Opinie o Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o. w Szczecin

Nowa cukrownia Nowy wpis

Najbardziej niekompetentny zarządca. Co roku przynosi straty finansowe na osiedlu i tylko by zwiększał czynsz w tym swoje wynagrodzenie. Nie potrafi określić na ci wydał pieniądze jak już coś tam mówi to nie odpowiada czemu ta usługa jest przepiękna wielokrotnie. Najlepsze są usługi których nie ma

róża

odkąd odwołaliśmy zarząd sąsiedzki i zatrudniliśmy danfal na zarządce to jest super, zrobili elewację, odmalowali i pomogli mi z kanalizą, łapka w gore, pozdrowienia dla pani z miłym głosem

@róża

Pozwolę zapytać : czy DANFAL przyszedł z workiem pieniędzy? Wszyscy mieszkańcy musieli słono zapłać nowemu Zarządcy skoro nie umieli się dogadać." DANFAL" zleca fuchę swoim za dobre pieniądze na rzecz Waszej nieruchomości. Żadna łaska za pieniądze.!!! Nie można porównywać OSIEDLA MAGNOLIA PARK z jakimś ZARZADEM sąsiedzkim. OD TEGO OSIEDLA ZACZEŁA SIE KARIERA Dewelopera CALBUD i (usunięte przez administratora) Falkowskiej oraz udziałowców. Wszyscy wymienieni wraz Prezesem wspólnoty byli udziałowcami i mieszkańcami nawet kilku mieszkań. Między sobą wybierali władze wspólnoty nie mając żadnego doświadczenia .Pozostali mieszkańcy nie miały nic do powiedzenia, chyba że był mocno pokorny i każdą uchwałę przegłosowały jaką im podrzucono.np.. na zebraniu wspólnoty. . Sam Prezes Calbud wraz z (usunięte przez administratora) Falkowska śmieli mi się w twarz kiedy na zebraniu wspólnoty wyliczałam ich b. poważne błędy i żądałam naprawy. OD 15 lat czekam na naprawę BALKONU. .Wszystkie wokół balkony nawet 3 razy były naprawiane mój nigdy. Zarówno sam p.OSINA, jego pracownica (usunięte przez administratora) FALKOWSKA jak ich udziałowcy zgodnie powtarzali "JESL SIE NIE PODOBA TO NIECH PAN PANI SPRZEDA". JESTEM TOTALNIE IGNOROWANA , OBRAZANA i PONIZANA.itp. i itd. Bardzo dużo ludzi sprzedawało SWOJE MIESZKANIA min. za zły stan techniczny i konflikty z wykonawcą. Stąd moja ocena i wielu ludzi innych wspólnot w których jest p.Falkowska. Mnie interesuje sposób zarządzania finansami naszej wspólnoty . Koniecznie jakiś lustrator, biegły księgowy .Wszystko się wali sypie, zalewa. Usługi jakie zamierza wykonać Zarządca winny być naprawione w okresie gwarancyjnym . A zatem gdzie nasze pieniądze ?????? Swój swojego kryje.

Kris

Tych nieprzekonanych zapraszam na osiedle Magnolia żeby przekonać się osobiście ze firma Danfal to najlepszy zarządca na rynku .Jestem mieszkanką. od ponad 10 lat i życzę wszystkim takiej obsługi

@Kris

Mieszkam 15 lat . Mój budynek wkoło zabetonowany. Strach się bać !!!!!. Przez wiele lat ulica oraz wejście do klatki było oświetlone zaledwie przez kilka miesięcy w roku. Zarządca tłumaczył się brakiem pieniędzy. Nie wiadomo z której strony po wyjściu z mieszkania bezpiecznie dostać się do drogi publicznej. Aby dojść do drogi służebnej trzeba być niezwykle sprawnym fizycznie ,bystrym by nie dostać się pod koła samochodów które wyjeżdżają z parkingu usytuowanego vis a vis klatki, następnie trzeba wciągnąć brzuch by chodnikiem zastawionym samochodami przedostać się na ulicą, i dalej drogą służebną między TIRAMI i innymi samochodami oraz parkingiem Biedronki dostać się do drogi publicznej. Zarządca Falkowska lekceważy problem i mieszkańców . Dla wielu jest bardzo nieżyczliwa. Skompromitowała nawet własnego pracownika publicznie co bardzo mnie zbulwersowało. .Wykonuje polecenia grupy mieszkańców, która udzieli jej absolutorium. Zarządca zatrudnia przede wszystkim samych swoich np.córka. Zarządca jest emerytką . Przez 15 lat naprawia to co Deweloper Calbud nie zrobił w okresie gwarancyjnym . Chętnie pomaga taksówkarzom w napisaniu pisma do władz o o wyższe stawki taryfowe czy kryptoreklamą swojej osoby np. przez pokazanie kilku kwitków w mediach., niż zajęciem się mieszkańcami wspólnot z których żyje w luksusie.

Ilona
@Basia

Ja tu widzę, że Pani od tylu lat jest tak super zaadaptowana do funkcjonowania w tych warunkach, że aż żal byłoby cokolwiek zmieniać. ;p No ale skoro taka rozbieżność jest między wami to od czego to zależy, że u jednych dobrze zarządzają a u innych niestety gorzej?

@Ilona

na tej stronie oceniamy: pracę, zaangażowanie, predyspozycje, wiedzę i doświadczenie Zarządcy Nieruchomości DANFAL - D.FALKOWSKIEJ. Moja ocena jest NEGATYWNA w całej rozciągłości i utożsamia z opiniami wielu wspólnot w których p.Falkowska jeszcze rządzi. Swoje uwagi pani kieruje pod zły adres i stronę internetową. Zmiana Zarządu i Zarządcy Wspólnoty wspierających się od 15 lat. wyjdzie wszystkim na dobre. Ryba psuje się od głowy. Pojawia się pani jak UFFO - zjawisko ?, prowokuje i doradza .Gratuluje współpracy z p.Falkowską .

Anka
@Basia

@Basia wiem o którym osiedlu piszesz i się nie zgadzam. Z forum facebookowego Cię wyśmiali więc teraz tu próbujesz, śmiech na sali. Wszyscy wiedza że administratorka mieszka na tym samym osiedlu w klatce obok twojej, nie jedna dostałam zaproszenie na kawę jak chciałam o czymś porozmawiać twarzą w twarz. Jeszcze "Basiu", nie masz odwagi się podpisać prawdziwym imieniem. Wstyd mi że mieszkam na tym osiedlu co ty, sama jesteś emerytką a nie masz innych zajęć tylko ludzi niszczyć w internecie.

@Anka

Mieszkam na osiedlu ponad 15 lat. Nigdy z nikim na osiedlu nie wchodziłam w żadne relacje, układy. Nigdy się nie spoduchwalałam, nikogo nie obrażałam, pomawiałam obgadywałam. JAKIM PRAWEM ZWRACA SIĘ PANI DO MNIE NA TY ?????!!!!!!!!!!!! KATEGORYCZNIE ZABRANIAM I ZADAM SZACUNKU. Kim pani jest? Posłużę się słowem mistrza Gustawa HOLOUBKA : - "Czego się obawiam, boję to ludzi małych ,nie zdolnych, nie utalentowanych.......... boję się tych ,którzy nie mając predystynacji zajmują stanowiska do których nie są powołani bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność .To oni właśnie czyhają na nas, są podejrzliwi , posądzają nas bez przerwy o coś, mówiąc nam dzień dobry sami nie wierzą w to dobre życzenie. Patrzą na nas przypisując nam wszystkie możliwe machinacje prócz tego że jesteśmy uczciwi, że nic złego nie mamy na myśli , ponieważ sami sami są w fałszywej . Mistrz słowa przywołuje Gombrowicz : " czuję się sztucznie bo sytuacja jest sztuczna .Otóż tego boję się najbardziej to niekompetencji". Proponuje twarzą w twarz przy kawie u Zarządcy D.Falkowskiej zastanowić się .

Kategoryczne nie

Nie polecam tej firmy jako zarządzającej. W mojej ocenie firma Danfal to (usunięte przez administratora)

@Kategoryczne nie

Zgadzam się w 100% . KATEGORYCZNIE NIE POLECAM pod każdym względem zarówno pracy jak i współpracy. Brak wiedzy i doświadczenia, otwartości na ludzi i nowe technologie sprowadza do ZERA. Wybierając Zarządcę musimy szukać nie kandydata na męża ale skutecznego i obrotnego fachowca ,który sprawnie zajmie się nieruchomością a nie kasą.

Maja
@Basia

W jaki sposób nowe technologie są sprowadzone do zera? Zaintrygowało mnie to :)

@Maja

"Technologia to zestaw wiedzy i techniki i Jest odpowiedzią na pragnienia człowieka, aby zmienić środowisko i poprawić jakość jego życia." min. na przekształceniu swojego otoczenia w zorganizowany sposób w celu zaspokojenia niektórych potrzeb co pozwala jednocześnie rozwiązać wiele problemów. Na przykład automaty schodowe sterujące oświetleniem klatek schodowych czy korytarzy znane są od dawna .Takie rozwiązania pozwalają uniknąć strat energii i pieniędzy. Dotychczasowe automaty na mojej klatce schodowej mają istotną wadę : ustawione na czas są zarówno niewygodne jak i niebezpieczne . Gasną i trudno w ciemnościach nagle znależć włącznik. Kolejną sprawą są domofony. Niby proste a skomplikowane.- nie doświetlone, nie czytelne instrukcje sa utrudnieniem dla ludzi ze słabym wzrokiem. Brak dostępu świeżego powietrza na klatce bez okien. 15 lat zalewanie balkonu i,okien. ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI LEKCEWAŻY PROBLEMY CZĘŚCI MIESZKAŃCÓW DBA O SWOJ ELEKTORA czyli grupę trzymającą władzą. Takich przykładów można mnożyć bez liku tylko na tym osiedlu na którym razem mieszkamy. Posłużyłam się pani pytaniem do mnie na spotkaniu z seniorkami . Niemal równocześnie odpowiedziały co za CIEMNOGROD.

Firma Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. technicznej obsługi nieruchomości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Pracodawca dobry, pracuję od kilku lat. Aktualnie zespół ok 10 osób, rotacja bardzo mała bo od 4 lat zespół w tym samym składzie, młodzi kontaktowi ludzie. Wypłaty zawsze na czas (moja wysokość ok, innych nie znam), dodatkowo premie oparte na jakości pracy/zaangażowaniu. Praca czasem stresująca, jak to praca z ludźmi. Trzeba przyznać, że mieszkańcy są w większości bardzo mili, nawet jeśli kontaktują się z problem do rozwiązania. Zdarzają się klienci, którzy żyją po to żeby Ci udowodnić, że wszyscy ich (usunięte przez administratora) ale jest to jakieś 3%. Zarząd firmy liczy się z opiniami mieszkańców i pracowników, większość decyzji dot. wspólnot/organizacji pracy jest podejmowana wspólnie po dyskusji z zespołem. Księgowość musi być bardzo transparentna i czytelna bo jest do wglądu mieszkańców, wszystko jest jawne a decyzje musisz móc obronić, mieć na nie podkładkę itp. Generalnie praca ciekawa, można poczynić dużo obserwacji społecznych, spotyka się osoby przeróżne, nawiązuje dużo kontaktów - większość zdecydowanie pozytywna. Nadgodziny występują w pierwszym kwartale roku w okresie zebrań wspólnot mieszkaniowych, ewentualnie jeśli wydarzy się jakaś awaria po godzinach.

Łucja

Brzmi to bardzo fajnie! A czy jest jakaś szansa, że kiedyś wasz zespół się powiększy i będą jakieś oferty pracy? Wiesz coś może?

Danuta Falkowska zdecydowanie to zły i bardzo drogi Zarządca. Na pewno nie kompetentna. Proszę prześledzić opinie na innych stronach i wyciągnąć wnioski.

ROMCIO
@Gość

CAŁKOWICIE POPIERAM PANUJE TAM NEPOTYZM I PROTEKCJA. DUŃSKA 4 OGRODY JEDEN Z MIESZKAŃCÓW KRADŁ PRĄD Z CZĘŚCI WSPÓLNYCH DANFAL Z TYM NIC NIE ZROBIŁ A SPRAWA BYŁA JASNA. NA LANGIEWICZA MIESZKANIE MA JAKAŚ SZYCHA WSZYSTKO MU ROBIĄ NA KOSZT WSPÓLNOTY GDZIE INNY MUSIAŁBY ZAPŁACIĆ, WIELKI PREZES (usunięte przez administratora) KASY ZARABIA A WYKORZYSTUJE WSPÓLNOTĘ. WSTYD TFUUU

Klik

Nie polecam tej firmy. Droga, a pracownicy włącznie z Falkowska nie kompetentni. Zarządzając kamienica na Kapitańskiej 2a dopuścili, ze ludzie pod oknami maja płac budowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o.?

Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o.
  • Sebastiana Klonowica 47 lok. 5
    71-249 Szczecin

Zarządzanie Nieruchomościami Danfal Sp. z o.o.