Opinie o KBR Poland Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KBR Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KBR Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KBR Poland Sp. z o.o. w Kwidzyn

Olga

Was chyba inflacja nie dotyczy, że zajmujecie się wszystkim, tylko nie zarobkami? Ostatnio rok temu elektryk podawał kwoty, potem nikt. Mąż chce startować na spawacza TIG, ale nie wiemy, ile u Was płacą. Ktoś się ustosunkuje?

@Łucja

Premia jest wszędzie taka sama raz jest raz je nie ma orzez pol roku i sibie nadrabiaj . A nadgodziny wystarczy wejść na fb i poczytać komentarze pod profilem firmy np dali życzenia wielkanocne a ludzie dziękujemy znów osobno bez rodzin ;)) także tego ;)

Da radę jeszcze się zatrudnić jako Pomiarowiec? Coś mi tu pokazuje, że oferta wygasła 3 mies temu, ale no nie wiem. Jak coś jakby się okazało, że jeszcze można się przyjąć, to też bym chciał wiedzieć, jakie są godziny (usunięte przez administratora) dokładnie i jak sprawa ma się z nadgodzinami, bo nie ma tam szczegółów takich.

Zainteresowany Nowy wpis

Masz rację. Najniższa krajowa to norma w kbr. Płacą ledwo ponad nią i szczycą się dyplomami fair play. Chyba tylko w biurach to pasuje. Jeszcze teraz mają problemy z rozliczeniem podatków swoich pracowników. Coś tam śmierdzi kombinowaniem. Skarbówka powinna to sprawdzić.

Hanna Nowy wpis
@Zainteresowany

A co z podatkami jest nie tak? Skoro jesteś zainteresowany pracą, to skąd masz taką wiedzę wewnętrzną o sytuacji w firmie? W PL nawet pracownik z reguły nie śledzi opłacania składek, tylko PIT-11 dostaje raz w roku.

Piszesz, że firma jest cienka, ale to właśnie przez 'zaprzyjaźniony' zarząd czy coś innego na to wpływa? Jeśli są błędy w podatkach, to nie ma ich przypadkiem w wynagrodzeniach? Zgadza się zawsze i nie ma opóźnień?

No właśnie się nie zgadza. Pracownicy muszą płacić do skarbówki po kilka tysięcy zapomnianego inienaliczonego podatku.I nikt z zarządu nie jest odpowiedzialny .Obciach tylko w urzędzie skarbowym i płacić.

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy KBR Poland Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Geodeta. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Czy kandydat na stanowisko Kontroler Jakości w firmie KBR Poland Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Ktoś pisał ze na 2023 była podwyżka 15 procent, liczycie ze będzie na 2024 znowu planowana podwyżka ? Jest oferta na spawacza i w sumie wszystkie wymagania spełniam ale jednak żadnych benefitów nie wypisali i jestem ciekawy czy może ktoś tu z pracowników mi je wypisze ??

Olga

@Olga

Teoretycznie dostanie 4000 netto

@Kris

Masakra żeby spawacz w tych czasach zarabiał 4 tys ..wstyd ,firma renomowana ,ludzie na wyjazdach zagranicznych robią za najniższą i zero diety . Jedni zapiepszaja a innymi kieszenie napychają i człowieka mają za nic,

Katarzyna
@Kris

Teoretycznie? A w praktyce jak to wygląda? :) A jeśli uprawnienia są i TIG i MAG? Można liczyć na wyższe wynagrodzenie? Orientujesz się może czy aktualnie firma potrzebuje spawaczy? Jak tam ci się podoba, jesteś zadowolony z reszty warunków? Kierownictwo i atmosfera ok? Umowa o pracę jest? Trochę dużo pytań, ale mój tata szuka pracy.

@Katarzyna

Atmosfera i ludzie to same kolesiostwo obrabianie za plecami klamanie na kazdym kroku ponizanie ze jestes gorszym od innych . Z kim trzymasz tak masz. Uprawnienia spoko więcej będziesz robić a stawki nie są konkurencyjne na rynku. Są inne firmy które więcej już proponują. Mieliśmy podwyżkę 15 procent w tym roku ale powiem Ci ze to i tak nic. Premie zabiorą nadgodzinami na niektórych działach nadrobisz. Oni nie są dla Ciebie lecz Ty dla nich. Masz uprawnienia szukaj innej firmy.

@Katarzyna

Tata jak nie lubi stresu to firma nie dla niego. Jak jest dobrym człowiekiem to niech omija szerokim łukiem. Jedyny plus to dla młodego niech nabierze doswiadczenia i szybko ucieka. Teoretycznie co do zarobków bo są duże rozbieżności kwestia jak pisałem wyżej z kim trzyma.

Robol
@Olga

Nie polecam tej firmy nawet wrogom.To (usunięte przez administratora) z powiązaniami kolesiowskimi.Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora)

Łucja
@Kris

A premia nie jest w żaden sposób zawarta w umowie? No, ale jeśli teoretycznie ta premia występuje, to w jakiej kwocie? Na których działach można nadrobić nadgodzinami?

@Łucja

Pistolet

Czytam co piszecie i zastanawiam się po co. W całej firmie dzieje się źle, zgadzam się z każdą złą opinią. Ale i tak wiele rzeczy jeszcze nie zostało poruszonych. Na górze wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja na owi i co z tego. Są sygnały o tym jak i co się tam dzieje, a nikt nie reaguje. Nie zastanawia was to dlaczego? A dlatego właśnie bo dyrekcja prawdopodobnie chce żeby tak było, związki tez wiedzą ale też cisza. Może te sygnały powinny dotrzeć gdzieś dalej, za ocean. Kbr szczyci się tym że szanują człowieka, mówią o tym jak ważny jest dla nich. Ale widocznie na naszym gruncie te ich standardy nie przyjęły się. Bo tu im gorzej tym lepiej. (usunięte przez administratora) kolesiostwo, to tutejsze standardy i to od samej góry aż do dołu. Uważam że niektórzy kierownicy jak np. ten z owi co niechęć do ludzi ma we krwi i inni jemu podobni nie powinni pracować z ludźmi bo ludzie jak sama nazwa wskazuje to nie zwierzęta cyrkowe które trzeba tresować by osiągnąć cel. Z ludźmi trzeba umieć postępować, ale w kbr jednak czegoś takiego się nie wymaga. Ma być bat, i kat który go trzyma

Amunicja
@Pistolet

Mówisz o sygnale za ocean. No dobrze ja mogę to zrobić. Kiedyś któryś wizytujący podawał nr tel. że jakby coś nie grało to informować. Gdzieś mam ten nr. bo zapisalem. A jeśli nie to przecież mamy XXI wiek jest net tam napewno znajdzie się jakiś kontakt. Zobaczymy czy będzie jakiś odzew, jakaś reakcja

Wiko

A o warsztacie OWI słyszeliście? Pewnie nie skoro tak wychwalacie tą firmę. Prawda jest taka że firma jako całość pewnie nie jest najgorsza. Ale warsztat o którym pisze to jakis (usunięte przez administratora) Kierownik (usunięte przez administratora) Zieliński to nie człowiek on nawet odruchów ludzkich nie miewa, dla niego wszystko ma być zero jedynkowe a tak niestety się nie da. Ludzie są u niego gnębieni brak szacunku to tam jest norma. Ubliżanie, straszenie, terror ten człowiek w pierwszej kolejności powinien na zbity (usunięte przez administratora)polecieć i Ci jego pomagierzy również. Pieniądze nędzne, ciągle pretensje do pracowników. Myślę że ktoś powinien sytuacji i zwyczajom na tym warsztacie się przyjrzeć, tylko kto to zrobi? Wygląda na to że prezesowi pasuje taki (usunięte przez administratora)na stanowisku kierownika, a może do centrali w stanach trzeba dać znać. Ludzie rano się budzą do pracy i pierwsza myśl jest taka, co oni dziś znowu tam odp.... olą?. Wiem o czym piszę robiłem tam, na szczęście teraz mam normalna pracę. Nie podzielam pozytywnych opinii na temat KBR

Konik
@Wiko

To jest prawda, czasem tam przyjeżdżam i widzę ten (usunięte przez administratora). Nie możecie mu (usunięte przez administratora) Na innych działach jest w miarę normalnie, ale wy to macie tam wyjątkowo z tymi waszymi panami

Yollo
@Konik

Nie tylko OWI. KBR to przykład mody na sukces. Gnoja cwaniacy i dołki pod Tobą kopia tzwn wyjadacze wszechwiedzący.Nie wspominając na kłamaniu zaczynając od kierowników po brygadzistow. Sytuacja tam zależy jak głęboko palca komuś trzymasz.

@Wiko

Szczera prawda,kiedyś to był człowiek dla którego człowiek miał szacunek ,a dziś to zwykły tyran ,zero odruchów ludzkich,tylko jego (usunięte przez administratora) mają premie dobre,nie dba o swoją brygadę ,patrzy tylko na siebie a innych ma w (usunięte przez administratora)

@Yollo

Szczera prawda ,szkoda że tym się prezes nie zainteresuje ..i te ich kumoterstwo

@Konik

Nasz mistrz Kamiński jak był zwykłym pracownikiem tak jak My ,to wiedział za jakie pieniądze pracujemy i był spoko gość a teraz jak jest mistrzem (usunięte przez administratora) ,zrobił się takim samym (usunięte przez administratora) jak inni wogole nie jest za ludzimi tylko ,kasa kasa i stanowisko

Marzena

A nadal tam pracujesz? takie zachowanie powinny być zgłaszane a pracownik nie powinien się zgadzać na takie postępowanie. Możesz też rozwinać myśli o przypadkowych ludzi w białych kasach - o co Ci chodzi dokładnie?

@Marzena

Czy Ty wiesz co piszesz komu to zgłosić jak tam ręką rękę myje ..jeden drugiemu (usunięte przez administratora) trzyma ..wyjadacze i (usunięte przez administratora) mają odpowiednie premie wypłaty i nic nie robią i jest git

Der Mitarbeiter

Uwazam ze firma nie jest zla a jak komus sie nie podoba nie musi w KBR pracowac.

Szwagier
@Der Mitarbeiter

Jak ktoś jest zły bo mu robić każą to wylewa gorzkie żale w internecie polecam zmienić pracę otoczenie wszyscy pracodawcy czekają na takich ludzi ;) pozdrawiam chociaż przyznam rację, że zarobki były słabe ciekawe jak jest teraz.

Leszek
@Szwagier

A jest tu powód, by wylewać gorzkie żale? Sam piszesz, że zarobki słabe. Ile tu płacą, bądź płacili i jak to się ma do obowiązków?

emeryt

Myśłę ze każdy pokazuje swoją opinię z własnego punktu widzenia. Ja pracowałem w firmie (ona miała jeszcze trochę inne logo) 22 lata. Gdy odchodziłem na emeryturę to nie powiem ale sposób odejścia życzę wszystkim takiego dnia. Po tym 2 lat nikt sie nie interesował co sie dzieje w moim życiu. W tej firmie związki zawodowe są ale tylko dla bieżących spraw i dla swoich członków. Jeżeli ktoś chce oceniach niech spróbuje pracy. Życzę pracy i płacy takiej jak jest w KBR wszystkim, którzy pracę traktują poważnie.

Irena

Tak jak ktoś wspomniał, że jak się nie podoba to nie trzeba pracować to pewnie tak to działa w każdej firmie akurat. Tyle że dla nowych by móc to jakoś ocenić przydałoby się najpierw wiedzieć jak w firmie mniej więcej sytuacja wygląda. To co pisali kiedyś to dalej aktualne jest? Czy do dziś coś się polepszyło, da ktoś znać?

Stary elektryk

Przyjmują młodych pracowników za 4500 brutto a Stary robi 3500 brutto.

Karol

@łysy wiec jaki był powód odejscia ?

Kazik

Profesjonalna firma z dobrymi opiniami w branży to z pewnością jest ważne dla kandydatów starających się o pracę w firmie, polecam pracę.

KBRowiec

ta firma to jest jakaś porażka gorsza od prywaciarza kapitalisty u którego coś zarobisz

Bolo

@Łysy Może kiedyś nie było tak dobrze ale aktualnie warto tu pracować!

Barnaba

Bardzo dobra firma i jeśli ktoś lubi swoją pracę to gorąco polecam!

Łysy
@Barnaba

To żart?. Chłopie skąd Ty jesteś ze tak bredzisz. Ja osobiście gorszego syfu w życiu nie widziałem. A kilka lat tam pracowałem (usunięte przez administratora)

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś użytkownik, w firmie KBR Poland Sp. z o.o. w mieście Kwidzyn, który ma jakieś nowe wieści, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Wylk

To dramat nie rób tego

Luidzi

Normalna robota, można zarobić i generalnie nie ma co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o KBR Poland Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w KBR Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KBR Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KBR Poland Sp. z o.o.?

KBR Poland Sp. z o.o.
  • Lotnicza 1