Opinie o Hobernik Sp. z o.o. w Pruchna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hobernik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hobernik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hobernik Sp. z o.o. w Pruchna

Barbara Miecznikowska Nowy wpis

Polecam współpracę Wszystko dograne Płatność przed terminem

Jaki dress code obowiązuje w Hobernik Sp. z o.o.?

33 Nowy wpis

Firma godna polecenia , bardzo dobry kontakt , płatności przed czasem.

Konrad Nowy wpis

Firma godna polecenia, płatnosc dokonana w terminie-Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hobernik Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Roman G.

Firma godna polecenia.Zapłata na czas.

Urszula
@Roman G.

to bylo jakies jednorazowe zlecenie od nich czy pracujesz na etacie?

Beata
@Roman G.

A jesteś pracownikiem w tej firmie? Możesz coś o atmosferze napisać?

Wiki

Dzień dobry, a czy możemy prosić nr nip albo nazwę firmy, na pewno ktoś się odezwie, nigdy nie unikamy kontaktu, być może to błąd w księgowaniu faktury, na pewno nie złośliwość. Wyjaśnimy

Przewoźnik

Firma rzetelna, transporty dograne, płatność na czas, polecam współpracę:)

Aleksandra
@Przewoźnik

Czyli nie ma się do czego doczepić? A cenowo jak ich usługi wypadają, miałeś może jakieś porównanie z konkurencją?

Zadowolone

Jak dla mnie praca super, chcący może się dużo nauczyć, a nowe wyzwania budują pewność siebie. Do tego wypłata zawsze na czas, ergonomia pracy super (ciepło, czysto, nieograniczony dostęp do wszelakich pomocy potrzebnych w tej pracy). Nie rozumie dlaczego pracujący, którym się nie podobało, nie zwolnili się od razu, tylko doprowadzili do tego, że swoją życiową frustracje muszą wylewać na tego ,,TYPU" forach. Jakoś nikt nie założył swojej działalności i nie chce być w butach pracodawcy! Życze wszystkim spokoju !

Zofia
@Zadowolone

Piszesz, że można się wiele nauczyć, a czego dokładnie? Firma daje szkolenia czy to raczej nauka poprzez praktykę i kontakt z doświadczonymi osobami?

Na plus

Firma pozytywna. Szefostwo chętne do pomocy i wyrozumiale. Ze wszystkim można się dogadać.

Przyjemna praca. Szefostwo na poziomie. Ekipa zgrana. Nie ma rzeczy niemożliwych.!

Widzę, że wypowiadasz się przychylnie o tym pracodawcy. Bardzo mi miło czytać tego typu opinie. Możesz napisać coś na temat warunków zatrudnienia, które aktualnie oferuje firma Hobernik?

Może firma nie jest bardzo wyróżniająca się ale w sumie dobrze się pracuje i całkiem nieźle zarabia.

Franek

Przestaliście korzystać z wątku z powodu dobrej pracy?

xxx
@Franek

Może wszyscy narzekający się pozwalniali.

Antek

@anonimowa Czyżby konkurencja tak inspirowała do zamieszczenia tego wpisu? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma?

anonimowa

Nikt z obecnie pracujących nie doda prawdziwej opinii, ponieważ najzwyczajniej w świecie boją się. Ludzie zmieniłam pracę i można pracować 8 godzin dziennie zamiast 12 i zarabiać lepsze pieniądze niż tam, (usunięte przez administratora) Zróbcie to dla siebie i swoich bliskich. Ode mnie tyle w temacie.

była pracownica

Praca tutaj była bardzo wymagająca, dziennie w biurze siedziało się 10 godzin, do tego dochodziło wieczorne sprawdzanie kierowców, które zajmowało kolejne dwie godziny. Dyspozycyjność była wymogiem koniecznym, telefony o 2-3 w nocy. (usunięte przez administratora)Nie polecam.

@była pracownica

Zgadzam się z opinia !

była pracownica
@była pracownica

(usunięte przez administratora)bardzo delikatna opinia (usunięte przez administratora) nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Hobernik Sp. z o.o. - Pruchna

• Jak się pracuje w Hobernik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hobernik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hobernik Sp. z o.o.?

Hobernik Sp. z o.o.
  • Wiśniowa 10