Opinie o Inter Poland Sp. z o.o. w Białe Błota

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Inter Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Poland Sp. z o.o. w Białe Błota

Wypłata 21 zastanówcie się czy warto czekać miesiąc na wypłatę umowa lecenia albo działalność komuś się to kalkuluje mi nie

też praacownik, ale inne firmy Nowy wpis
@pracownik

a ile chciałeś czekać na wypłatę , po tygodniu ??? wszyscy płacą po miesiącu, z tego co wiem tam nikt nie pracuje na własnej działalności - tylko umowa o o pracę, żadnych "śmieciówek" , chyba jesteś jakiś dziwny gość , albo tak napisałeś po złości bo coś (usunięte przez administratora)

Adam Kukliński Nowy wpis

Firma nie zna zasad działalności handlowej i polskiego prawa gospodarczego. Hubert Ceglarski czyli tzw "prezes" aka dziad Hubertus uważa że może jednostronnie zerwać zawartą umowę transakcji handlowych bez konsekwencji.

Andrzej Guzowski Nowy wpis

Firma stosuje nieetyczne i nieuczciwe metody aby wywierać naciski na swoich kontrahentów w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. NIE POLECAM

Pracownik Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) najgłebsze (usunięte przez administratora) wszystkie firmy płacą 10 ale nie tu czekasz do 21 firma beznadziejna strata czasu na nich.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Inter Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

w tej firmie nigdy nie bedzie kierowców nikt nie bedzie czekał do 21 na wypłate

maxel

nie ma się do czego czepiać, firma jak firma, bywały gorsze gdzie pracowałem, tutaj kilka ładnych miesięcy - jazda w dystrybucji - codziennie byłem w domu, auta sprawne, nie było żadnych awarii, mają to na bieżaco serwisowane na własnej firmie, wiadomo , że wszelkie problemy czy awarie trzeba zgłaszać i nie ma problemu, ludzie bzdury wypisują o jakiś szrotach...śmiech..., oby każdy tak dbał o samochody jak o swoje to nie ma problemu, ale różnie to bywa wśród kierowców , wiadomo, ogólnie co mogę dodać, dla mnie OK, rewelacji nie ma jak nigdzie , ale spoko, ja poszedłem na zestaw "chłodnię" bo lepsze pieniądze i to tyle

Kaziu
@maxel

no i to jest opinia, a nie jakieś tam...firma "ch..j" czy coś takiego, mieli ostatnio ogłoszenie i dlatego czytam opinie o nich, czytam opinie zawsze na gowork-u zanim pójdę do pracy, i takie bzdury co niektórzy wypisują , że nie chce się tego czytać, ostatnio kolega co pracuje w takiej firmie w Bydgoszczy kilka osób "zajechało" gościa w komentarzach , że najgorszy, że nie płaci, itd...a to wcale nie prawda, kolega mówił mi, że kierowcy kradli paliwo, i co najlepsze towar , który wozili, dobre, co ? a później jak ich szef zwolnił to pojechali z nim w internecie, tak czy owak pisać bezkarnie może sobie każdy i na każdego, takie prawo...pozdrawiam wszystkich czytających , Kaziu

Arek

Auta to szroty Sama spedycja, punkty, trasy ok Wypłaty wiecznie spóźnione . Trzeba było się przypominać. Wiadomo najniższa reszta pod stołem. Pozytywne komentarze sam sobie tu pisze

Bartosz
@Arek

Nie jest dobrym rozwiązaniem godzenie się na wypłaty pod stołem, to też jest strata dla pracownika a o swoje trzeba walczyć!

Ilona
@Arek

O ile przeważnie wypłaty się spóźniają? Przypominanie się jest niestety uciążliwe...

Kaziu
@Bartosz

Chyba Ci się firmy pomyliły...ha,ha, ludzie bzdury wypisują, no tak, ale internet wszystko przyjmie...pracowałem tam kiedyś (ponad rok temu) i myślę o powrocie do tej firmy bo miałem blisko do pracy, a teraz gdzie aktualnie pracuję to na początku obiecanki a później samo życie. Także wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ogólnie Inter-Poland jak większość firm bez większych zastrzeżeń, ale nie ma co narzekać, można gorzej trafić :-)

Antoni
@Kaziu

Skoro tak dobrze ci się pracowało to czemu odszedłeś? Zarobki były dobre czy jednak niewystarczające? Chętnie dowiem się jak płacili.

Potter
@Antoni

Nie płacą źle ale zawsze można zarobić lepiej.

Tadek niejadek

pracowałem u nich teraz żałuję że wyjechałem za granicę do pracy, ale juz za późno bo tutaj mam całą rodzinę i tak dalej..ale firma spoko, jeździłem w lokalnej dystrybucji i powiem że super robota, spokojna i pewna praca, a pracy max. 8-9 godzin było , nieraz nawet po 5-6 godzin , zależało od trasy, a pensja stała i nie ma przeginania czasu jazdy itd...auta różne, ale na bieżąco serwisowane i nie było nigdy żadnej awarii w trasie, gorąco polecam bo pracowałem i widziałem

Antoni
@Tadek niejadek

No to ciekawe że tak dobrze piszesz firmie z której odszedłeś. Jak sam wiesz w transporcie często się zdarza naginanie czasu pracy, więc to duży plus, że firma przestrzegała norm. Nie napisałeś nic o wypłatach. Wyjechałeś do pracy za granicę bo chciałeś więcej zarobić? Na jakim poziomie były tu wypłaty?

Jak dla mnie porazka

Inter Poland wstyd puszczać takie szorty na kraj pod normalna spedycję bo pod tą samą spedycja jeżdżą normalne auta Ps. Wstyd kręcić palze na parkingach tymi autami lepiej po krzakach a auta na inspekcje działają jak płachta na byka

luk
@Jak dla mnie porazka

chyba firmy ci się pomyliły...:-) , albo coś z tobą nie tak, znam tą firmę i bzdury wypisujesz

Sławo

Normalna firma, pracuję u nich od niedawna , ale wszystko OK. Oby tak było dalej, na razie po kilku miesiącach bez uwag. W gorszych firmach pracowałem i tutaj jak na razie jest spoko. Nie wiem dokładnie jaką mają ilość samochodów, ale mała firma chyba coś koło 8-10 samochodów. Samochody na bieżąco serwisowane, wyposażone we wszystko co potrzeba, a szef normalny gość, śmiało mogę polecić, ale teraz chyba nikogo nie potrzebują. Słyszałem, że mają powiększać flotę ciężarówek w najbliższym czasie.

Norbert

Może macie wiedzę czy teraz kogoś potrzebują i warto złożyć cv? Na jaką umowę można liczyć?

Todi

Pracowałem przez kilka miesięcy, firma jak każda inna, nie jest źle- można polecić, w gorszych pracowałem i tutaj nie ma się czego czepiać, jeżdżą tylko lokalnie i po Polsce , auta różne zależy jak kierowcy dbają i zgłaszają jakieś usterki , mają swojego mechanika na miejscu i ogarnia zaraz tematy, ale to zależy od zainteresowania kierowcy i dbaniem o to czym jeździ, ja zrezygnowałem ze względu na wyjazd do pracy za granicę, rozstaliśmy się w zgodzie i bez problemów wróciłbym do pracy bo tutaj ( w Norwegii) różnie bywa....nie można palić za sobą mostów :-) Pozdrawiam

antoś

normalna firma , co się czepiać, kasa jest , warunki jak w uzgodnionej umowie, ludzie, ogarnijcie się ! co Wy oczekujecie ? każdy pracuje po kilka miesięcy u pracodawcy i szuka nie wiadomo czego...mają jasne warunki dla pracowników , i takich co pracują po kilka lat u nich i bez uwag, ale każdy ma swoje wnioski i doświadczenia...

Jak wygląda praca u nich w firmie Inter Poland Sp. z o.o. w miejscowości Białe Błota? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Gamer

Firma prowadzana przez dziada Hubertusa, najniższa krajowa reszta pod stołem a na koniec pracy dał wypłatę 1800 a umawiane 3500. Zwykły (usunięte przez administratora) żeby tu więcej obraźliwych słów które się rzucają na usta nie dodac. Mam nadzieję, że karma wróci. Sprzęt ( auta, widłak) wołający o pomstę do nieba, ale jeździ chociaż cos. Jeszcze raz dziad tfuuu

inter
@Gamer

czekam na więcej informacji...a na dziada Hubertusa najwięcej...mój prawnik już sie nie nie może doczekać, zobaczymy co dalej wyjdzie z tej tak zwanej potyczki" i i co dalej wyjdzie, i kto to tak bez podania imienia i i nazwiska nie podał danych, , sprawa dokończy się w sądzie zgodnie z prawem, gwarantuję i zaznaczam , że "Gamer" odpowie przed sądem w Bydgoszczy i

aklan

wszystko spoko, jeździłem, auta jak na Polskę trasa OK, wypłata na czas, szef normalny, co się czepiać, nie ma co, , normalna firma jak dla mnie,jak każda inna., zależy kto to co lubi i i co oczekuje, ale OK -kierowcy pracują po w większości po ponad kilka lat każdy, to o coś świadczy ...mają stałe zlecenia i dobrą pracę co więcej oczekiwać, najważjieżjsze ,że płacą i kasa się zgadza dla kierowcy, a ci co kręcą nie mają szans bo mają GPS i wszystko widzą... dla mnie OK, i koniec tematu, , przepracowałem 10 lat w UK i tutaj warunki podobne, płaca mniejsza , ale na miiejscu i , i normalna jak na Polskę,

Mick

Auta starsze, ale nie jest źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Poland Sp. z o.o. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Inter Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Poland Sp. z o.o.
  • Asfaltowa 6