Opinie o Makel Sp. z o.o. w Kostrzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Makel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Makel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makel Sp. z o.o. w Kostrzyn

Pięknie się składa, bo właśnie szukałem pracy jako przedstawiciel handlowych i teraz szukają takiego pracownika :) Od razu będę aplikował, tylko mam parę pytań. W ogłoszeniu podano pensję 4.5-7 k i nie wiem czy to sama podstawa czy już razem z premią, którą niżej oferują? Odpowiada mi ten proces wdrożeniowy, ale dajcie znać ile on trwa, tak żeby wszystko ogarnąć na spokojnie.

Pracownik Nowy wpis

4,5 - 7 to jest podstawa, później w zależności od wyników dochodzi premia. Duży nacisk jest kładziony na język angielski i wiedzę techniczną.

Czarny Nowy wpis

Angielki wystarczy na B2 czy musi być wyżej? Chce też dostać się na PH i przydałaby mi się informacja ile procent premii jest zwykle od podstawy. Wychodzi spora kwota czy to różnie bywa.

Pracownik Nowy wpis
@Czarny

Angielski B2 wystarczy - procent premii jest ustalany indywidualnie.

Czechu

Czy jest możliwość szkolenia dla pracowników z obsługi maszyn od siebie Czy pracodawca zadecyduje

Ruda Grażynka ????

Czy jest coś nie tak w dogadywaniu się z przełożonymi i innymi pracownikami

Toudinio
@Ruda Grażynka ????

Ależ to zależy czy zostaniesz zaakceptowana czy nie przez pracowników i czy przejdziesz rozmowę o pracę z liderką....

Krystyna z gazowni

Traktowanie przez lidera tragiczne Biurowi zachowują się jak by byli niewiadomy kim traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) Dyrektor nie ma wogole pojęcia co w firmie się dzieje.

@Krystyna z gazowni

To jaki dostęp do dyrektora ma zwykły pracownik, można się umówić na spotkanie i opowiedzieć mu, jak się sprawy mają z Twojego stanowiska? No i jakie zachowania, czy słowa mają miejsce ze strony pracowników biurowych lub liderów?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Makel Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Inżynier Projektu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Jak w ofercie pracy dla Młodszego Inżyniera Projektu oferują widełki płacowe 5000 - 6000 zł to ile zarobi na start Inżynier Projektu? O ile wiecej dostanie pensji i czy ma tez większe premie, niż taki junior? Można np. po 2, 3 latach awansować z posady juniora na średnie stanowisko?

Bogdan

Po zmianie osoby zarządzającej atmosfera pracy jest rewelacyjna. Każdy każdemu jest pomocny. Szef bardzo docenia pracę i zaangażowanie pracowników.

Imbecylu
@Bogdan

dzyndzla se strzepnij rewelacja rewelacja na bałtyku lody lody na badylku , patolodżię czas zacząć

Jamka
@Bogdan

Każdy każdemu podaje bata do łapy !

@Jamka

I te zmiany w atmosferze to tak z dnia na dzień się wydarzyły? Co konkretnie zostało zmienione, że atmosferka tak się polepszyła?

Stefan
@Imbecylu

Niestety są osoby, które mają problem z zaakceptowaniem zmian co widać po wpisach. Teraz trzeba pracować a nie marudzić.

@Stefan

Jest jakieś prawdopodobieństwo, że tego typu marudom po prostu podziękują za współpracę?

Bhs
@Stefan

Stefcio my dobrze wiemy że masz dobrze bo na zawołanie nastawiasz kakao do bolcowania

Urszula
@Bhs

Czy tu mu czegoś zazdrościsz że tak nieładnie piszesz?

Konfi
@Stefan

Szczepcio-sebcio wali z ucha na potęgę!

@Konfi

A możesz to jakoś rozwinąć / uzasadnić? Takie przysłowiowe opinie mało co mówią niestety

Kama

Dokładnie powiedziane, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

Znawca

Na jakiej podstawie zostało to stwierdzone i przede wszystkim dlaczego nie było to reklamowane.

Atatürk

Kompletny brak szacunku do pracownika. Dyrektor uważa się za półboga i to jego zdanie zawszę jest najważniejsze. Kosztem jakości i bezpieczeństwa produkowane są bardzo marne komponenty. Odradzam pracy w tej "firmie"

Aneli
@Atatürk

Gdzie tam ! Makellandia najlepsza na świecie. Jakość wyrobów wysyłana przez atamanów tureckich najlepsza na świecie !! Tylko przepakować i wysyłać , ;) ;) ;) A sprubuj coś złego powiedzieć na ich wiedze i wyroby i urządzenia. ;) ;) to na pal ciebie nabija

Izabela

A z tym bezpieczeństwem to o co chodzi?

PowerPicza
@Izabela

Paralizatorem się traktują jak im coś nie pasuje

@PowerPicza

Chyba nie zrozumiałam tej przenośni. :( to odniesienie się do jakiejś mocniejszej mobilizacji do pracy? Ktoś już o jakimś bacie pisał, a nie próbowano kiedyś w inny sposób ludzi do pracy zachęcać?

Izabela

A nikt z was nie próbował może podejść osobiście, żeby się o jakąś premię ubiegać? Z drugiej strony za co konkretnie uważacie, że powinniście ją mieć? ;p

Beti
@Izabela

Weź się do roboty kobito

@Beti

Wszyscy się wzajemnie tak tutaj zaganiacie do pracy? :( Pełna motywacja rozumiem? ;)

Izabela

"Odpiera"? Co odpiera w jakim sensie?

Gęś

Na łąke pasać

@Gęś

Co pasać? To ma w ogóle związek z firmą?

Firma Makel Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Dyrektor Generalny. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

AdamJapczan

Idealny kandydat musi być zdecydowanie zdesperowany żeby świadomie przyjść pracować w tej firmie ... Wynikiem całki krzywoliniowej po pętli Eustachego ze sprzężeniem zwrotnym do potęgi dentej jest iloraz inteligencji przeciętnej kozy, większy od ilorazu inteligencji najmądrzejszego tureckiego pracownika firmy Makel. W związku z tym dyrektorem generalnym zostanie kolejny baran, burak czy inne utko z kurczaka.

Kasztany
@AdamJapczan

Lepiej ubrać w słowa się tego nie dało. A grubasa wywieźć z makla na taczce.

Urząd pracy

Musisz być kozojebcom wedłóg oferty

Midnight express
@AdamJapczan

Do pracy przychodzimy w Tureckim swetrze

Sarah
@Midnight express

I walimy klocki na magazynie po kebabach

Iza
@Sarah

A powiedzcie mi - wszyscy pracownicy mają tak kiepskie poczucie humoru czy jednak to się jakoś rozmywa w firmie? atmosfera jest w miarę w porządku?

Totalny brak profesjonalizmu w zarządzaniu firmą. Turecki zarząd nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy. Pracownicy bardzo sympatyczni, poza zarządem. Bardzo złe traktowanie pracowników zarówno w biurze jak i na produkcji. Stanowczo odradzam podjęcie pracy w tej firmie.

Sebastian
@Anonim

Czym konkretnie objawia się brak profesjonalizmu w zarządzaniu o którym piszesz? Możesz powiedzieć coś na temat wynagrodzenia, jakiej pensji można oczekiwać pracując w Makel?

Arnold
@Sebastian

Jeżeli chodzi o pensje jakiej można się spodziewać chodzi o produkcję to 1800-2250 zł netto, ale wszystko zależy od Kierownika, który słynie z obietnic, które nie są spełniane. Krótko mówiąc 3 msc. i można szukać innej pracy, ponieważ obiecanych zarobków nikt nie doczekał i nie doczeka.

Kulesiak
@Sebastian

Krecom kebaby bez rękawiczek i jeszcze bolcujom się wzajemnie w papiszona

#trzymajsięzdalekaodtejfirmy

Wypunktujmy: 1. Brak technicznej wiedzy po stronie zarządzających. 2. Brak jakiejkolwiek wiedzy po stronie zarządzających. 3. BHP w głębokim poważaniu. 4. Szacunek do pracownika w głębokim poważaniu. 5. Szacunek do klienta w głębokim poważaniu. 6. Przeładowanie obowiązkami to codzienność. 7. Szkodliwy hałas (tak, najgłośniejsze maszyny nie szkodzą tak bardzo jak głośne krzyki, chyba całe miasto słyszy "krytykę" pracowników). 8. Reszty w oficjalnym komentarzu napisać nie można. I tak by trzeba wygwiazdkować albo zostanie usunięte jako naruszające regulamin. Podsumowując na pewno nie jest to dobry pracodawca.

Buła
@#trzymajsięzdalekaodtejfirmy

jedynym ratunek dla tej firmy jest biurkowy pulchny paczkę z kontroli srakości

Kasztanka
@#trzymajsięzdalekaodtejfirmy

turasy biją nawzajem sobie kasztany i każą się przygładać temu piczkom z biura

Mały
@#trzymajsięzdalekaodtejfirmy

piczkom z biura to korasa potrzeba

Czy warto?

Czy warto aplikować na Inżyniera Jakości? Jak atmosfera panuje w firmie? Jak wygląda współpraca za innymi działami?

Trepie
@Czy warto?

nadajesz się do działu srakości bo nieumiesz czytać ze zrozumieniem.

Onufry

Na wstępie, całkowicie podzielam opinię Eustachego. Natomiast stwierdzenie Roberta, że firma Makel „to dobre miejsce do pracy dla ludzi którym chce się pracować” jest nieśmiesznym żartem. Chęci do pracy w tej firmie są jedynie na samym początku, natomiast wraz z czasem przez skandaliczne zachowania szefa firmy, chęci te odchodzą w niepamięć. Wszystkie opisane przez Eustachego patologiczne zachowania szefa są prawdą. Dodać można również sytuacje, w których to ze złości dopuszcza się on rzucania różnymi przedmiotami w obecności pracowników. Za wszystkie niepowodzenia firmy obwiniani są pracownicy. Polscy pracownicy muszą wykonywać zadania, które nie należą do ich obowiązków, często zarzucani są nadmiarem pracy (w dodatku nie posiadając do jej realizacji odpowiednich narzędzi), podczas gdy pracownicy tureckiego pochodzenia zajmują się tylko prostymi tematami, z którymi często mają problemy. W firmie tej pracownicy z Turcji traktowani są priorytetowo kosztem Polaków. Niestety opisane sytuacje to tylko wierzchołek góry lodowej, jednak niezaprzeczalnie ogromnym plusem w firmie była pozytywna atmosfera panująca między polską kadrą pracowniczą. Podsumowując, firma to totalne (usunięte przez administratora) i jeśli rozważasz pracę tutaj – stanowczo odradzam.

burak
@Onufry

Zmienić kierownika produkcji po znajomości tą pracę dostał tak samo jak szef tej firmy co w Polsce zarządza . Znęcanie się psychiczne to ich główny cel żeby jak najszybciej z człowieka wykorzystać. Unikać . Chłopaki przy łopacie mają większy luz niż tu . A jak ktoś powie że tu jest dobrze to chyba tylko tych dwoje .hahaha Zawsze dołoży a tobie opier... Z premii "bo to twoja wina " Pozdrawiam kierownika

@Onufry

Fakt , ci z trucji to nawet przy koszeniu trawy by nie znalezi pracy w Polsce

Rozmowa kwalifikacyjna to jakiś cyrk. Tureccy rekruterzy nie mają pojecia jakie kompetencje powinien mieć pracownik na danym stanowisku i nakręcają na uszy makaron jaka to firma jest super. Całkowity brak profesjonalizmu.

Pelasia
@Kandydat

Fakt , najlepszy był tej z brodą ;) buhahahhaha

Kebabwbulce

Turcy z tej firmy nadaja sie co najwyzej do krecenia kebabow! Nie polecam

Klient

Dostarczane przed firmę materiały przyjeżdżają źle zapakowane oraz uszkodzone, problem powtarzający się wielokrotnie. Odradzam podejmowania współpracy.

Edek

Pracowałem i nie polecam. Turecki zarząd, tureckie zasady.

@Edek

W pracy trzeba pracować nie płakać i narzekać !!

Pip

Pracę należy szanować.

Masno ni
@Pip

Pracowników również

Eustachy

Pracując w firmie Makel można nabawić się chorób psychicznych, głównie poprzez zachowanie szefa. Niektóre sytuacje z jego udziałem nadawały się do zgłoszenia do inspekcji pracy jako (usunięte przez administratora) i szantaż emocjonalny. Krzyki, wrzaski i nastawienie "passive agressive" dzieją się na porządku dziennym. W firmie nie ma co również liczyć na rozwój i zdobywanie doświadczenia, gdyż sposób zarządzania firmą to totalny (usunięte przez administratora) Panuje tam organizacyjny chaos i nic nie funkcjonuje tak jak należy a obarczani są za to pracownicy co nie jest zgodne z prawdą. Firma nie ma własnego know-how a oferowane przez nią produkty posiadają przerobioną dokumentację techniczną. Nie ma również co liczyć na szkolenia, które podnosiłyby kwalifikacje. Jedynym plusem są ludzie, którzy w tej firmie pracują (poza szefem) gdyż wszyscy są pomocni i sympatyczni a atmosfera między nimi jest (była) na prawdę super. Niestety sytuacja może się niedługo zmienić, gdyż po ich odejściu może ich już zabraknąć a zostaną oni zastąpieni pracownikami z Turcji. Jeśli szanujesz swój czas i umiejętności - stanowczo odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Makel Sp. z o.o. - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Makel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Makel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makel Sp. z o.o.?

Makel Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Okrężna 18
    62-025 Kostrzyn