Opinie o Avocano Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Avocano Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Avocano Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avocano Sp. z o.o. w Zamość

Magazynier podobno pracuje zmianowo od poniedziałku do piątku lub od poniedziałku do soboty, mi by zależało na pracy bez weekendów. No i czytam w tej archiwalnej ofercie, że są też zmiany nocne. Grafik można dopasować czy jest to ustalane jakoś losowo? Ciekawi mnie też po co na tym stanowisku wymóg prawa jazdy kat. B, w opisie obowiązków nie ma nic o rozwożeniu towaru.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Avocano Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Biurowy? Pojawiło się 19 sierpnia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Pracownik Nowy wpis

Jeśli chcesz się nabawić załamania nerwowego i wrzodów to aplikuj. Jeśli masz silną psychikę i jestes człowiekiem odpornym na bezpodstawne (usunięte przez administratora) na każdym kroku to aplikuj.

Tatiana Nowy wpis

Nieciekawie. A nowy pracownik w jaki sposób jest wprowadzany w obowiązki? Bo przeczytałam tutaj, że była pani, która szkoliła ale została zwolniona. Teraz nie ma żadnych szkoleń? Czy trzeba się uczyć od innych pracowników?

Pracownik Nowy wpis
@Tatiana

Uczysz się od Pan, które tam pracują ale najlepiej żebyś przychodząc wiedziała już wszystko. Ta dziewczyna co została zwolniona miała serio dobry Flow i umiała przekazać wiedzę. Panie, które zostały robią Ci łaskę, że w ogóle cokolwiek Ci powiedzą i jeszcze się denerwują jak nie wiesz czegoś i dopytujesz. Szczególnie Pani E. Ciągle się czepia i nie potrafi nic spokojnie wytłumaczyć. Jeśli szanujesz swoje zdrowie nie pracuj tam. Szkoda nerwów.

Praca w tej firmie to żenada. Panie w biurze prowadzą kółko wzajemnej adoracji i mają gdzieś inne osoby, szczególnie nowe. Jeśli chcesz tu pracować dwa razy się zastanów. Pracowałam tu jakiś czas i takiej pogardy dla pracownika nie znalazłam nigdzie wcześniej. Jeśli chcesz się rozwijać w zawodzie to szukaj gdzie indziej. Płaca jest nieadekwatna do ilości obowiązków jakie nakłada się na pracownika. Koleżanki z biura, o rynsztokowej kulturze osobistej mają takie podejście do klienta, że już na targu znajdziesz większą kulturę. Teksty typu: "Jak się Panu nie podoba to proszę zamawiać z innej firmy" padają tu na porządku dziennym. Nie możesz mieć prywatnego życia i żadnych planów, bo i tak każdy będzie miał Twoje plany w (usunięte przez administratora) Jeśli jesteś nowym pracownikiem, to od razu najlepiej żebyś umiał wszystko jeśli chcesz pracować w biurze. Była tam taka dziewczyna, która fantastycznie szkoliła, ale została zwolniona. Nowe dziewczyny są rzucane na głęboką wodę bez żadnego wsparcia. Praca oficjalnie jest od poniedziałku do piątki ale nieoficjanie pracuje się również w soboty i to czasem do 14-16 godzin. Nie polecam pracy w tej firmie. Szef też podchodzi arogancko do pracowników szczególnie do tych, którzy dają mu pomysły jak można coś usprawnić, żeby praca była lżejsza. Pracując w tej firmie zyskałem tylko wrzody i nerwicę. Nic więcej tu nie uzyskacie.

Karolka

A za te soboty to jaka jest kasa? Czy płacą za nie dodatkowo, czy to jest w ramach pensji? Jakaś extra kasa za te dni weekendowe?

@Karolka

w ramach pensji... tu za nic dodatkowo nie płacą... prędzej z wypłaty ci potrącą niz dadza dodatkowo kase

Renia

To premii itp tez nie ma w takim razie? Chętnie bym poznała jakies aktualne widełki płacowe, wiesz jak to teraz wygląda?

@Renia

Premia jest obiecana ale chyba tylko stare pracownice ją dostają. Jeśli jesteś nowym pracownikiem to zapomnij :)

Justyna

Przez ostatni rok w wątku cisza. Firma funkcjonuje i zastanawiam się dlaczego nikt nie chce podzielić się opinią na temat współpracy. Może ktoś wie jakie wynagrodzenie wychodzi dla pracowników magazynu? Trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe albo ewentualnie finansuje je pracodawca?

Aplikowałeś do firmy Avocano Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Natalia

Nie polecam pracy biurowej, ponieważ panie pracujace w tej firmie posiadają dość niska kulturę osobista, a zwłaszcza jedna Pani A -obraza nie znając człowieka. Powinna udać się na terapię i leczyć kompleksy. Generalnie Panie obgadują sie nawzajem, bawia sie w ploty i nie ogarniają swojej pracy, zwłaszcza stanow magazynu. Panuje istny bałagan ,szkoda tylko właściciela, który nie wie jakie zmijki zatrudnienia. Są to osoby bardzo wredne, jak masz charakter i jestes twardy, to pole bitwy gotowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Avocano Sp. z o.o. - Zamość

• Jak się pracuje w Avocano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avocano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Avocano Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 4