka kwestii. Rozumiemy, że parking przy szpitalach i placówkach medycznych może być trudny, zwłaszcza w sytuacjach, gdy trudno przewidzieć czas trwania wizyty. Naszym celem jest ułatwienie dostępu do parkingu dla pacjentów i ich rodzin, a nie sprawianie dodatkowych trudności. Na każdym z naszym parkingów, również tych pod szpitalami, istnieje możliwość pobrania i użycia aplikacji mobilnej, za pomocą której można opłacić dokładny czas postoju, rejestrując czas wjazdu i wyjazdu z parkingu. Korzystając z aplikacji, klient nie ryzykuje przekroczenia czasu parkowania lub przepłacenia. Jeśli jest Pan/Pani w stanie dostarczyć więcej szczegółów dotyczących konkretnej sytuacji, byłyby to dla nas cenne wskazówki w kontekście poprawy naszych usług. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Pańskie doświadczenia.

W aktualnym ogłoszeniu na Kontrolera parkingowego - Chorzów - WEIP pogrubioną czcionką napisano o statusie ucznia / studenta. Czy więc bez tego nie otrzymam tej pracy? Chciałbym też wiedzieć, czy to może być praca na cały etat i czy po jakimś czasie można przejść w firmie na inne stanowiska? Aktualnie napisano o 50 - 70 h w miesiącu, płatnych po 26 zł / h. Nie napisano też, jaka umowa i czy to kwota brutto, czy netto?

WEIP

W zależności od lokalizacji, preferencje i oczekiwania wobec przyszłych pracowników mogą się różnić. W związku z tym, należy skontaktować się w sprawie konkretnego ogłoszenia, aby uzyskać odpowiedź. W przypadku Chorzowa na tą chwilę potrzebna jest osoba na pół etatu i nie będzie możliwości zmiany na inne stanowisko bezpośrednio w tej lokalizacji. Wynagrodzenie jest kwotą brutto, do którego dochodzą ewentualne dodatki lub premie.

WEIP

Dziękujemy za wyrażenie opinii na temat naszej firmy. Szanujemy Pańską opinię i chcielibyśmy wyjaśnić niektóre kwestie, które poruszyłeś. Przede wszystkim, chcielibyśmy podkreślić, że jako firma parkingowa staramy się przestrzegać obowiązujących przepisów prawa oraz działać w sposób uczciwy wobec naszych klientów. Jeśli istnieją obawy co do naszych praktyk lub naruszenia przepisów, jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i chętni do ich rozważenia. Jeśli chodzi o kwestię informowania konsumentów o konieczności zamieszczenia biletu parkingowego za przednią szybą samochodu, należyta informacja znajduje się zarówno w regulaminach parkingów, jak i na wydrukowanych biletach. Znaleźć ją można również na znakach przy sklepach oraz na parkometrach. W przypadku zbierania danych osobowych, zapewniamy, że robimy to zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Naszym celem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i prywatności danych naszych klientów. Co więcej, firma WEIP jest regularnie kontrolowana przez instytucje państwowe, takie jak rzecznicy miejscy, czy UOKiK, które nigdy nie zgłosiły żadnych zastrzeżeń w temacie informowania o konieczności zostawiania biletów za szybą samochodu czy też pobieranych danych w przypadku reklamacji. Dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania lub uwagi, prosimy o kontakt, jesteśmy do Pańskiej dyspozycji.

Ryszard

Na parkingu w Radomiu przy dworcu PKP prywatny parking firmy WEIP oznakowany jest zwykłym znakiem parkingu, nawet bez informacji, że to parking płatny. Znak stoi na szczęście przy parkometrze, więc można wywnioskować, że parking mimo wszystko płatny. Na parkometrze logo SkyCash i mobiParking, więc sięgam po telefon, wczytuję Radom - bo jestem tam przejazdem - i uruchamiam płatność. Po powrocie z peronu zastaję niespodziankę - wezwanie do wniesienia opłaty dodatkowej, bo jak się okazuje zaparkowałem na prywatnym parkingu firmy WEIP (nawet nie piszą co ten skrót oznacza). Zadzwoniłem od razu pod wskazany numer telefonu, gdzie się się dowiedziałem, że jakiekolwiek reklamacje są przyjmowane jedynie przez Internet. Po powrocie do domu i zapłaceniu 120 zł. chciałem jednak złożyć reklamację, bo czuję się (usunięte przez administratora) przez właściciela parkingu, ale okazało się, że po wpisaniu w formularzu numeru rejestracyjnego pojazdu i i numeru wezwania wystawionego przez kontrolera ukazuje się jedynie strona z informacją: Błąd serwera w aplikacji "/", a pod spodem: Błąd uruchomieniowy. Gratuluję takiego traktowania klientów. Jak najdalej od takich naciągaczy. Wygląda na to, że znacznie korzystniej jest opłacić pracownika, który stojąc za przysłowiowym rogiem czeka tylko, komu wypisać blankiet z opłatą dodatkową, niż czytelnie oznakować parking, by nie było żadnej wątpliwości, że kierowca się znalazł na prywatnym (usunięte przez administratora) jakiejś firmy o wątpliwej - jak się okazuje - reputacji. Wygląda na to, że pieniędzy nie odzyskam, ale mam nadzieję, że albo wreszcie firma zacznie być poważnym podmiotem gospodarczym, czego z całego serca życzę, albo jak najszybciej zniknie z przestrzeni publicznej, by nie żerować na kierowcach, którzy nie z własnej winy pozbawiani są kasy, bo nie dość skrupulatnie dociekają na każdym kroku czyje jest miejsce parkingowe gdzie stawiają samochód i komu w związku z tym należy uiszczać odpowiednią opłatę. Z poważaniem Ryszard

@Ryszard

Panie Ryszardzie, Rzeczywiście mieliśmy od przez ostatnie 3 dni błąd formularza do reklamacji. Formularz już działa. Reklamacje można do nas składać przez różne kanały komunikacji - np. poprzez maila - bok@weip.pl. Stąd może Pan wysłać do nas reklamację tak jak Panu najwygodniej. Parking na wjeździe i przy parkomatach jest oznaczony pod literką P "parking płatny 24h / 7 dni". Przy parkomatach oraz na wjeździe są znaki wskazujące aplikacje z jakich można skorzystać do opłacenia parkingu - aplikacje skycash, mobiparking, epark, mpay, anypark. Zaraz pod tym znakiem jest kolejny informujący: NAZWA PARKINGU W APLIKACJI: Radom - Plac Dworcowy 2 - WEIP Taką też nazwę parkingu należy wybrać w aplikacji. Jeśli wybrał Pan ten parking nie powinien otrzymać Pan opłaty dodatkowej. Jeżeli mimo wszystko otrzymał Pan opłatę prosimy o kontakt z nami w celu wyjaśnienia sprawy. Dziękujemy :)

Niepełnosprawny
@Ryszard

Przy Modzianowskiej w Radomiu wszedlem na 5min do sklepu. Po powrocie kara. Goscia nie moglem znalezc bo sie gdzies schowal. Odwolania nie idzie wyslac bo strona staje na numerze kary i koniec. Nie zaplace zobacze co sie stanie

Mumin1980

Tata zapomniał pobrać bilet i dostał wezwanie do zapłaty w odpowiedzi wysłałem paragon ze sklepu za dokonane w tym czasie zakupy. Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. Super Dziękuję w imieniu Taty

@Mumin1980

Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszej obsługi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Weip Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Weip Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Weip Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weip Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 15 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Weip Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 135 ocen.
  • Długa 21
    81-622 Gdynia