Opinie o Bota Technik Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bota Technik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bota Technik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bota Technik Sp. z o.o. w Gdańsk

Pozytyw.

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie jest dobra wiadomość . Otóż w firmie funkcjonuje wyjątkowy , nigdzie nie spotykany system premiowy . Pracownicy , którzy wyróżniają się są wyjątkowo szczodrze nagradzani . Co prawda system jest co nieco skomplikowany , gdyż tworzony wg naukowych zasad pod kierownictwem guru marketingu , ale jest sprawiedliwy , po równo , zarządowi wszystko a pracownikom ....

Natala
@maro

Jak to nie ma? to po co by tak pisał? Warunki zależne od działu? Teraz gdy tak patrzę na te ofertę dla speca od logistyki oraz magazynowania to faktycznie nawet widełki nie są podane ani nie ma mowy o premiach i tym podobnych. Czy występuje zatem stała podstawa tylko? A co z innymi stanowiskami?

Pjoter

Pytanie czy w Bocie zmieniło się coś na lepsze czy dalej praca jest od poniedziałku do poniedziałku po 14-16 h na dobę?

Mira
@jablko

Z jakiego powodu te zwolnienia? Rozumiem, że pracownicy pewnie nie byli zadowoleni z pracy po tyle godzin dziennie, ale jakie argumenty miała firma ku zwolnieniom? Mają teraz ofertę, która mnie interesuje, ale ciekawe na ile ta stabilność, którą oferują, jest prawdziwa.

Inia Nowy wpis

Jest tu osoba, która na tą chwilę pracuje jako technik serwisu? Chłopak zastanawia się nad złożeniem cv, a osoba, która na co dzień w tym siedzi, wypowie się najbardziej realnie. Jednym z zadań jest szkolenie załogi, czy takie szkolenia odbywają się regularnie? Na tym stanowisku pewne rzeczy trzeba po prostu ogarnąć, więc dajcie znać jak tuta można rozumieć elastyczny czas pracy...

PM Nowy wpis

uwaga! na stanowisku sprzedawcy, jak nie zrobisz tego o co proszą to wylatujesz w najgorszy możliwy sposób, czyli z dnia na dzień, a reszta pozostanie zastraszona

Naman Nowy wpis

Nie składaj CV, podadzą Ci umowę od której oczy bolą. Nie przestrzegają prawa pracy, a jak komuś podpadniesz to zostaniesz wygaszony, ignorowany aż sam się zwolnisz. Władze firmy Nie pomogą Ci jak o to poprosisz, a będziesz czul się winny że zapytales

Pjoter

Doma
@Pjoter

O matko, to kiedyś po tyle godzin się pracowało? Czy chociaż te nadgodziny były wypłacane? Jeśli tak, to stawka za nie jakaś wyższa? No mam nadzieję, że teraz tak nie ma, bo chłopak chciał tutaj aplikować, ale tyle godzin pracować to zbyt dużo... Dajcie znać!

Xyz
@Doma

Zapewne już nie pracuje się po tyle godzin jak kiedyś. Trzeba również zważyć jakie stanowisko jest rozpatrywane. Polecam sie jeszcze raz zastanowić nad pracą w tej firmie. Tylu zwolnień ile miały miejsce przez ostatni rok to nigdy nie widziałem. Firma schodzi na (usunięte przez administratora) i nie za bardzo wie jak się ratować. O prezesach nawet nie warto wspominać.

@Xyz

No dobra, ale z tymi zwolnieniami to jest tak, że pracownicy sami odchodzili, czy firma ich zwalniała? Bo to jednak różnica jest. I to były jakieś masowe zwolnienia np. w jednym miesięcy, czy po prostu systematycznie znikały konkretne osoby? I jak faktycznie jakaś masowość w tym była, to na te wakaty, zwłaszcza na lesze posady, to rekrutowali z wewnątrz, czy brali nowych pracowników?

jablko

Nie w jednym miesiącu tylko w roku a może i dłużej. Niektórych pozwalniali a ci co mieli trochę rozumu w głowie sami się zwolnili. firma dno

Mira Nowy wpis
@jablko

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bota Technik Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Inżynier Serwisu Hydrauliki Siłowej?
Pozytyw.

Aneta
@Pozytyw.

To pracownicy nie otrzymują żadnych premii? Zawsze tak było czy coś się zmieniło w ostatnim czasie ? Są chociaż jakieś inne benefity pozapłacowe?

maro
@Pozytyw.

Co to za sciema ,nic takiego nie ma

Natala
@maro

Radosław

Może chciałby się ktoś podzielić swoimi doświadczeniami w jaki sposób przebiega rozmowa kwalifikacyjna i z ilu etapów się składa? - Na jakie wynagrodzenie (widełki) może liczyć osoba nowo zatrudniona? - Czytając opinie można znaleźć informację o pracy 300 godzin w miesiącu. Czy pracownicy w biurze również muszą wyrabiać aż tyle godzin czy jest możliwość pracy na etacie po 8h?

Były.

Uważać , uważać i uważać . Co obiecają to obiecają , gorzej z dotrzymaniem słowa . Generalnie nie polecam .

Olga

to dla jasności opisałby ktoś aktualne warunki pracy jakie tu mają? pytam, bo w ostatnim z wątków widać było sporo rozbieżności ale nikt dalej tematem się nie interesował na stronie mają ogłoszenia na 5 stanowisk i chcę się dopytać czy wiadomo skąd taka rotacja się bierze?

Realista

Kiedyś firma miała fajna kadrę pracowniczą. Ogarniętych, fajnych ludzi, pracy było mnóstwo, godzin pracy grubo ponad 300 miesięcznie. Ciężko, ale było można się dużo nauczyć i to jedyny plus. Zaznaczam SIĘ nauczyć. Bo nikt w tym nie pomógł. Ostatnio wszyscy co umieją dodać dwa do dwóch odeszli. Szczególnie z działu napędów. Udawana restrukturyzacja nic nie zmieniła, prezesi są niereformowalni. Mentalność jeszcze garażowa. Słowo premia czy systemy motywacyjne nie przechodzi przez gardło nikomu. Ważniejsze są ładne ledy w nowej szatni niż pracownicy. Według mnie równia pochyła, ale chciałbym się mylić.

Czarny
@Realista

Przykro jest czytać takie bzdury, szczególnie będąc pracownikiem tej firmy. Wiedząc że to co pisze w pełni mija się z prawdom zakładam że jesteś jednym z tych wspaniałych, wykwalifikowanych pracowników którzy już nie pracują w Bocie :D, przestań błaznować.

byly pracownik

Nie polecam tej firmy jesli ktos się szanuje

żan klod wandam

PeGeeRus spod wloclawka hehe syn dzika i nornicy, malo takich

Czy pracownicy Bota Technik Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jest coroczna integracja dla wszystkich pracowników, w tym roku odbyła się w czerwcu w jednym z hoteli w Gdańsku. Słyszałem też o innych formach integracji, takich jak wynajmowanie hali ale przez pandemię zostało to w znaczym stopniu ograniczone. Pozdrawiam

Firma bagno,ogolnie (usunięte przez administratora)

To już było!

Wszystkie negatywne komentarze to niestety prawda. Reszta to zlecenie szefostwa. (usunięte przez administratora) za najgorsze pieniądze. Tragedia!!

Gabriela
@To już było!

Właśnie zauważyłam, że w ostatnim czasie pojawiło się tu sporo negatywnych wpisów na temat pracodawcy, jakim jest firma Bota Technik, co mnie martwi. Wspomniałeś o słabych zarobkach, ale miej na uwadze, że ta kwestia jest dla każdego indywidualna. A co z możliwościami rozwoju w firmie - czy jakieś są?

Byłem w tej firmie jakiś czas temu na rozmowie na stanowisko do działu automatyki. Rozmawiałem z Panem Pawłem Maciulewiczem. Zostałem zapytany o oczekiwania finansowe po wysłuchaniu których poinformowano mnie, że forma współpracy jaką oferuje firma to własna działalność gospodarcza. Poczułem się co najmniej wprowadzony w błąd bo określając wymagania finansowe nie brałem zupełnie pod uwagę braku świadczeń (Płatny urlop, L4 itd.) związanych z tą formą współpracy więc przestrzegam innych. Być może mój błąd że nie zapytałem o formy współpracy na początku ale niesmak pozostał. Obiecano mi kontakt niezależnie od decyzji, który to nigdy nie nastąpił. Bardzo mało profesjonalne podejście

błoto technik

Drzewo ty chyba musisz byc podstawionym typem z boty zeby wyprostowac opinie o tej badziewnej firmie. Niestety prawdy nie oszukasz , błoto technik to (usunięte przez administratora) jakich multum, a większość negatywnych opinii o tej firmie to prawda. A prawda kole jak wiadomo.

Drzewo

Firma rozwojowa, można się bardzo dużo nauczyć, jak wynegocjujesz tak będziesz pracować. BT zatrudnia. Firma znana na świecie, jeżeli ogarniasz to możesz latać za granicę i zarabiać w EUR. Firma robi duże projekty. BT nie traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) , nie przykuwa łańcuchem na warsztacie. Ludzie robią i po 130 h i po 300 i mają płaconą normalną pensje.

Co

@ogon 300h w miesiącu? To przecież niemożliwe.. Ciężko mi w to uwierzyć

Kunta Kinte
@Co

Można... Po 14 godzin dziennie.... Szybko, szybko i na następną robotę... Robota dla cyborgów...

@Kunta Kinte

Nikt nie jest zmuszany do pracy. Nikt w BT nie przypina kuli i łańcucha do nogi i nie stoi z batem,żeby robić.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Bota Technik Sp. z o.o.?

Tak

Ogon203

Nie polecam tej firmy kto ma szacunek do samego siebie i jakiekolwiek aspiracje.

@Ogon203

Ten może się tutaj bardzo dużo nauczyć albos pójść robić pod serwisem na stoczni.

Zostaw merytoryczną opinię o Bota Technik Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bota Technik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bota Technik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bota Technik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bota Technik Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Nowy Świat 38C
    80-299 Gdańsk