Opinie o KLX Aerospace Solutions Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KLX Aerospace Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KLX Aerospace Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLX Aerospace Solutions Sp. z o.o. w Rzeszów

zawiedziony Nowy wpis

Niewygodne i prawdziwe opinie są (usunięte przez administratora)... Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii.. Ale jak widać nie każdy to szanuje,

Franciszek Nowy wpis
@zawiedziony

Wiadomo, że każdy może napisać jak postrzega zatrudnienie i jeśli mu coś nie pasuje to śmiało można tu zamieścić swoją opinię. Nie napisałeś co tobie konkretnie nie pasuje? Bo chętnie się bym tego dowiedział zanim będę starał się tam o pracę.

ktoś Nowy wpis
@Franciszek

Atmosfera jest nienajlepsza.

Wanda Nowy wpis

Sporo tych negatywnych stron pracy w KLX Aerospace Solutions. Jednak jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia, to wiesz - jest to raczej kwestia indywidualna. A co z możliwościami rozwoju? Jeśli ktoś jest naprawdę zdeterminowany ma szanse na awans?

Ku przestrodze

Na samym wstępie mojej wypowiedzi chce zaznaczyć, że całkowicie zgadzam się z poniższymi negatywnymi opiniami dotyczącymi firmy Boeing Distribution Services, mieszczącej się na ulicy Załęskiej w Rzeszowie (wcześniej znanej jako KLX Solutions). A więc teraz do rzeczy, zacznijmy od kierowniczki zarządzającej zespołem ds. obsługi klienta i sprzedaży. Pani kierownik, dokładnie tak jak osoba wcześniej napisała, jest w moim odczuciu osobą wysoce niekompetentną, nie stanowi żadnego wsparcia dla swojego pracownika. I nie będę się rozpisywać o jakie wsparcie tutaj chodzi, bo pisząc "żadnego wsparcia" dokładnie to mam na myśli. Wystarczy poczekać, aż pierwszy poważniejszy problem się pojawi, żeby przekonać się na własnej skórze, że jest się zdanym tylko i wyłącznie na siebie (na pomoc zespołu też nie ma co liczyć, bo niestety przeważająca większość osób tam pracujących jest zainteresowana bardziej obmawianiem osób w jakikolwiek sposób wyróżniających się na tle innych czy to wyglądem, stylem bycia czy np. marką czy wyglądem samochodu którym przyjeżdżają do pracy, darmowymi wyjściami służbowymi, organizowaniem imprez wigilijnych, firmowymi prezentami i to ile zabaw będzie zorganizowanych na takim wyjściu, itp. Pani kierownik często chowa głowę w piasek udając, że nie wie o danym problemie, albo całkowicie zwalając winę i odpowiedzialność na pracownika i to nawet przy zamieszanych w sprawę osobach z zewnątrz. Dla pani kierownik najważniejszym jest za wszelką cenę wypaść dobrze przed swoimi zwierzchnikami oraz w ankietach kwartalnych, w których funkcjonowanie rzeszowskiego oddziału pozostawia wiele do życzenia. Ponad to, pani kierownik nie potrafi lub nie chce rozwiązywać problemów personalnych w zespole, kiedy ludzie kłócą się albo wręcz potrafią skakać sobie do gardeł, przez co atmosfera robi się bardzo nieprzyjemna. Według mnie, prezentuje postawę, która świadczy o tym, że zupełnie ją nie interesuje rozwiązywanie poważniejszych kwestii lub w ogóle zabieranie w nich głosu, dopóki nie zostanie "wywołana". Podsumowując, szczerze odradzam i przestrzegam przed pracą w tym miejscu.

Byłem

Firma niepoważna. Dyskryminacja osób niepełnosprawnych. Na samym początku, poinformowałem na rozmowie, że m grupę inwalidzką. Fajnie. Zostałem ,,zatrudniony". Straciłem kilka dni na latanie po medycynie pracy. Po czym zadzwoniłem do kierownika, że badania będę miał szybciej. Dostałem informację, że jednak nie zostanę zatrudniony bo mam właśnie grupę. Dodam że chciałem pracować w pełnym wymiarze czasu. Zachowanie godne pożałowania. Obecnie się ta firma nazywa Beoing i zajmuje się sprzedażą części typu śruby itd. Szczęśliwie znalazłem pracodawcę zachowującego się etycznie i w profesjonalny sposób.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KLX Aerospace Solutions Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Zostaw merytoryczną opinię o KLX Aerospace Solutions Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w KLX Aerospace Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KLX Aerospace Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

KLX Aerospace Solutions Sp. z o.o.
  • Załęska 96
    35-322 Rzeszów

KLX Aerospace Solutions Sp. z o.o.