Opinie o Intech Engineering Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Intech Engineering Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Intech Engineering Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intech Engineering Sp. z o.o. w Gdańsk

Trochę wstyd się przyznać, że faktycznie pracowałem w tej firmie kilka lat.. To jak „The Office”, ale kompletnie nie śmieszna wersja. Jeżeli planujesz wyrzucić kilka lat w błoto i grać w CSa z zakompleksionym Team liderem, zamiast znaleźć normalną rozwojową pracę to śmiało. Serdecznie polecam????

Kamil
@Magdalena

No właśnie nie mają czym tego argumentować. No ale to norma w tej firmie ;)

Administrator Nowy wpis

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Elektryk w firmie Intech Engineering Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

A co robi ten lider właściwie? Bo tak bez konkretów to ciężko trochę sobie wyobrazić, co tam się dzieje. I czy to na tyle poważne, żeby wpłynęło na decyzję o tym, czy aplikować czy darować sobie. I czy tam jest tylko jeden zespół?

Kamil
@Ewa

Omijałbym tą firmę z daleka. Chyba, że chcesz się sądzić o pieniądze.

@Kamil

Ale dlaczego sądzić się o pieniądze? Nie otrzymałeś wynagrodzenia? Ktoś tutaj pisał, że nigdy nie było obsuwy w wypłatach, dlatego dopytuje. Ogólnie to jakie umowy mają pracownicy?

Kamil Nowy wpis
@Anna

Podczas wypowiedzenia, nie otrzymałem większości odprawy oraz wynagrodzenia.

Magdalena Nowy wpis
@Kamil

To niezbyt miło... Co firma na to? Dlaczego nie wypłacili? Argumentują to jakoś?

Kamil Nowy wpis
@Magdalena

No właśnie nie mają czym tego argumentować. No ale to norma w tej firmie ;)

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Intech Engineering Sp. z o.o.? Na Praca.gov.pl jest 21 listopada kilka ogłoszeń.

Pawlak

daj sobie spokój z tą firmą, szczerze radzę.

Magdalena
@Pawlak

A możesz napisać coś więcej? Poprzednie komentarze mówią o słabej płacy, ale poza tym nie ma zastrzeżeń. Jak ty uważasz?

Ewelina

Widzę podzielone opinie na forum. Jedne osoby odradzają firmę. Z drugiej strony czytam, że wypłaty na czas, dofinansowania do szkoleń. Czy obecnie trwa rekrutacja? Jaka umowa obowiązuje od początku i jaka jest liczba godzin pracy w miesiącu?

Roman
@Ewelina

Jak wystawili ogłoszenie na praca.gov.pl to oczywistym jest, że szukają taniego pracownika. Jak chcesz zarabiać 2800 brutto to powodzenia. Na waciki starczy

Dariusz
@Roman

Chyba bardzo taniego sadząc po kwocie którą podałeś. Ty też tu pracowałeś? Wiesz czy po okresie próbnym jest podwyżka? Bo chyba nie jedzie się cały czas na tak małych pieniądzach?

Roman
@Dariusz

Zatrudnij się a sam się przekonasz :).

Czy rekrutacja na stanowisko Instalator - Serwisant w firmie Intech Engineering Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Elektromonter

Nie polecam tej firmy. Delegacje to istna tragedia. Na robotę transport odbywa się starym vanem śmierdzącym kiszonką. Do tego wielu przypadkach musisz mieć swój sprzęt. Zdecydowanie nie polecam.

INTECH

Proszę nie szerzyć nieprawdziwych informacji. Wszystkie wypłaty w INTECH Engineering są wypłacane terminowo, w pełnej wysokości.

Alicja
@INTECH

Przez cały okres funkcjonowania firmy nie zdarzył się nawet jeden dzień tak zwanej "obsuwy", jeśli chodzi o wypłacanie wypłat?

@Alicja

Nie mieliśmy takiej sytuacji.

INTECH

"Ktoś tam", "ponoć"... Kolejna nieprawdziwa informacja, mająca na celu podkopanie wizerunku naszej firmy. Całkowicie nieprawdziwa.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Intech Engineering Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Beata

A możesz podać powód? Bo po wcześniejszych opiniach nic negatywnego to się nie zapowiadało?

INTECH

Kolejna opinia, której poziom świadczy w zasadzie tylko o osobie, którą ją napisała... INTECH Engineering prowadzi działalność od prawie 40 lat. Większość naszych pracowników pracuje z nami od dawna. Nie jest prawdą, jakoby odeszło od nas "sporo" pracowników. Skład od dawna się niemal nie zmienia, a ostatnio nawet kilka nowych osób do nas dołączyło :) Dlatego też bardzo wątpliwe jest, aby autor powyższej opinii był naszym byłym pracownikiem.

iNTECH
@Beata

Z naszą firmą współpracują również inne, z siedzibą pod tym samym adresem. Jeden z byłych pracowników jednej z nich na jej profilu na gowork wypisywał absurdalne, obraźliwe, mało kulturalne komentarze. Teraz najwyraźniej postanowił nam narobić szkody... Nie ma on jednak związku z naszą firmą/nie był naszym pracownikiem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Intech Engineering Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

INTECH

Tak. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy w naszej siedzibie.

Beata
@INTECH

Czyli nie ma możliwości odbycia takiej rozmowy w sposób zdalny?

@Beata

Na chwilę obecną nie przewidujemy, ale nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości.

Mateusz

Macie jakieś fajne benefity ?

@Mateusz

Z benefitów dostępne są (czasem jako częściowe dofinansowanie): karta multisport, pakiet medyczny, szkolenia (w tym studia/ studia podyplomowe), kursy językowe. W zależności od stanowiska - służbowe telefon, laptop, samochód. Dofinansowanie do urlopów (wczasy pod gruszą). Możliwość zawarcia umowy w ramach ubezpieczenia grupowego. Jesteśmy też otwarci na inne propozycje :)

Czy Intech Engineering Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

INTECH

Oczywiście :) Organizujemy, dofinansowujemy naszym pracownikom szkolenia, studia, studia podyplomowe itp., jeśli są zbieżne z profilem stanowiska/firmy.

Kama

Polecam zarówno przyszłym pracownikom jak i firmom chcącym zawrzeć współpracę! Pracują tutaj ludzie bardzo dokładni, mocno zaangażowani w pracę oraz chętni udzielenia pomocy i wytłumaczenia wszystkiego tak jak należy.

Jak szefostwo w Intech Engineering Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Kamila

Pracownicy są bardzo dobrze traktowani - po ludzku, po przyjacielsku! W firnie jest miła, rodzinna atmosfera. Polecam :)

Tobilad

Bardzo polecam firmę Intech. Pracuje się to w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Można się wiele nauczyć oraz zawsze otrzymać pomoc w razie problemów.

Czarek

Czyżby tak dobrze się pracowało, że nikomu nie zależy na pozostawieniu opinii na tym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Intech Engineering Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Intech Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intech Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intech Engineering Sp. z o.o.?

Intech Engineering Sp. z o.o.
  • Jaśkowa Dolina 84
    80-286 Gdańsk

Intech Engineering Sp. z o.o.