Opinie o Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Unisław Sp. z o.o. w Unisław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Unisław Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Unisław Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Unisław Sp. z o.o. w Unisław

Oloboloxb Nowy wpis

Zgadzam się z wypowiedziami wcześniejszym i tym iz .Dyrektor nie ma szacunku dla pracownikow.Nie rozumię tego, że właściciele pozwalają mu na bezkarne niszczenie dobrego mieniia i reputacje zakładu , ze 100 - letnia tradycja.Drodzy właściciele, ten zakład zszedł na psy i patrzec kiedy runie...Ludzie nie długo nawet najniższej krajowej nie dostaną za ciężka pracę, bo osoba zwana Dyrektorem bawi się ludźmi.Za czasow Pani Fejsner polecilbym kazdemu ,a w tej chwili nie polece najwiekszemu wrogowi.!!!

Xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Witam! Zakład niestety zszedł na (usunięte przez administratora)! Nie ma szacunku dla pracowników, są oni traktowani, jak zużyte zabawki. Na zakładzie nie lepsza atmosfera... W zakładzie pracuje się ciężko, jak (usunięte przez administratora) przy zaprzęgu, a dostaje się grosze, tak samo było z nadgodzinami, odnoszę wrażenie, że pracowałam tu za pół darmo. Dyrektor leci z kasą przy każdej możliwej okazji w (usunięte przez administratora) Tak samo, jak to jest, że pracownicy pracujący na umowie-zlecenie dostają więcej, niż Ci na umowie? Ciekaw jestem, jak zakład przechodzi kontrolę bhp? Pracownicy nie mają odpowiedniego ubioru do pracy, nie posiadają uprawnień na dane maszyny, które tego wymagają. Stan maszyn i ogólne warunki zostawiają wiele do życzenia... Tak samo z osobami pracującymi na magazynie, dlaczego dyrekcja nie zapewnia ciepłego posiłku dla nich? Również nie wiem, jakim cudem inspekcje sanepidu przechodzą kontrolę? Na zakładzie panuje brud, a tzw. "Piątka" to ponoć taki (usunięte przez administratora) że nie to pomieszczenie nie powinno być używane wcale. Pracownicy, a dokładniej Panie chodzą w biżuterii, w kolczykach, łańcuszkach, obrączkach itp. tak nie powinno być. Nie widziałam na własne oczy gorszego zakładu, jak ten, od jakiegoś czasu już nie pracuje i doszły mnie słuchy, że Pan dyrektor zwolnił jedyną kadrową w zakładzie. Można pogratulować inteligencji, BRAWO!

Krzychu Nowy wpis

Nie polecam w firmie unamel pracowałem (usunięte przez administratora) z wynagrodzeniem za nadgodziny dyrektor to młody buc pań Damian marż robić zap , i cicho być bo jak nie to zwolni dlatego ludzi niema do pracy jak chcecie to idzie do pracy ale nie do unamelu

Talalalalallal

Witam nie polecam pracy w Unamelu zero szacunku do pracowników ze strony Pana Dubieszko.Ludzie traktowani jak zużyte zabawki. Jak można tak traktować ludzi i nazywać się dyrektorem Przykre to jest i upokarzające .

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Unisław Sp. z o.o. - Unisław

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Unisław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Unisław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Unisław Sp. z o.o.?

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Unisław Sp. z o.o.
  • Chełmińska 1
    86-260 Unisław

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Unisław Sp. z o.o.