Opinie o Allper Sp. z o.o. w Częstochowa Dąbrowskiego 41a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Allper Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Allper Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allper Sp. z o.o. w Częstochowa Dąbrowskiego 41a

Ramirez Nowy wpis

Dobra praca, przyzwoite wynagrodzenie i spoko atmosfera w pracy nie sprzyjają aktywności na forum.

Marta Nowy wpis

Dlaczego tak dużo obcokrajowcow pracuje w firmie?

odp Nowy wpis
@Marta

ja się nie spotkałam z obcokrajowcami na linii zakupów w danej firmie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Allper Sp. z o.o.?

k Nowy wpis

8-16 biuro, 10 - 18 magazyn

Olek

Słyszałem sporo dobrych opinii o firmie. Wiecie może coś o pracy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Allper Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Gal anonim

Zmasowani 03.01.2019 16:43 Cwaniaki, szczególnie ten knypek karakan daniel s (wzrost 142cm) IDZIEMY PO CIEBIE!

Gal anonim

Dziewczyny z Allpera 05.02.2019 11:55 @Dzidzia piernik 04.02.2019 13:28 Żenujące są te komentarze. Jak pani nie jest wstyd? Dobraliście się poziomem braku moralności, bo napewno nie wzrostem! Brak elegancji i klasy! Wieś tańczy i śpiewa. Niech się pani zastanowi z kim pani sypia- bo może się okazać, że ten mały wariat więcej dzidz-pierników zalicza! Obślizgły mały typek z lubieżnym uśmieszkiem- fujjjjj.

Gal anonim

Dzidzia piernik 04.02.2019 13:28 @DS 02.02.2019 18:45 Potwierdzam! Mały ale wariat! Nie przejmuj się tymi komentarzami Kochaanie!

Gal anonim

DS 02.02.2019 18:45 @Allperowcy fachowcy 31.01.2019 19:00 Ja też was nie lubię! Ważne, że kasa się zgadza. Robię karierę i nic wam do tego! I przestańcie tu wypisywać bzdury. A co do mego wzrostu- moze jestem niski ale za to przystojny!

Gal anonim

Mięsny jeż 04.01.2019 19:08 Nie ma co pisać na temat tego (usunięte przez administratora). Wystarczy, że wszyscy i tak kpili z jego „wzrostu” i tęgich ud które tarły o siebie z każdym krokiem. Będzie niebawem miał taki sajgon, że jeszcze Krzysiowi się mocną czkawką ten interes odbije!

były worker

Firma mała rzekłby rodzinna nastawiona na zysk przy najniższej stawce ,sporo obcokrajowców na placówce w Częstochowie głównie Ukraina i Białoruś stąd wiadomo dlaczego tak mało płacą ,kierownik magazynu to buc i mruk nie polecam nikomu??

PPC
@były worker

Potwierdzam! A ten mikrus 142cm w kapeluszu z plecakiem to dopiero cwaniak! Niby handlowiec a tak naprawdę kret z kompleksem niskiego wzrostu! Dojedziemy cie juz za momencik!! IDZIEMY PO CIEBIE!!

wert

Firma mało płaci ,umowy nie ujrzałem chyba się bali po ryju dostać ,stawiają na pracowników spoza Polski????? Omijajcie szerokim łukiem.

Firma kreująca się na wielką, sprawnie działającą korporację. To jednak tylko iluzja - przy podpisywaniu umowy okazuje się, że jest na niej wpisana kwota o wiele niższa niż zakładane zarobki - cała reszta dawana jest wszystkim pracownikom w kopertach "pod stołem" 10 dnia każdego miesiąca(w przypadku L4 czy wypadku przy pracy zostajesz praktycznie z niczym). Sprawa jak najbardziej dla urzędu skarbowego. Totalny brak organizacji, kadra zarzadzajaca jest niekompetentna. Absolutnie nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Allper Sp. z o.o. - Częstochowa

Allper Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Allper Sp. z o.o.