Opinie o Clever Logistic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Clever Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Clever Logistic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clever Logistic Sp. z o.o. w Warszawa

eke Nowy wpis

czy dalej firma rekrutuje?

Anonimowo Nowy wpis

Pracuję w Clever Logistic już kilka lat. Firmę cenię za dobrą atmosferę pracy i stałą możliwość rozwoju. Jest bardzo dynamicznie, dużo się dzieje, sporo spraw jest na już i często wszystko na raz. Jak to w logistyce. Myślę, że nasz „specjalista ds finansowo-administracyjnych” powinien lubić i rozumieć taką prędkość i stały ruch, a jednocześnie umieć nas , czyli resztę pracowników dopilnować dokumentacyjnie, czasem pospieszyć, czasem o czymś przypomnieć, czasem coś policzyć, bywa, że poprawić nasze błędy. Kto lubi finanse, porządkowanie, dopilnowywanie, liczenie, a jednocześnie rozumie dynamizm naszej branży - powinien śmiało aplikować :)

Anonimowo

Jestem po rozmowie na stanowisko „specjalista ds finansowo-administracyjnych” i muszę przyznać, ze bardziej nieprofesjonalnej rozmowy w życiu nie miałam. Już na początku rozmowy pani która prowadziła rekrutacje powiedziała, ze to jest któraś rozmowa dzisiaj i wszystko jej się myli, nawet nie pamięta o co się mnie pytała 15 min temu. Potem padło pytanie dlaczego nie chce się rozwijać w finansach w firmie w której obecnie pracuję. Odpowiedziałam, ze na ten moment nie ma wolnych stanowisk, i tez nie mamy dużej rotacji pracowników, dlatego nie mogę czekać az zwolni sie miejsce dla mnie. Na co usłyszałam, cytat:”gdyby była pani gwiazdą to by znaleźli dla pani miejsce”. Oczywiście pomijając fakt ze troszkę inaczej to działa w dużych firmach, to taki komentarz był zupełnie nie na miejscu. Dodatkowo, podczas rozmowy usłyszałam, ze wyglądam na perfekcjonistkę i pewnie mi się dobrze mieszka w Polsce z uwagi na to ze tutaj wszystko jest takie zgodne z prawem. Nie wiem jaki był cel tej rozmowy - zniechęcić kandydata? Jeśli tak to to się w 100% udało :)

eeeee
@Anonimowo

Czy to prawda? Właśnie składałem CV.... ale po takim wpisie już mi się nie chce iść na rozmowe

Anonimowo Nowy wpis
@eeeee

Niestety to prawda. Gdybym wiedziała ze tak to będzie wyglądało to za nic w życiu bym nie poszła i nie straciłabym 1 godz swojego życia.

Pracownik Nowy wpis
@Anonimowo

Myślę, ze cel tej rozmowy poznać osobę która aplikuje na stanowisko i na wstępie sprawdzić czy pasuje do naszego zespołu czy nie, a nie męczyć się później w kiepskiej atmosferze. To, że osoba prowadząca coś tam zapomniała i szczerze powiedziała, że jest zmęczona to tak u nas jest, porostu jesteśmy tu wszyscy szczerzy i otwarci. Tak samo jeśli padła kontrowersyjna wypowiedź, może był w tym jakiś cel, np. sprawdzić jak kandydat zareaguje na to. W każdym razie rozmowa kwalifikacyjna to nie zaproszenie na herbatkę z uśmieszkami a próba poznania kandydata w jak najkrótszym czasie. Pracuje w tej firmie już kilka lat i największym jej atutem uważam jest atmosfera i idealnie dobrani pracownicy z którymi fajnie się pracuje i można na nich polegać.

gosc

Czy są jakieś nowe oferty?

@gosc

Aktualnie trwa jeszcze rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. finansowo-administracyjnych

Czy po rozmowie w Clever Logistic Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Vladi

Czy dalej szukacie pracowników? Jestem chętny do pracy ale nie wiem czy opłaca się aplikować?

@Vladi

Zawsze warto korzystać z możliwości, od Pana już zależy czy warto poświęcić czas na wysłanie aplikacji.

Dzień dobry. Istnieje problem z wgraniem pliku CV: "Wgrany plik jest nie poprawny, prosimy spróbować ponownie".

Proszę przesłać bezpośrednio na praca@cleverlogistic.pl

nickname

Jaki język panuje w biurze podczas pracy?

@nickname

polski, rosyjski. Nie da się określić przeważającego języka.

Pierwsza umowa jest na "zlecenie" czy umowa o prace? Na jaki okres jest zawierana pierwsza współpraca?

@Tomek

umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce

chętny

W jaki sposób przebiega rekrutacja? Czy jest ona w innym języku niż Polski?

@chętny

Rekrutacja jest prowadzona po polsku i rosyjsku, od razu sprawdzamy znajomość języka.

Witam, jaki poziom języka rosyjskiego jest wymagany żeby zacząć u Państwa pracę?

@Zainteresowany

Dzień dobry, Wymagamy poziomu komunikatywnego - silne B2. wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. To znaczy taka osoba jest w stanie porozumieć się z rosyjskojęzycznymi Klientami, Kontrahentami, Przewoźnikami, itd. Kontakt z j. rosyjskim jest codzienny, nie chodzi tu o sporadyczną rozmowę przez telefon. Pozdrawiam.

Magda

Czy firma ma ciekawy pakiet socjalny?

Zostaw merytoryczną opinię o Clever Logistic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Clever Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clever Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clever Logistic Sp. z o.o.?

Clever Logistic Sp. z o.o.
  • Kłopotowskiego 22
    03-717 Warszawa

Clever Logistic Sp. z o.o.