Opinie o Medmax24 Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Medmax24 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Medmax24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medmax24 Sp. z o.o. w Wałbrzych

ao

mam krotkie doświadczenie we współpracy z tą fimrą,ale moje wrażenia i opinia jest naprawdę bardzo dobra . Dostałam zlecenie do starszej Pani która niestety albo ma już zaawansowaną demencję albo taki sposób na życie -czyli wymiana opiekunek co chwilę (20 opiekunek w dwa lata z róznych agencji jak się pozniej okazało ) (usunięte przez administratora) Zadzwoniłam do Agencji, po wysłuchaniu moich argumentów ,załatwiono mi szybko (mimo dnia wolnego od pracy) transfer do domu . Podczas kolejnych dwóch dni które musiałam tam jeszcze spędzić monitorowano sytuację ,co zapewniło mi komfort psychiczny i jakieś odstresowanie w przykrej dla mnie sytuacji. Zamierzam kontynuować współpracę z Agencją ,bo niezmiernie rzadko zdarza się ,żeby pracodawcy zapewniali taką atencję w stosunku do pracowników w tej specyficznej , cięzkiej i wymagającej pracy. Ps. pracę tam dostałam bez znajomości ,a to ,że opiekunki pracują tam już długo świadczy tylko o zaufaniu i zadowoleniu Pań ze współpracy z Agencją !

Beataa Nowy wpis

Super. Firma godna polecenia, zaczęłam współpracę od roku i jest dobrze -dobry kontakt z firmą, fajne zlecenia i godziwe pieniądze Polecam wyjazdy na opiekę z tą firmą

Agata Nowy wpis

Trzeci już Rok leci ,jak współpracuję z firmą MedMax -sprawdziłam Sama ,dlatego polecam...Stawiki wyższe niż w poprzedniej Firmie gdzie pracowałam miejsca mogę sama sobie wybrać, zawsze Firma wspiera jak jestem na Zleceniu, Umowy przejrzyste -Polecam i Pozdrawiam Firmę :)

basia n Nowy wpis

W medmax pracowalam, pracuje i napewno jeszcze popracuje do emerytury. Czuje sie bezpieczna przez firme, trafiam na sprawdzone zlecenia, pieniade sie zgadzaja, dobre stawki, zawsze moge cos ponegocjowac, a panie z biura w nocy o polnocy odbieraja telefon gdy mi dziadek upadl. Opieka to ciezka praca, ale w zamian daje rzetelnosc i sumiennosc. Nie kazdy sie do opieki nadaje. A ja lubie swoja prace.

Czy nowo zatrudnione osoby w Medmax24 Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Brałeś udział w rekrutacji do Medmax24 Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
Joanna

Niedawno wróciłam z kolejnego zlecenia z ta firma. Polecam, rzetelni, moj problem został natychmiast rozwiazany przez fajna koordynatorke. Pozdrawiam moja firme, za 6 tygodni wracam do Kerpen. Buziaczki

Czy zdarzają się nadgodziny w Medmax24 Sp. z o.o.?

ao

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Medmax24 Sp. z o.o.?

gdzie jest nemo?

Widzicie Państwo sami poziom odpowiedzi firmy że ten Pan jest z konkurencji i żeby sobie załatwiał sam problemy z pracy we własnym zakresie urąga wszelkiej logice.Ten Pan ma prawo do wyrażania własnych opinii na takich portalach.A nemo podszywające się pod pracownika w biurze samo mówi za siebie.Błazenada.

nemo

(usunięte przez administratora)ja jestem an szteli gdzie opiekunka jest 4 lata tez dba jak chce na swoj sposob..i co ja mam do tego rodzinie odpowida to niech tak jest...pracuje dla medmax 2 lata i nie ma lepszej frmy na razie jak oni..jak napise sms ze pilne to reakcja jest..a to ze sie nie ieszajow sparwy rodzinne to dobrze..dlygo by nie pobyli jesli by sie mieszlai czesto sama rodzina nie reaguje tutaj rodzinie mowilam co tzreba by sparszej pani bylo lepiej a rodzina mowi ze ma 95 lat i nic juz robic i zmieniac dla starszej pani nie bedzie wiec po co obsmarowywavc firme.(usunięte przez administratora)

Agata
@nemo

a to czemu mówisz że nie ma lepszej firmy, co u nich jest takiego dobrego czego nie ma w innych firmach? Wysokość zarobków czy jakieś inne kwestie?

Dan

Nie polecam.Firma nie wykazuje żadnej kultury wobec pracownika.Zero zaangażowania.To petent musi się o wszystko upominać a i tak później zostanie olany.

Alwaro

Dzień dobry na temat MedMAX24 TO chciałabym powiedzieć ze jest dobra firma rzetelna wypłacana w tronie wypłaty choć zdarza się ze czasem jest trudno się dodzwonić do (usunięte przez administratora) ale wiadomo ze maja dużo pracy i rozumiem. Czasem wyjazdy są szybciej a czasem później wszystko zależy od tego jak jest z rodzina ja się cieszę ze pracuje w tej firmie ponieważ łapie nowe doświadczenie oraz stykam się z różnymi ludzmi. Czy lubię ta prace tak lubię bo daje dużo satysfakcji oraz uczy cierpliwości oraz w taki sposób można pomoc starszym (usunięte przez administratora)ale praca jest to się liczy praca z Medmax24 daje mi dużo radości i satyfdakcji choć czasem jest ciężką z podopiecznym ale jest ok zapraszam wszystkich di tej firmy kto chce pracować

Dan
@Alwaro

Firma nie działa teraz tak może kiedyś tak było.(usunięte przez administratora)Firemka dba tylko o swoje interesy a podejście mają takie że jak się sam nie odezwiesz to trudno olewają nas liczy się kasa.Jak można nie powiadomić o tym jak któryś już raz się jedzie na tą samą sztelę.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Medmax24 Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Medmax24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medmax24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medmax24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medmax24 Sp. z o.o.
  • Juliusza Słowackiego 20B